מישהו שאל אותך?

צריך אישור? מה אכפת לך מה אני שומעת ומה עושה לי טוב?

מודה שהייתה נימה של הטפה בדבריי, אבל לא התכוונתי להטיף לך מה לשמוע

סתם חשבתי בקול רם

טוב אין הרבה אבל מילא...

בעיקר Satyricon - Now, Diabolical, אחלה אלבום, באמת. Emperor -In The Nightshade Eclipse, אלבום מורכב, צריך ממש להתאמץ כדי להבין את הליריקה, ללא החוברת של הליריקס! Dissection - Storm Of The Light's Bane, סוג של יצירת אומנות, באמת, כל שמיעה מביא אושר לליבי. ואחרון חביב Dark Funeral - Diabolis Interium, בלאק איכותי שאני שומע כדילפני שאני הולך לישון/ תוך כדי שאני ישן.

**"שאני שומע לפני", אני כ"כ שונא שגיאות כאלה...

תגידו, מה מתנגן אצלכם בזמן האחרון?

טוב אין הרבה אבל מילא...

בעיקר Satyricon - Now, Diabolical, אחלה אלבום, באמת. Emperor -In The Nightshade Eclipse, אלבום מורכב, צריך ממש להתאמץ כדי להבין את הליריקה, ללא החוברת של הליריקס! Dissection - Storm Of The Light's Bane, סוג של יצירת אומנות, באמת, כל שמיעה מביא אושר לליבי. ואחרון חביב Dark Funeral - Diabolis Interium, בלאק איכותי שאני שומע כדילפני שאני הולך לישון/ תוך כדי שאני ישן.

זה מה שיש בנגן אמ פי כרגע:

x-dream, Alien Project, Raja Ram, Massive Attack, korn, ,Meshuggah, Overkill, Strapping Young Lad, Testament, Nevermore, The Bled, Killswitch Engage, Kanye West

מודה שהייתה נימה של הטפה בדבריי, אבל לא התכוונתי להטיף לך מה לשמוע

סתם חשבתי בקול רם

איזה טמבל

אצלי מתנגנים החדשים שקניתי

satyricon - now diabolical kataklysm - in the arms of devastation behemoth - satanica חוץ מזה אני גם חורש על attera totus sanctus של דארק פיונראל שיש לי כבר לא מעט זמן - וזה באמת באמת האלבום הכי אדיר ששמעתי בחצי שנה האחרונה ובחלק הלא מטאלי שאני שומע לאחרונה יש את live in the acropolis שזה קונצרט שהולחן ע"י מלחין יווני גאון בשם יאני - פשוט גאונות לשמה

אצלי מתנגנים בעיקר

Throwdown - Vendetta שמנקזים ממני אלמנטים של אגרסיה אל תוך הריק בדרך שהיא ממש אומנות. 36 Crazyfists - Snow Caped Romance בגלל שלפעמים אפילו אני צריך איזה ילד בכיין שישיר לי איזה יצירת אימוקור על כמה קשה לו בחיים.

את הפוני, אתה כבר מסדר? :)

אצלי.

מטאל: Testament,Slayer,Epica לא מטאל רגינה ספקטור,אפרת בן צור

אצלי

Agalloch - The Mantle Sleep - Dopesmoker Testament - כל מיני בעיקר Practice.. ו The Gathering Iced Earth - Something Wicked.. וככה בשביל להתכונן טוב לווקן - Atheist בעיקר את Piece of Time שאותו אני הכי אוהבת
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר