שאלה.

שאלה.

למי שמתעמק באלבומים של Theatre of Tragedy - מה אתם חושבים על אלבומים שיצאו אחרי Velvet Darkness They Fear? (המופתי להחריד) עשיתי תחקיר, ותכלס Aegis עוד איכשהו בסדר, השאר ממש זוועה. מה הם חשבו לעצמם??? מישהו חולק?

תיאטר אוף טראג'די - לדעת מעריציהם הנאמנים

איבדו מעצמם ב-gisיA - שם החבורה הנורבגית התחילה לשלב אלמנטים אלקטרונים, והמוזיקה הגותית השתלטה על שאר המרכיבים. חובבי הדום-הגוטי מעדיפים רק את אלבום הבכורה (הנושא את שם הלהקה) ואת הבא אחריו, והטוב מבין האלבומים - Velvet Darkness they fear. מתוך התקופה היותר אלקטרונית שלהם, אני חושב ש-Musique הוא הטוב מכולם, בעוד ש-Assembly הוא חרפה של ממש. לאחרונה יצא להם אחד חדש, Storm שמו. לא יצא לי לבדוק אותו עוד.

Musique

הוא בהחלט זוועה מהלכת. זה נשמע כמו מוסיקת הסינטיסייזרים של שנות השמונים רק בגוון יותר מדוכא. שלא לדבר על המילים המטופשות.

אם העדפת את תיאטר אוף טראג'די בתקופת הדום-דת'-גוטי

אז אני ממליץ על האלבומים הבאים, במקום לנסות ולהתאכזב מהמשך הקריירה שלהם : Sins of thy beloved - Perpetual Desolation The Gathering - Mandylion Lake of tears - A Crimson Cosmos Tristania - Widow's Weeds

תודה על ההמלצה

למרות שאני לא מחפשת כ"כ תחליפים.... והגעתי למסקנה משותפת שההמשכים לvelvet הם משהו שלא מדברים עליו, כמו enemies של נוורמור ;)

Lake of tears - A Crimson Cosmos

שמעתי, הקשבתי, ממש לא התלהבתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר