ABED - מי מגיע ?

כי הוא יותר זול לייצור מחולצה פשוטה.

היה נהדר, ה-EP ימכר בקרוב בנקודות ציון הינתנו בעתיד

מחירו יהיה 30 ש"ח, שזה נראה לי פייר :) למרות שלא נותרו הרבה חולצות (רק 10 נדמה לי) גם אותם נמכור במחיר שמכרנו בהופעה (40 ש"ח) ומה העניינים איתך ? סט ליסט למעוניינים : Cement Cold smoke The coming of soon Redeemability Operation silence (feat Yakir from HANGMAN and Jones from WHORECORE) Drum solo Mechanical scythe Contribution (new song) Mcguffin (new song) How could I? (Cynic cover) 281/219

Operation silence

היה מ-ע-ו-ל-ה. וואי, זה קיבל מימד אחר עם ג'ונס, ובכלל, בהופעה עצמה, זה נשמע הרבה הרבה יותר טוב. ליקיר יש קול מדהים. חשבתי על השיר הזה בנסיעה להופעה, חיכיתי לראות איך יצא. ולא התאכזבתי. להפך.

כי הוא יותר זול לייצור מחולצה פשוטה.

אתה רוצה לומר לי...

שכל ההקלטות,כל המיקסים,המאסטרינג,הזמן,וההדפסה,והעיצוב,ושלא נדע עוד מה,יותר זול מליצור חולצה? קשה לי להאמין...

הגיטרה של מתן, מן המסתבר

הוא גם חתך אותי בסנטר.

חח באסה.

הגיטריסט שבלהקה שלי נפצע קשות מהבאס של הבאסיסט בראשו. חחח השאיר לו צלקת!

מחירו יהיה 30 ש"ח, שזה נראה לי פייר :) למרות שלא נותרו הרבה חולצות (רק 10 נדמה לי) גם אותם נמכור במחיר שמכרנו בהופעה (40 ש"ח) ומה העניינים איתך ? סט ליסט למעוניינים : Cement Cold smoke The coming of soon Redeemability Operation silence (feat Yakir from HANGMAN and Jones from WHORECORE) Drum solo Mechanical scythe Contribution (new song) Mcguffin (new song) How could I? (Cynic cover) 281/219

אוווווווווווף!

מבאס אבא שלי,כ"כ רציתי להיות שם!

לא - מה פתאום,

הדפסת חולצה עולה בערך עד 20 שקל - וביחד עם 2 גלופות (אחת לכל צד) מחיר כמו 40-45 ש"ח הוא דבר הגיוני אם מודפסות מעט חולצות (ואנחנו הדפסנו מעט). בנוגע לדיסק - אנחנו לא מסתכלים על תקציב ההשקעה שלנו. זוהי דרישה לא הגיונית לבקש מכולם לכסה את התקציב הזה. אנחנו מתייחסים למוצר המוגמר. 4 שירים - שהוקלטו באיכות הכי טובה שיכולנו להרשות לעצמנו. אני מאמין שמחיר של 30 ש"ח הוא מחיר הולם.

עדיין נשמע לי הזוי.

אתה רוצה לומר לי...

שכל ההקלטות,כל המיקסים,המאסטרינג,הזמן,וההדפסה,והעיצוב,ושלא נדע עוד מה,יותר זול מליצור חולצה? קשה לי להאמין...

לא - מה פתאום,

הדפסת חולצה עולה בערך עד 20 שקל - וביחד עם 2 גלופות (אחת לכל צד) מחיר כמו 40-45 ש"ח הוא דבר הגיוני אם מודפסות מעט חולצות (ואנחנו הדפסנו מעט). בנוגע לדיסק - אנחנו לא מסתכלים על תקציב ההשקעה שלנו. זוהי דרישה לא הגיונית לבקש מכולם לכסה את התקציב הזה. אנחנו מתייחסים למוצר המוגמר. 4 שירים - שהוקלטו באיכות הכי טובה שיכולנו להרשות לעצמנו. אני מאמין שמחיר של 30 ש"ח הוא מחיר הולם.

היה מעולה.

והרבה מעבר. השירים החדשים גובלים בגאונות. וגם יש בהם הרבה קטעי משוגעעעעע היה ערב מצויין

ABED - מי מגיע ?

הופעת ההשקה של עבד ביום שישי - כן, כן, תהיתי מי ממכם מעז לא להראות את פרצופו שם. אני זוכר את כולכם כזכור. אם יש דרך איומה להעליב אותי זה לא לתת לי תירוץ משכנע. רק עודד ארצמן פטור מזה - אחרי הסבר ראציונלי בהחלט - אבל כל האחרים - אם לא תראו נוכחות (ותעשו מפגש פורום הולם) - אני אישית אעלב. זה כולל אתכם, אורי וגיא ! בינתיים - שטפו את עיניכם בראיון הראשון של עבד. אי פעם. על מדיה כתובה. לא פתחנו את הפה עד היום - ואז החלטנו לשפוך הכל החוצה. http://www.metalist.co.il/InterviewPrivate.asp?id=177

מה הסגנון?

יותם שלום (ד"א גם לי קוראים יותם) שמעתי את הדיסק החדש שלכם.. אחלה דיסק באמת כל הכבוד קבל ח"ח ענקי ממני.. רק רציתי לדעת יותר במדוייק איזה סוג אתם בדיוק אם אפשר אני אשמח בתודה מראש יותם

מטאל ?

כלומר - מטאל מאד מגוון, כבד לפרקים ופרוגרסיבי במרבית המקומות, אולי אפשר להתיימר ולקרוא לזה "דת' מטאל טכני מודרני" או משהו כזה...

ABED - מי מגיע ?

הופעת ההשקה של עבד ביום שישי - כן, כן, תהיתי מי ממכם מעז לא להראות את פרצופו שם. אני זוכר את כולכם כזכור. אם יש דרך איומה להעליב אותי זה לא לתת לי תירוץ משכנע. רק עודד ארצמן פטור מזה - אחרי הסבר ראציונלי בהחלט - אבל כל האחרים - אם לא תראו נוכחות (ותעשו מפגש פורום הולם) - אני אישית אעלב. זה כולל אתכם, אורי וגיא ! בינתיים - שטפו את עיניכם בראיון הראשון של עבד. אי פעם. על מדיה כתובה. לא פתחנו את הפה עד היום - ואז החלטנו לשפוך הכל החוצה. http://www.metalist.co.il/InterviewPrivate.asp?id=177

ראיתי עכשיו את הקליפ מההופעה

וואו! טירוף חושים כזה ברוטאלי קשה לראות, במיוחד בארץ, ח"ח לכם ולקהל!

דווקא עבד ממש לא נמצאים על המנעד הברוטאלי של המוזיקה

אז יש לנו שיר ברוטאל דת' אחד - אבל לכל הרוחות - אנחנו מתקזזים כי יש לנו זמר ששר רק שירה מלודית ! :)

הטירוף ברוטלי, לא אתם

אתם סתם ממש אנרגטים.

אה - וזה עוד שיר יחסית קליל :)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר