מילואים וכמה מצרים ומוצרים

אז ככה, אני יוצא למילואים לשבועיים - אל תעשו שמות. אבקש לא להגיב על הודעות ספאם בתור דוגמה כדי שאוכל למחוק אותן כשאחזור בקלות יותר, מעבר לכך - הנה ההמלצה שלי לכמה מהאומנים שאני מקשיב להם לאחרונה : Nile - Annihilation of the wicked - קשה לי לתפוס את האוזן לזמן ממושך עם ברוטאל דת'. האחרונים שהצליחו לעשות את זה היו נייל באלבומם הקודם "במקדשהם האפלים" - ועכשיו אלבומם האחרון אפילו מתעלה על קודמו. Overkill - Necroshine - זה מה שקורה שלהקה כמו אוברקיל מחליטה שפנתרה זה טוב לעסקים ולנשמה. אלבום ניו-סקול ת'ראש מצוחצח, עם טוויסט של אוברקיל - שאפשר לאהוב או לשנוא, וככה זו הדרך האידאלית ללמוד לאהוב. Passanger - Passanger - למי שהתחבר יותר לצד הניו-מטאל של אין פליימס, אנדרה הסולן פתח פרוייקט צד ב-2003 שעד כה שמעתי מהם רק אלבום אחד, וזהו אלבום הבכורה הזה. מדובר באלטרנטיב-מטאל מאד מושפע מלהקות כמו Tea Party או A perfect circle, עם כמובן הטוויסט של אין פליימס המאוחרים. מי שאוהב - יאהב מאד לדעתי. No Return - Self Mutilation - להגדיר את הלהקה הזאת בתור פיר פקטורי הצרפתים זה קל, אבל האמת שהאלבום הזה הוא הדבר הכי קרוב ל-Arise של ספולטורה שאי פעם שמעתי, אבל עם טיפה נגיעות סטייל Demanifactur של פיר פקטורי. מאד מומלץ לחובבי הז'אנר של המודרן-דת'-מטאל והאינדסטריאל המכסח יותר. יאללה ביי

"נתנו לנו עוזי, אוכל ווזווזי"

טייק קייר. איפה מפקירים אותך בשמירות? אתה בטח מכיר את הטריק כבר ממני - אס אמ אסים מפגרים לכל רשימת התפוצה שלך ואיי סי קיו ומסנגר סלולריים. מעביר לך את הזמן בצי'ק.

שמור על עצמך אחשלי

שיעבור בקלות

"נתנו לנו עוזי, אוכל ווזווזי"

טייק קייר. איפה מפקירים אותך בשמירות? אתה בטח מכיר את הטריק כבר ממני - אס אמ אסים מפגרים לכל רשימת התפוצה שלך ואיי סי קיו ומסנגר סלולריים. מעביר לך את הזמן בצי'ק.

איזה שמירות..

הוא עושה מטבחים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר