להקות חדשות שהכרתם לאחרונה

והספיקו לעשות לכם איזה רטט בלב, יש כאלה ? שאני אומר להקות חדשות אני לא מתכוון כמובן רק ללהקות חדשות במובן המדויק של המילה, והעובדה שטריביום קיימים איזה 4 שנים והוציאו 2 אלבומים עדיין לא אומר שהם מרטיטים אותי, אבל עדיין - משהו שהכרתם רק לאחרונה ואתם ממשיכים לנגן בצורה שגורמת לחשוד "האם הלהקה הזאת הולכת להתברג אצלי בטופ 10 ?"

Arcturus, Cancer,

Arcturus - The Sham Mirrors הקשבתי כמה פעמים...דיסק מעניין נחמד מאוד. המון אלמנטים של פופ ואינדסטריאל. CANCER - to the gory end אחלה דת' מטאל. Helstar - Nosferatu אחלה הבי\פאוור מטאל... Bulldozer - IX ו The Day Of Wrath התחלתי עכשיו לשמוע.. חח השיר "דרבי" ענק ! שמעתי גם את Aghora - Aghora - שלא אהבתי בכלל.

abosranie bogom cephalic carnage beneath the masscare serial butcher

והנה שלי

Metal Mike's Painmuseum - הרכב של אחד הגיטריסטים שהיו עם רוב הלפורד בהרכב שלו... מאוד מחוספס... התחברתי לקצת שירים, אבל לא טימטם אותי Girlschool - הכרתי, אבל לאחרונה קיבלתי את הדיסק הראשון שלהם והוא פשוט מצויין ! מוטורהד בתקופת OVERKILL, עם טאץ' נשי שפשוט נשמע מצוין Widowmaker - אני לא זוכר אפילו למה קניתי את הדיסק שלהם, STAND BY FOR PAIN... האבי מטאל חביב, מ 94' (מה שאומר שזה לא סחף אותי ב 100%) Forcefield - איזה הרכב כוכבים כזה... יש לי את האלבום השני שלהם, מ 87' נדמה לי, והוא ממש ממש ממש ממש טוב זהו... נראה לי...

abosranie bogom cephalic carnage beneath the masscare serial butcher

חח, אבוסרני בוגום

אני באמת חושב שאני אחד מהאנשים הבודדים שיש להם את הדיסק שלהם. אחח, יאשה, איך נפלו גיבורים. להקות ששמתי לב אליהן לאחרונה : textures - איפשהו בין משוגע, דילינג'ר ו.. לא יודע. אחלה להקה, באמת. נסו את האלבום האחרון שלהם, פשוט כיף להקשיב לו. misery signals - זה לא שלא הכרתי אותם או שחשבתי שהם לא מדהימים, אבל פאק, ישבתי מול הליריקס שלהם לא מזמן והבנתי עם מי יש לי עסק . fall of troy - אחת הלהקות הכי מיוחדות שיצא לי להכיר ממזמן.הייתי מגדיר אותם בתור המארס וולטה רק יותר מרושעים מצד אחד, אבל הרבה יותר נעריים ותמימים. בסך הכל הם בני איזה 19 ככה. scatter the ashes- אמנם לא כל כך מטאל, אבל בת'כלס פוסט הארדקור /רוק אלטרנטיבי לא רע בכלל. הוציאו דיסק אחד כולה, ואנחי חושב שהם כבר לא הכי חיים. מומלצים, האלבום שלהם the modern hymn הוא אלבום סולידי למדי, והקליפ לשיר caesuera מבריק. panic! at the disco. אני יודע שאני קוקסינל והם יותר, ושהלואי שכל בחורה ששומעת את הלהקה הזו היתה כוסית כמוהם, אבל בסך הכל הם די טובים, טובים מאד אפילו, במיוחד לאלבום בכורה (למרות שעדין לא הופרכה הטענה שהם ופול אאוט בוי זו אותה להקה).

הלהקה הראשונה רוסיה נכון, אחלה שם דפקו חחח

והספיקו לעשות לכם איזה רטט בלב, יש כאלה ? שאני אומר להקות חדשות אני לא מתכוון כמובן רק ללהקות חדשות במובן המדויק של המילה, והעובדה שטריביום קיימים איזה 4 שנים והוציאו 2 אלבומים עדיין לא אומר שהם מרטיטים אותי, אבל עדיין - משהו שהכרתם רק לאחרונה ואתם ממשיכים לנגן בצורה שגורמת לחשוד "האם הלהקה הזאת הולכת להתברג אצלי בטופ 10 ?"

יש משהו שהדהים אותי אישית.

שמעתי את Pagan's Mind האחרון וזה אחד הדברים המדהימים ששמעתי לאחרונה.

alchemist

יש ללהקה אלבום בשם organasm בעיקרון זה דת' מטאל, רק בגלל השירה, אבל למוזיקה שלהם יש כל כל הרבה יופי שפשוט אי אפשר לתאר במילים..... שיר מומץ מהאלבום-tide in ,tide out

בקשר לalchemist-תיקון: זה Tide In, Mind Out .

ואכן זה אלבום חביב ביותר. זה גם דת' /גריינד/טראש/בלאק... הכל מעורבב שם. ושיר באמת מומלץ שם Escape From The Black Hole וגם Surreality.

אממ... טוב יש להקה אחת.

Skinless, אחלה דת' מטאל. האלבום האחרון מצויין.

חח, אבוסרני בוגום

אני באמת חושב שאני אחד מהאנשים הבודדים שיש להם את הדיסק שלהם. אחח, יאשה, איך נפלו גיבורים. להקות ששמתי לב אליהן לאחרונה : textures - איפשהו בין משוגע, דילינג'ר ו.. לא יודע. אחלה להקה, באמת. נסו את האלבום האחרון שלהם, פשוט כיף להקשיב לו. misery signals - זה לא שלא הכרתי אותם או שחשבתי שהם לא מדהימים, אבל פאק, ישבתי מול הליריקס שלהם לא מזמן והבנתי עם מי יש לי עסק . fall of troy - אחת הלהקות הכי מיוחדות שיצא לי להכיר ממזמן.הייתי מגדיר אותם בתור המארס וולטה רק יותר מרושעים מצד אחד, אבל הרבה יותר נעריים ותמימים. בסך הכל הם בני איזה 19 ככה. scatter the ashes- אמנם לא כל כך מטאל, אבל בת'כלס פוסט הארדקור /רוק אלטרנטיבי לא רע בכלל. הוציאו דיסק אחד כולה, ואנחי חושב שהם כבר לא הכי חיים. מומלצים, האלבום שלהם the modern hymn הוא אלבום סולידי למדי, והקליפ לשיר caesuera מבריק. panic! at the disco. אני יודע שאני קוקסינל והם יותר, ושהלואי שכל בחורה ששומעת את הלהקה הזו היתה כוסית כמוהם, אבל בסך הכל הם די טובים, טובים מאד אפילו, במיוחד לאלבום בכורה (למרות שעדין לא הופרכה הטענה שהם ופול אאוט בוי זו אותה להקה).

the art of cum farting :))

distorted-memorial

שקיבלתי פחות או יותר בחינם, הו הא! לפי דעתי זה דיסק שמתאים להקשיב לו כשיש השראה לכתיבה.

Arcturus, Cancer,

Arcturus - The Sham Mirrors הקשבתי כמה פעמים...דיסק מעניין נחמד מאוד. המון אלמנטים של פופ ואינדסטריאל. CANCER - to the gory end אחלה דת' מטאל. Helstar - Nosferatu אחלה הבי\פאוור מטאל... Bulldozer - IX ו The Day Of Wrath התחלתי עכשיו לשמוע.. חח השיר "דרבי" ענק ! שמעתי גם את Aghora - Aghora - שלא אהבתי בכלל.

ablaze my sorrow - sngerhate andfury

anger

הממ..

משוגע ונוורמור. את נוורמור התחלתי לשמוע לפני כמה חודשים, ואת משוגע בחודש-חודשיים האחרונים, אבל קיבלתי כאפות רציניות מהמוזיקה שלהן.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר