שאלה...

שאלה...

האם גם אתם התחלתם בתור המוזיקה שהכירה לכם את המטאל בלינק 182 "(פאנק) או שזה רק אני?

גם אני התחלתי משם.

אה ובלינק 182 זה לא פאנק.

לפי מה שאני יודע ..

הם עושיפ פאנק.. עם דגש ב-פ'

לא ממש.

אני לא יודע איך מגדירים את זה אבל זה לא פאנק אמיתי שמדבר על מרד.

שאלה...

האם גם אתם התחלתם בתור המוזיקה שהכירה לכם את המטאל בלינק 182 "(פאנק) או שזה רק אני?

אני התחלתי

מArch enemy צעקתי שיכבו את החרא הזה ואז מצאתי ריפ אחד שאני אוהב... והנה אני היום ^^

לא ממש.

אני לא יודע איך מגדירים את זה אבל זה לא פאנק אמיתי שמדבר על מרד.

פאנק-רוק

שאלה...

אני דווקא התחלתי את "הרומן" שלי עם המטאל

עם סיסטם. ולפני זה בכלל שמעתי מיוז ורד הוט ובכלל המון רוק [מגיל ממש ממש ממש צעיר] לבלינק הגעתי רק אח"כ וזה לא נמשך הרבה זמן

גם אני

כן, זה התחיל מרד-הוט, אח"כ גאנז (יו כמה שחשבתי שזה "כבד" אז...חחחחחח) נירוונה מטאליקה...רצף להקות רנדומאליות (ניו מטאל בעיקר..בעע) בכל זאת, אף פעם לא ממש נגעתי בבלינק. א.ג.ב. הסקורפיונס ממש טובים !!! יש להם קטע די טוב שלדעתי ייצא נחמד לעשות לו קאבר מטאל "Send me an angel".אם מישהו יודע על מה אני מדברת... ייצא נחמד בקאבר דארק-פרוגרסיב שכזה..

כה צודקת..

לא רק "שלח לי מלאך" הוא שיר טוב.... יש להם פול שירים טוביםםםם ...הם ענקים... וגירסאות מטאל יכולות באמת לעשות את העבודה.. כמו שאמרת ..

שאלה...

הממ

זה היה בערך ככה- יו 2 --> נירוונה --> גאנז --> מטאליקה ומשם זה רק הלך ונהיה יותר כבד. למרות שאני עדיין נאמנה למקורות שלי..

וואי זה היה מזמן.

אבל נראה לי התחלתי עם נירוונה בעיקר, פרל ג'ם ושות'.... אח"כ עברתי לקלאסיקת מרד נעורים כמו מגהדת', איירון מיידן וכ'ו... ובסוף הגעתי למטאל שוודי.

אני התחלתי לפני המטאל עם פרודג'י

ואפולו 440 או מאסיב אטאק. המעבר למטאל היה יותר חלק מאשר מבלינק 182 לדעתי.

לא יודע, למה אני היחיד מהסגנון אבל

אני בכלל התחלתי עם Nightwish, אחרי זה Sonata Arctica ואז Mano'war. משם כבר הלכתי בהרבה כיוונים.

מרילין מנסון שעבר לפאנק שעבר לנייטוויש שהתפתח לכל כיוון =)

פאנק-רוק

איזה מן אנשים אתם?

נראה לי שאתם סתם מדברים. נראה לי שכל המטאליסטים התחילו לשמוע מטאל בגלל שהם שמעו את נובמבר ריין או נות'ינג אלס מאטר ברדיו ואז הם התחילו לשמוע מטאל. אני בהתחלה שמעתי את גאנז ואח"כ שמעתי את האלבום השחור ומשם זה התגלגל. זה כל כך התגלגל שאני בכלל שומע היום מוזיקה קלאסית ,ג'אז ופרוגרסיב. האמת שתמיד שנאתי גראולים ותמיד אהבתי מוזיקה מתוחכמת. בקיצור תיסתכלו על זה איך שאתם רוצים, כולם מתחילים עם גאנז והאלבום השחור של מטאליקה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר