אני מוצא את הטראנס

מתאים לעונת הקיץ, הוא מעורר בי רגשות מסויימים, גורם לי לרצות לצאת לפרק טראקים באיזו מסיבה בחוף, ובכלל ישמע מוזר אבל הטראנס לפעמים כמו גם ההאוס מדי פעם מעורר בי רגשות של שמחה, רומנטיקה אולי?! חחח להבדיל מהמטאל שגם הוא מעורר בי רגשות אבל אחרים, יותר חייתיות שכזו. הקיצוניות בטראנס גורמת לפזז במעין שמחת חיים כזו לעומת המטאל שגורם ליציאה של אגרסיות בצורות יותר קיצוניות(אצלי לפחות).

אתה רק מחזק את דבריי

אצלי המטאל לא משתנה לפי מזג האוויר. אני שומע את אותה המוזיקה ללא התחשבות בגורמים חיצוניים - אלא רק לפי מה שאני ממש אוהב. מעטים הם השירים הבודדים שבאמת מתאימים את עצמם למצב רוחי לפי התנאים שסובבים אותי כמו חורף/קיץ או תחושות שנכפו עלי מלמעלה כמו אובדן, כיף ושעמום.

אתם יודעים מה יותר טוב מטראנס?

ציצים, ציצים והאלבום החדש של Sworn Enemy. אגב, יותם (ושאר החבר'ה) שמעת את החדש של SYL? הוא ממש חלש! יחסית לקודמו.

הדעות חלוקות בנוגע ל-SYL החדש

אבל מצד שני אני יכול להבין את דוין. הוא מחויב לחוזה - וזה האלבום האחרון של SYL והוא רוצה כבר לסיים וללכת הביתה. מצד שני - איך דיעות יכולות להיות חלוקות בנוגע לציצים ? (ולא שמעתי את הסוורן אנמי החדש. איך הוא ?)

דוין ללא ספק משדר "עזבו אותי בשקט" באלבום האחרון.

להבדיל מALIAN שהוא אחד האלבומים הטובים שאני מכיר. בכל אופן, SWORM ENEMY החדש (2006) נקרא THE BEGINNING OF THE END והוא מספק את כל מה שהSYL החדש לא, סמיך, אגרסיבי אבל מאוד מקצועי וסינרגי, פשוט אלבום מעולה!

נביא שמיעה, כי מה שאני זוכר מהם

זה להקת הארדקור על גבול הסתם.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר