למי שפספס - מעשה סודום במטאליסט

כן כן, סודום. ראיון עם אחת מלהקות המטאל הגדולות בעולם לדעתי האישית, כמו כן עוד סקירת סרט, תמונות מההופעה של קרוספייר ואלמנה שחורה, ביקורות אלבומים, וכו' וכו'. קריאה מהנה.

הראיון נהדר !

אין ספק שאלון מוציא את המיטב שמדובר בלהקה עם מפעל חיים גדול שבה אפשר להתקיל אותם בשאלות שאפילו הם לא זוכרים דבר על אותן תקופות :) הראיון עם סודום ועם דאונלורד הוכיח את זה היטב. גם הביקורת על הסרט טובה, ואפילו אולי שכנעה אותי לקחת אותו בדי וי די בליל השעמום הבא, לכשיבוא עלינו לטובה. אבל עם ביקורת האלבום של אבנג'ד סבנפולד אני רחוק מלהסכים. לדעתי מדובר בנפילת מתח עצומה מאחת ההבטחות הגדולות של ז'אנר המטאלקור האמריקאי, ולא רק זה - הההשוואה שלהם לNWOBHM הייתה אולי נכונה במוזיקה של האלבום הקודם - אך באלבום הזה - הדבר רחוק מלהשמע בולט במוזיקה, ובגדול - אני מ-א-ד מאוכזב מהאלבום, בתור אחד שבמה ציפיה גדולה מהיצירה הקודמת ואחת המוצלחות בז'אנר הטרי הזה - שנקראת Awaking the fallen. אלבומם הקודם של אבנג'ד סבנפולד היה ממש השילוב המוזר והמוצלח בין מיידן, מטאליקה והראמונס. אני אישית אשאר עם הפרזונל וואר שלי - אם אני רוצה את מטאליקה עם קצת יותר מלודיה שמחה, ועבודת לחן הקורצת יותר לנוורמור ולרייג', ואם ארצה מטאליקה מעוותת לז'אנר אחר- אלך על Am I blood - שהם שילוב נהדר בין מטאליקה לאמורפיס באלבומם האחרון.

מסכים לגבי Perzonal

אגב, אם אתה רוצה אחלה דבר חדש שיצא - Dezperadoz, למרות זה כבר בלי טום, זה אחלה דבר. אהבתי את האוונג'ד, זה כבר לא מטאלקור אבל זה אחלה אלבום לדעתי, אני קרוב יותר אליו מלקודמים שלו. וסתם הערת בינים, כדאי לפנות להנהלת מערכת הפורומים, לגלות את ה IP של הספאמר מטונף הפה, ולתת לו כרטיס אדום, למישהו מאד משעמם בבית.

קשה לי להתחבר לדספרדוז

אבל אני אנסה את החדש גם כן, למה לא. כל דבר שמגיע לגרמניה כנראה מוצלח ב-10 שנים האחרונות. חוץ ממכונות כביסה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר