מזל טוב לרוני היפיפיה -

רוני שלי חוגגת 20 אביבים היום, מי שלא אומר מזל טוב ( כי באמת, מה זה כבר בשבילכם להשאיר הודעה ולשמח יפיפייה אחת רחוקה ) אני מייחל ליום שבו מס הכנסה יעכל את כל רכושו... המון מזל טוב מתוקה מדבש שלי ! עד 121. דין פרוטה כדין מאה. שחקי תור נוסף.

מזל טוב, מזל טוב.

20? אח, איזן ילדונת.

מזל טוב!!!!

למרות שאני לא יודע מי זאת רוני... ויותם זה עשרים קיצים,יוני,סוף יוני. גם לי יש יומולדת עוד כמה ימים,איזה כיף! מזל טוב,הרבה אושר,והצלחה,בכל מעשה ידייך!

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזל טוב!!!!

למרות שאני לא יודע מי זאת רוני... ויותם זה עשרים קיצים,יוני,סוף יוני. גם לי יש יומולדת עוד כמה ימים,איזה כיף! מזל טוב,הרבה אושר,והצלחה,בכל מעשה ידייך!

אבל לפני כמה זמן נגמר האביב ועוד לא נגמר הקיץ

האביב נגמר לפני חודש וחצי בערך...

לא יודע אם שמת לב,אבל המעלות לא יורדות מ30,וכולנו מזיעים...

מזל טוב לרוני היפיפיה -

רוני שלי חוגגת 20 אביבים היום, מי שלא אומר מזל טוב ( כי באמת, מה זה כבר בשבילכם להשאיר הודעה ולשמח יפיפייה אחת רחוקה ) אני מייחל ליום שבו מס הכנסה יעכל את כל רכושו... המון מזל טוב מתוקה מדבש שלי ! עד 121. דין פרוטה כדין מאה. שחקי תור נוסף.

המון המון מזל טוב

אמנם אני לא מכיר אבל עד 120 כמו 20, רק אושר ועושר! יומולדת שמח

מזל טוב!

עברת כבר 1/6 מהחיים. שיתגשמו משאלותייך.

הודעה שחוזרת על כל מה שההודעות הקודמות רשמו.

אמנם באיחור של יום

אבל עדיין מותר נכון? בובבבבבהההה!!!! המון מזל טוב מקווה שאת חוגגת כמו שצריך.. נתראה ביום שישי?

גם באיחור

אבל העיקר המחשבה, לא? המון מזל טוב!

מזל טוב לרוני היפיפיה -

המון תודה לכולם, ממש מחמם את הלב! כולם מוזמנים לחגוג איתי אפטר יומולדת מטורף ביום שישי והכי תודה לאהוב ליבי שתמיד משמח אותי...

מזל טוב

מגיע לה (: 20 אביבים זה נחמד מאוד (לא שהתנסיתי, אבל לא נראה שאנשים סביב סובלים מזה...) יום הולדת שמח!

עכשיו אני!

איחורים אופנתיים זה ה-דבר! למרות שכבר דיברנו (בכל צורה אפשרית, כשאני חושבת על זה) ואמרתי לך מזל טובים וכו' - אם זה לא כתוב בפורום מטאל בוואלה, זה כאילו שאף פעם לא אמרתי! א-הא. אז מה אני אגיד שעדיין לא אמרתי? המון מזל טוב ורביולי בטטה! המון אהבה והרבה פחות פרג'. (אמרתי לך שאני מאבדת את זה) יאללה, תהיי חזקה. אוהבת אותך הכי בעולם, למרות שאת סינית.

רק היום

ראיתי אז...מזל טוב גדול באיחור קטן:)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר