שבוע פעיל במיוחד

שבוע פעיל במיוחד

סימן מלודי: ראיון עם Rage ראיון עם Dragonforce שני מדורים חדשים במקום טור העורך יאללה, להכנס

דראגונפורס להקה לא נורמאלית

בשמיעה ראשונה הם סתם עוד פאוור מטאל. בשמיעה שנייה מדובר בלהקת פאוור מטאל עם מנוע של ברוטאל דת'.

ואכן בהמלצתו של אלון קניתי אתמול את האלבום

הספקתי לשמוע אותו פעם אחת בינתיים אבל אין ספק שמדובר בלהקה עם גיטריסטים לא נורמליים בוירטואוזיות שלהם

לעומתך, כמו שאתה יודע, אני קניתי 2 אלבומים מצוינים לא פחות.

Dark Funeral - Diabolis Interium Dissection - Storm Of The Light's Bane/Where Dead Angles Lie אינני מצליח להחליט איזה אלבום טוב יותר. כל אחד מהם מושך באופן היחודי שלו. מצד שני, Dark Funeral פשוט מצחיקים אותי, הליריקה כ"כ חוזרת על עצמה שהמילה Satan כבר איבדה את המשמעות שלה בשבילי...

טוב מאוד

עכשיו אתה רק צריך לעבוד על לא להידחות מטקסטים על זוועות ובקרוב תתחיל גם לשמוע סלייר בשעה טובה ומוצלחת ואם יש לך תגובה על זה אז תשלח לי בSMS כי כמו שאתה יודע לא תהיה לי גישה למחשב בשבועיים הקרובים נ.ב. פאק, נוורמור (לב מת בעולם מת) ממש טובים

תודה על הצבעת האמון

ומקווה שאתה נהנה מהדיסק. אני בהחלט אהבתי אותו, למרות שכמו שציינתי בסקירה שלי, אין בו Feel בכלל, זה פשוט מופע ראוותני של יכולת מדהימה.

שבוע פעיל במיוחד

סימן מלודי: ראיון עם Rage ראיון עם Dragonforce שני מדורים חדשים במקום טור העורך יאללה, להכנס

הדראגונפורס החדש חתיכת דבר...

פאוור מטאל על ספידים קשים... יש שם תיפוף מטורף, תיפוף של אשכרה דת' מטאל... אלבום פסיכי לגמריי.

לעומתך, כמו שאתה יודע, אני קניתי 2 אלבומים מצוינים לא פחות.

Dark Funeral - Diabolis Interium Dissection - Storm Of The Light's Bane/Where Dead Angles Lie אינני מצליח להחליט איזה אלבום טוב יותר. כל אחד מהם מושך באופן היחודי שלו. מצד שני, Dark Funeral פשוט מצחיקים אותי, הליריקה כ"כ חוזרת על עצמה שהמילה Satan כבר איבדה את המשמעות שלה בשבילי...

המממ... פיונרל.....

אחת הלהקות האהובות עלי... אכן הליריקה טיפה חוזרת על עצמה, אבל מעבר לזה יש להם קטעים שנותנים בראש (ראה Secrets of the Black Arts) !!! אגב מישהו שמע את האלבום האחד והיחיד שיצא ל-Dalmerot's Kingdom? (כן, הוא יצא ממש מזמן...) אם כן, הוא שווה משהו? ואם כן :), איפה אפשר להשיג אותו, אם בכלל?? באותה נשימה, מה עם האלבום החדש של Winterhorde?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר