מישו מכיר את avenged sevenfold???

בא לי לדבר עם מישו עליהם....הם כל-כך טובים ואף אחד לא מכיר אותם....

AVENGED SEVENFOLD

אני חייבת לדבר עם מישהו על הלהקה AVENGED SEVENFOLD אבל הבעיה היא שאף אחד לא מכיר אותם מי שמכיר אותם בבקשה דברו איתי...

אין כזה דבר,

"להקה שאף אחד לא מכיר". להקה חביבה.

אני אני!!!

אני מת לדבר עם מישו עליהם...ואף אחד לא מכיר. דברי איתי. אני מת עליהם.

מישו מכיר את avenged sevenfold???

בא לי לדבר עם מישו עליהם....הם כל-כך טובים ואף אחד לא מכיר אותם....

מכיר, בטח שמכיר! אחלה להקה באמת.

מעבירים טיפה הרגשה של מיסחור אבל בקטנה. התחלתי לשמוע אותם לאחר שראית את הקליפ של Bat Country. קליפ מצחיק אגב.

"נקום שבעתיים" - דעתי המקוצרת

להקה בעלת 3 אלבומים. על אחד הם לא מדברים, על השני Waking the fury אפשר לדבר הרבה והוא באמת סוג של פסגה בין מטאלקור, ספיד-הבי מטאל ודת' שבדי - והחדש - City of evil - הוא אלבום ריקני, משעמם ומרגיז - מן גרסה מצועצעת אפילו יותר לבולט פור מיי ולנטיין ולטריביום. עדיף לדבוק באחרות.

AVENGED SEVENFOLD

אני חייבת לדבר עם מישהו על הלהקה AVENGED SEVENFOLD אבל הבעיה היא שאף אחד לא מכיר אותם מי שמכיר אותם בבקשה דברו איתי...

קבלי:

כנסי לקישור

אני אני!!!

אני מת לדבר עם מישו עליהם...ואף אחד לא מכיר. דברי איתי. אני מת עליהם.

לשלומי ברטונוב!

אני חולה על הלהקה הזאת ... אני פשוט מתה עליהם!!!!! אני לא מכירה הרבה אנשים שמכירים את הלהקה הזאת והיא להקה מאוד מאוד מאוד טובה אני חולה עליהם!! יש להם עוד מעט הופעה בארה"ב בניו יורק באסה שאני לא יכולה ללכת... דבר איתי!!!!!!!!

ל a7x

איך אני שמח שאת קיימת. כל-כך מבאס לאהוב להקה ולא למצוא מישו לדבר איתו עליה...בכל אופן, יש לי את כל האלבומים ואני פשוט לא יכול להפסיק לשמוע אותם. הם פאקינג מ-ע-ו-ל-י-ם!! ספרי לי קצת על עצמך...מעניין אותי:) דברי איתי!!!

"נקום שבעתיים" - דעתי המקוצרת

להקה בעלת 3 אלבומים. על אחד הם לא מדברים, על השני Waking the fury אפשר לדבר הרבה והוא באמת סוג של פסגה בין מטאלקור, ספיד-הבי מטאל ודת' שבדי - והחדש - City of evil - הוא אלבום ריקני, משעמם ומרגיז - מן גרסה מצועצעת אפילו יותר לבולט פור מיי ולנטיין ולטריביום. עדיף לדבוק באחרות.

יש להם ארבעה, אחי.

ל a7x

איך אני שמח שאת קיימת. כל-כך מבאס לאהוב להקה ולא למצוא מישו לדבר איתו עליה...בכל אופן, יש לי את כל האלבומים ואני פשוט לא יכול להפסיק לשמוע אותם. הם פאקינג מ-ע-ו-ל-י-ם!! ספרי לי קצת על עצמך...מעניין אותי:) דברי איתי!!!

לשלומי ברטונוב

תן לי את האי מייל שלך ונדבר.. או מסנג'ר ואיי סי קיו..

לa7x!!

מה המצב? קבלי את המסנג'ר שלי:) shlomi_berto@hotmail.com. מקווה לשמוע ממך. :):)

יש להם ארבעה, אחי.

3.

4

באמת שרק שלושה, בחורי הטוב

Sounding the seventh trumpet מ-2001 Waking the fallen מ-2003 City of evil מ-2005. כל דבר אחר (כמו Warmness שזה סינגל או דמו או משהו מטופש כזה) או הופעה חיה או משהו אחר שלא מציג -אלבום- לא נחשב.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר