צריך המלצות

צריך המלצות

אז ככה...: אני צריך המלצות על שירי מטאל לא משנה מאיזו להקה וכמה מוטרפים הם יהיו...פשוט,תכתבו את הכי טובים שאתם מכירים.. בבקשה תעזרווווו!!!!

אני מת על אלה שמבקשים -הכלללל-

הנה הכל מהכל : Van Halen - Ain't talking bout love Amon amarth - Bleed for ancient gods תתחיל משני אלה- ותגיד לי מה מהם יותר אהבת..

גדול, הרגת אותי מצחוק.

יש לי גם 2 משלי - 1.obituary - the end complete 2. cinderella - heartbreak station לחזור אלינו עם התשובות.

חחחח...

גדול, הרגת אותי מצחוק.

יש לי גם 2 משלי - 1.obituary - the end complete 2. cinderella - heartbreak station לחזור אלינו עם התשובות.

תודו שזו שיטה נהדרת ? אפילו שפיץ יסכים איתי שאני מכסה כמעט את כל הטווח ככה :)

האימיול לא מוצא את זה....

וחוץ מזה דיברתי על מטאל ולא על דת' מטאל.... מה מצחיק?

תאמין או לא

אבל דת' מטאל זה סוג של מטאל מדהים הא?

באמת?! תשבע!!!!!!!!

תאמין או לא אני יודע יותר טוב ממך מזה דת' מטאל מזה מטאל ומה ההבדל ביניהם...

תודו שזו שיטה נהדרת ? אפילו שפיץ יסכים איתי שאני מכסה כמעט את כל הטווח ככה :)

חחחחחחחחחחח זה בהחלט קרע אותי מצחוק

וה AINT TALKING BOUT LOVE בהחלט אחד השירים הטובים שחרשתי לאחרונה :) ואם כבר אז כבר Black Sabbath - Solitude Sepultura - Arise מומלץ לשמוע יחד קשה לשמוע את סוליטוד, אז תגביה קצת... זה בכלל לא יבהיל כשיגיע ארייז :)

באמת?! תשבע!!!!!!!!

תאמין או לא אני יודע יותר טוב ממך מזה דת' מטאל מזה מטאל ומה ההבדל ביניהם...

אדון מומחה, אם אתה מומחה כה גדול

למה לך לבקש מאיתנו הסברים והמלצות ? מכל מקרה, אם נוריד את הדת' מטאל, נסה את אלה : Anathema - Judgement Y&T - Hang 'em high ואל תוריד שירים, תקנה אלבומים !

אח, אנת'מה אהובתי, הלהקה הכי פחות מוערכת

(גם פרדייז לוסט בעצם) בתולדות הרוק הכבד.

הסברים?! מי ביקש הסברים...

בסך הכל ביקשתי המלצות לשירים...

אני מת על אלה שמבקשים -הכלללל-

הנה הכל מהכל : Van Halen - Ain't talking bout love Amon amarth - Bleed for ancient gods תתחיל משני אלה- ותגיד לי מה מהם יותר אהבת..

השני מעולה

לדעתי ואם כבר נתת AMON AMARTH היית צריך לתת KATAKLYSM

אדון מומחה, אם אתה מומחה כה גדול

למה לך לבקש מאיתנו הסברים והמלצות ? מכל מקרה, אם נוריד את הדת' מטאל, נסה את אלה : Anathema - Judgement Y&T - Hang 'em high ואל תוריד שירים, תקנה אלבומים !

Anathema הם ממש אחלה

ונו יותם, כל פעם אתה ממליץ על שיר אחר שאני אוהבת?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר