תגידו, מה מתנגן אצלכם בזמן האחרון?

אצלי

אצלי: the smiths - the very best of אני חושב ש-how soon is now? זה בין שלושת השירים הכי טובים בכל הזמנים, אם לא הטוב שבהם. kink crimson-red starless זה גם אחד הקטעים באמת הכי טובים slint-spiderland good morning,captain פשוט שיר ענק sleeptime gorilla museum-grand opening and closin להקה באמת באמת מיוחדת, אני באמת לא יודע איך להגדיר אתם, יש להם סולן ששר מגראול ועד פלצטו. הם 9 חברים בלהקה שמנגנים על כלי נגינה מוזרים מאוד. בעיקרון זה פרוג מטאל אוונגרדי אפל שכזה. שירים מומלצים 1997 , sleep is wrong

תגיד רציתי לשמוע the smiths....

אצלי מתנגן Morgoth Mortem Antonio Vivaldi Camel Flotsam and Jetsam Sacrifice Johann Sebastian Bach Rage Against the Machine Testament Pestilence Alice in Chains Lamb of God Artillery Therion הישנים...

אצלי בגלל סיבות שונות כמעט ולא שומעים

אבל אני מוכרח לציין את הבילויים, הדיסק האקוסטי של אורפנד וקינג קרימזון.

אצלי מתנגנים בעיקר

Throwdown - Vendetta שמנקזים ממני אלמנטים של אגרסיה אל תוך הריק בדרך שהיא ממש אומנות. 36 Crazyfists - Snow Caped Romance בגלל שלפעמים אפילו אני צריך איזה ילד בכיין שישיר לי איזה יצירת אימוקור על כמה קשה לו בחיים.

לא מטאל...

הרבה טראקים וקצת רוק של אמטיוי איך סרחתי חיחי, לא סתם אני ממליץ לכולם על brainstorm-thunder without rain שיר חזק מאוד של הלהקה שמככבת באמטיוי לאחרונה(ולא לא מדובר בלהקת המטאל הגרועה בעלת אותו השם). חוצמזה הפלייליסט שלי כולל: dark nebula-pheromone415 dark nebula-our priority midway-cobra shamanic tribes on acid-coamic snowballs זוהי רשימה חלקית, ומומלצת להרחבת האופקים מעבר למטאל. המטאל האחרון ששמעתי היה מיידן עם "מפחד לירות בזרים"...

העניינים כרגיל

קצת משוגעעעעעע, קצת דיסטורטד, קצת בלאק אייד פיז, קצת דארק טרנקווילטי,קצת אופת', קצת מהאיפי של עבד, פה ושם ופה נוורמור, בקטנה ככה עם סטיינד לנסיעה מייאשת... ככה..שומדבר שונה מכל התקופה האחרונה :)

מה מיוחד בבלאק אייד פיס אוף שיט האלה?

מיוחד?

לא יותר מידי הם לא המציאו את הפנצילין פשוט אוהבת לשמוע אותם בעיה?

:)

אם כבר שומעים היפ-הופ, אז לפי דעתי עדיף לשמוע מיליון הרכבים אחרים

תגיד רציתי לשמוע the smiths....

אצלי מתנגן Morgoth Mortem Antonio Vivaldi Camel Flotsam and Jetsam Sacrifice Johann Sebastian Bach Rage Against the Machine Testament Pestilence Alice in Chains Lamb of God Artillery Therion הישנים...

אתה מתכוון שכל פעם רצית לשמוע אותם אבל לא יצא לך?

הינה שלוש שירים טובים בשביל להכיר אותם: how soon is now? what diffrence does it make? last night i dreamt that somebody loved me

אם כבר שומעים היפ-הופ, אז לפי דעתי עדיף לשמוע מיליון הרכבים אחרים

מישהו שאל אותך?

צריך אישור? מה אכפת לך מה אני שומעת ומה עושה לי טוב?

המון את ה amorphis החדש,

in flames החדש גם כן, ודי הרבה את ה yearning האחרון. חוץ מזה שמעתי קצת אבי טולדנו ואדם. באמת.

מישהו שאל אותך?

צריך אישור? מה אכפת לך מה אני שומעת ומה עושה לי טוב?

מודה שהייתה נימה של הטפה בדבריי, אבל לא התכוונתי להטיף לך מה לשמוע

סתם חשבתי בקול רם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר