כאפה ממני את מתכוונת

על זה שלא הכרת אותם קודם!!!

אה, שכחתי לציין

שכל זה בזכות רוני, שהכירה לי אותם. ובתמורה שלחתי לה קליפים, אכלתי איתה גלידה וישנתי איתה באותה המיטה (והיא נורא התלהבה מזה ).

מה זה ???

להקות חדשות שהכרתם לאחרונה

והספיקו לעשות לכם איזה רטט בלב, יש כאלה ? שאני אומר להקות חדשות אני לא מתכוון כמובן רק ללהקות חדשות במובן המדויק של המילה, והעובדה שטריביום קיימים איזה 4 שנים והוציאו 2 אלבומים עדיין לא אומר שהם מרטיטים אותי, אבל עדיין - משהו שהכרתם רק לאחרונה ואתם ממשיכים לנגן בצורה שגורמת לחשוד "האם הלהקה הזאת הולכת להתברג אצלי בטופ 10 ?"

לא עולות לי יותר מידי להקות לראש

אבל יצא לי להכיר את Hearse לאחרונה.. הם עושים דת' מטאל חביב כזה, הם שוודים, והסולן שלהם הוא הסולן לשעבר של Arch Anamy.

Amon Amarth

בנתיים יש שיר אחד שנחרש כל הזמן.. אל דאגה! בקרוב נמצא עוד! חח

frantic bleep-the sense apparatus

להקה, שפשוט יש לה זאנ'ר משלה, אם בכל זאת אני יגדיר אותם הייתם אומר שהם פרוגרסיב אפל מאוד, עם מלודיות ממזריות. הלהקה חתומה ב-the end רקורדס, כך שזה מסביר הכל.. פשוט חובה provanance-how would you like to be spat גם להקה מיוחדת מאוד, שגם אין לי דרך איך לקטלג אותה, אולי מישהו יתייתב למשימה?

Hollenthon

Hollenthon - With Vilest Of Worms To Dwell לא זוכר באיזה פורום ראיתי המלצה על הלהקה הזו. הנה סיבה טובה למה מידי פעם צריך לפקוד פורומים. יותם אחלה אשכול! אז ככה הסולן של Pungent Stench. החומר מעניין ולשם שינוי גם מקורי, לפחות בעיני. הקושי שלי ממש לקטלג אותו מראה על יתרון. שילוב של דת' מטאל עם symphonic arrangments . יש גם גראול וגם שירה נשית למי שאוהב (או מתעב...). מדהים איך יכולתי לפספס את הלהקה הזו... אלבום שבאמת שווה!

יש לי עותק צרוב של האלבום הזה כבר קרוב ל-4 שנים אני חושב

לא תפס אותי במאומה - אבל בהחלט היה נקודה מעניינת עבורי. מן ת'ריון ענייה אבל כבדה יותר.

frantic bleep-the sense apparatus

להקה, שפשוט יש לה זאנ'ר משלה, אם בכל זאת אני יגדיר אותם הייתם אומר שהם פרוגרסיב אפל מאוד, עם מלודיות ממזריות. הלהקה חתומה ב-the end רקורדס, כך שזה מסביר הכל.. פשוט חובה provanance-how would you like to be spat גם להקה מיוחדת מאוד, שגם אין לי דרך איך לקטלג אותה, אולי מישהו יתייתב למשימה?

Frantic Bleep

פראנטיק בליפ בהחלט יכולים להחשב כפרוגרסיב אפל וסכיזופרני, אבל הנגיעות המטאליות שלהם קלושות לעתים קרובות. יש בהם משהו מאד אקספרמנטלי - אבל מכיוון שאין להם את הקרקע הבטוחה של המטאל - הם קצת צורמים לאוזניי המסורות לדיסטורשן המטאלי הסטדנרטי.

לא מבין אותך, באמת שלו

לא בא לך לגוון קצת במוזיקה שלך? נו אז אם אין להם קטעים שהראש שלך עושה הדבנגינג בלי הפסקה, אתה לא יכול לאהוב להקה בלי שתגרום לגוף שלך לזוז מצד לצד?

the art of cum farting :))

חחח פרטינג LOL

Hollenthon

Hollenthon - With Vilest Of Worms To Dwell לא זוכר באיזה פורום ראיתי המלצה על הלהקה הזו. הנה סיבה טובה למה מידי פעם צריך לפקוד פורומים. יותם אחלה אשכול! אז ככה הסולן של Pungent Stench. החומר מעניין ולשם שינוי גם מקורי, לפחות בעיני. הקושי שלי ממש לקטלג אותו מראה על יתרון. שילוב של דת' מטאל עם symphonic arrangments . יש גם גראול וגם שירה נשית למי שאוהב (או מתעב...). מדהים איך יכולתי לפספס את הלהקה הזו... אלבום שבאמת שווה!

אני מעדיף את הראשון

לא יודע...האלבומים מאבדים את הקסם כל כך מהר. זה משעממם אותי. אן כבר מדברים על זה...יש למשיהו מטאל סימפנוי להמליץ לי? משו אפי עם כוח, משולב טוב עם מטאל.

תלך על מה שאני המלצתי

אני ממש ממש אהבתי, מאוד מומלץ בא לך לשמוע משהו בסגנון thrion, או משהו כמו symphony x?

סתם בלי קשר אני ממליץ על להקה לא מטאלית

אם למישהו בא לשמוע משהו אחר.. gogol bordello להקה שמנגנת מוזיקת צוענים עם פאנק,וסולן אוקראיני שמטורף על כל הראש.. הלהקה הוקמה בניו יורק על ידי שני חברה ישראלים
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר