המחווה לאבבא -

המחווה לאבבא -

בהחלט חברה מקצועיים. היה ממש כיף לשמוע אותם הופכים שירי פופ מתקתקים לפאואר מטאל גרמני . המקום היה מלא למדי בחברה שדופקים את הראש בהנאה ומחייכים תוך כדי. היה גזעי לגמרי גם לראות אנשים יפי בלורית ותואר מהפורום כמו יותם, רוני, אריה ועדן. מענין עם החברה יחליטו לעשות עם ההרכב הזה משהו אחרי ההופעה (חוץ מאקרופוליס).

היה ממש כיף!

אני לא חושבת שאי פעם באתי להופעת מטאל ונהניתי ככה רק מהאווירה שהייתה במקום. אנשים פשוט באו להנות - וזה עשה את הערב. מלבד העובדה שהחבר'ה האלה מוכשרים ברמות

הפלייליסט שלי לערב (DJ Ashmedai)

היה בהחלט ערב איכותי ואפילו נהנו מהתקלוט... אז הוצאתי מהזכרון העמום שלי את מרבית השירים ששמתי בערב. תודה על התגובות! Dschinghis Khan - Dschinghis Khan (English) Gamma Ray - Heavy Metal Universe (Live) Blind Guardian - Lost In The Twilight Hall (Live) Twilight Guardians - La Isla Bonita Beyond Twilight - Ecstay Arise Edguy - Babylon Rhapsody - Dawn of Victory Savage Circus - Beyond Reality Manowar - Warriors Of The World Unite Boney Nem - Living La Vida Loca Megadeth - Symphony Of Destruction Deathstars - Blitzkrieg Jorn - Stormcrow Sentenced - House Of The Rising Sun Helloween - Mrs. God Iron Savior - Watcher In The Sky Acropolis - Lead The Wake Axxis - Wind In The Night (Shalom) Burning Point - Into The Fire Grave Digger - Desert Rose (Live) Stratovarius - Hunting High And Low Gun Barrel - Battle-Tested Sabaton - Counterstrike Savage Circus - Evil Eyes Mob Rules - Rain Song Raintime - Moot-Lie Sonata Arctica - Wolf & Raven Dragonforce - Through The Fire And Flames Kamelot - The Black Halo נראה אתכם ביום העצמאות, עם סט שונה וקיצוני יותר

שעתו של החומר המקורי הגיע

החבר'ה הוכיחו שהם יכולים לעבד מוזיקת פופ לפאוור מטאל כובש וכיפי, ועכשיו האתגר האמיתי הוא ליצור שירים ברמה שכזאת שמילותיהם אינן שגורות בפי כל. האתגר האמיתי של אקרופוליס (שבעצם מדובר באותו הרכב, מינוס הגיטריסט מקס (שמנגן על בס בערפל ובגיטרה בלהקת הת'ראש פורסייקן סיינט) והקלידן אסף מתיתיהו (שהבנתי שהוליך להקליט אלבום סולו) שמוחלף בקלידן לא פחות טוב, ואולי אפילו יותר, אלכס (להקת הפולק-בלאק ערפל, וכמו כן גם להקת הדום מטאל הקודר מות'-איטן-דרים). מי ששמע את השיר החדש של אקרופוליס יודע שמבחינת רמה טכנית, הפקה, ביצוע וכריזמה בכל תו - יש להם את זה. האתגר האמיתי הוא לקנות את לב הציבור עם היכולות האלה. אני חושב שהם בדרך הנכונה. בנוגע להופעות - ספלאש - אמנם הגעתי באיחור דרמטי (עבד נעלו אותי במרתף כדי להתאמן על שיר חדש. ברצינות) אבל השיר האחרון שהספקתי לראות הראה פאוור מטאל כוחני ואיכותי. אני משתוקק לראות הופעה שלמה ומוקדם ככל האפשר. המחווה לאבבא - ביצוע של 100% מהפוטנציאל של השירים - הופעה כובשת וקסומה, יוחאי, דניאל, פורמן, מקס, אסף ורומנו נתנו את כל כולם בעיבודים המגניבים האלה, חלקם קורצים לצ'ילדן אוף בודום (הביצוע לגימי-גימי-גימי ביחד עם קיריל סולן פורסייקן סיינט), חלקם לקנדלמס (הביצוע לפרננדו), חלק פאוור מטאל מהיר ואגרסיבי (דרגונפורס) וחלק קיצ'י כמו בספר (יעני אט-ואנס). מי שרוצה הופעת פאוור מטאל בלתי נשכחת - גם אם הוא לא מכיר שיר אחד של אבבא - יכל להנות שם כמו שצריך, ויתרון עצבני נוסף הוא שכל מי שמכיר את אבבא על בוריים, ולא אכפת לו מקצת גיטרות - יכל להנות שם בטירוף חושים אדיר. סחטיין כפול 4.

הפלייליסט שלי לערב (DJ Ashmedai)

היה בהחלט ערב איכותי ואפילו נהנו מהתקלוט... אז הוצאתי מהזכרון העמום שלי את מרבית השירים ששמתי בערב. תודה על התגובות! Dschinghis Khan - Dschinghis Khan (English) Gamma Ray - Heavy Metal Universe (Live) Blind Guardian - Lost In The Twilight Hall (Live) Twilight Guardians - La Isla Bonita Beyond Twilight - Ecstay Arise Edguy - Babylon Rhapsody - Dawn of Victory Savage Circus - Beyond Reality Manowar - Warriors Of The World Unite Boney Nem - Living La Vida Loca Megadeth - Symphony Of Destruction Deathstars - Blitzkrieg Jorn - Stormcrow Sentenced - House Of The Rising Sun Helloween - Mrs. God Iron Savior - Watcher In The Sky Acropolis - Lead The Wake Axxis - Wind In The Night (Shalom) Burning Point - Into The Fire Grave Digger - Desert Rose (Live) Stratovarius - Hunting High And Low Gun Barrel - Battle-Tested Sabaton - Counterstrike Savage Circus - Evil Eyes Mob Rules - Rain Song Raintime - Moot-Lie Sonata Arctica - Wolf & Raven Dragonforce - Through The Fire And Flames Kamelot - The Black Halo נראה אתכם ביום העצמאות, עם סט שונה וקיצוני יותר

אני חייב לציין שזה בן זונה של סט ליסט

זה שנים שלא ראיתי סט ליסט על טהרת ההבי והפאוור המלודים. כמה גיי - ככה טוב :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר