אה ועוד משהו על אופת'

מה הם עושים? ומה ההמלצה שלכם לאלבום הכי טוב שלהם? תודה..

אני אישית ממש אוהבת את החדש שלהם

ואת Blackwaterpark גם דמאניישן מעולה. וגם דליברנס. החדש זורם ממש יפה, והקונספט שלו לא נשחק בין השירים. הריפים מעולים וסוף סוף יש איזון בין הששירה הנקייה של מייקל לבין הגראולים שלו. האלבום החדש אפילו נסבל על ידי אבא [סגידה לאלבום] ובלאקווטר פארק הוא גם מעולה. מלודיות מקסימות [אני חושבת שהם ערבוב של מאלמלא סגנונות ולי מישו פעם אמר שדהם פרוג/דום/בלאק לא זוכרת איזה]

לי תמיד הייתה חיבה יתרה ל-still life

לאלבום הזה תמיד תהיה לי פינה חמה בלב. תכלס אין אלבום שלהם שאני לא אוהבת. כשאני שומעת אותם בנפרד כל אחד נשמע לי טוב בדרכו שלו...הרי ששומעים את האלבום הראשון צריך לזכרו שהוא הראשון, ולא להשוות אותו למה שבא אח"כ, ואז אפשר להנות ממנו הנאה צרופה. את האחרון לא שמעתי יותר מידי...קצת קשה לי איתו.

אני אישית ממש אוהבת את החדש שלהם

ואת Blackwaterpark גם דמאניישן מעולה. וגם דליברנס. החדש זורם ממש יפה, והקונספט שלו לא נשחק בין השירים. הריפים מעולים וסוף סוף יש איזון בין הששירה הנקייה של מייקל לבין הגראולים שלו. האלבום החדש אפילו נסבל על ידי אבא [סגידה לאלבום] ובלאקווטר פארק הוא גם מעולה. מלודיות מקסימות [אני חושבת שהם ערבוב של מאלמלא סגנונות ולי מישו פעם אמר שדהם פרוג/דום/בלאק לא זוכרת איזה]

גם אני אוהב תחדש

מדבר אליי הרבה יותר מהישנים

אה ועוד משהו על אופת'

מה הם עושים? ומה ההמלצה שלכם לאלבום הכי טוב שלהם? תודה..

הייתי מגדיר את אופת' כ"אקסטרים פרוגרסיב-רוק"

אם כי הקריירה הענפה שלהם הראתה על אבולוציה מסוימת - מסוג של דת' מטאל מלודי ופרוגרסיבי לכיוונים רכים יותר מבחינת נגינה, מבלי לאבד באופן ממשי מהכבדות שלהם, אך עם כניסה דורסנית לעולם המיינסטרים של המטאל. באלבומים בלאק וואטר פארק ואלך אופת' מנהלים דיאלוג מאד נוגע ללב עם אומני פרוגרסיב-רוק של שנות ה-70 - ועל כן הייתי מגדיר את הסגנון, ביחוד מאז שנת 2000 כ-Extreme Progressive Rock או Death Progressive Rock. האלמנטים המטאלים שמאפיינים להקות החולקות יריעה אומנותית דומה, כמו Edge of sanity או Bathory המאוחרת, הרבה יותר מזוהות עם מטאל אפילו מעט פשטני לעומת המוזיקה של אופת' - ולכן זו ההגדרה שהכי נראית לי. האלבומים שאני הכי אוהב שלהם הוא My Arms Your Hearse אבל אני חושב שהאלבום שהיווה עבורם זינוק אדיר הוא Black Water Park והייתי ממליץ עליו בתור התחלה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר