פונה לעזרתכם פעם נוספת

שוב אני נוסע למטאל שופ ושוב, כמו בעבר, אני זקוק להמלצות ממכם. הפעם, על מנת לגוון את הדיסקוגרפיה שלי - שכבר מלאה ביותר מדי דת'/בלאק/תראש מטאל - אני רוצה גם לקנות דיסק קצת יותר מלודי ללא שום נגיעות של גראול. משהו בכיוון הדום/האבי(לא אולדסקול)/פאוור כמו, אני יודע, Masterplan, Nevermore או blind gurdian את הלהקות האלה, אגב, לא שמעתי אז סתם שתדעו שאני לא מבין כלום בתחומים האלה ולכן אני צריך כיוונים חדשים רק שלא יהיה קיטשי מדי או "עליז" מדי (כמו האמרפול ואדגאי) תשתדלו רק בבקשה להגיב כמה שיותר מהר כי אני רוצה לנסוע מחר ואני לא רוצה לשגע את המוכר שם שישמיע לי מיליון דיסקים מפה ומשם

שמע

אני לא יודע אם יש להם את זה, אבל אני מאוד מאוד מאוד ממליץ על Gaia II של Mago De Oz, ממש נהנתי ממנו, למרות המסרים החשוכים שלו. זה אלבום כפול, אז בטח גם המחיר בהתאם, אבל זה הבי מטאל ספרדי מעולה, בעצם, זה הרבה סגונות ביחד, מטאל, רוק , פולק ועוד. ואם כבר, אז כבר - קצת פרסומת: http://www.jerusalemetal.com/albrw-magodeoz.shtml

שמע

לפי מה שאת האומר אני מבין שנמאס לך מכל הסגנונות הרועשים מידי. המלצה שלי היא שתעבור לפרוג מטאל: קול יפה, גיטריסטים טובים (ובכלל כל המוזיקאים בתחום), מלודיה מתוחכמת, שירים ארוכים, נגיעות של קלאסי ועוד. כדאי לנסות

הסגנונות הרועשים מדי רחוקים מאוד מלהימאס עלי

פשוט גם האוזניים שלי צריכות מנוחה לפעמים מכל הבומים שהן סופגות, ולכן החלטתי לגוון במוזיקה עדינה יותר. מה גם שבכל זאת הייתי מעדיף שלא להיות מקובע רק על דת' ובלאק מטאל - פאק, לפחות חצי מהדיסקים שיש לי הם דת' מטאל או משלבים דת' מטאל בצורה כלשהי. אז החלטתי שקיבעון הוא לא בריא ולכן אני רוצה לגוון ד"א פרוג זה לא בשבילי כרגע. אני שונא את עצמי על זה אבל דרים ת'יאטר פשוט משעממים אותי. מתוחכמים מדי כנראה. אני לא אוהב חפירות פשוט

פונה לעזרתכם פעם נוספת

שוב אני נוסע למטאל שופ ושוב, כמו בעבר, אני זקוק להמלצות ממכם. הפעם, על מנת לגוון את הדיסקוגרפיה שלי - שכבר מלאה ביותר מדי דת'/בלאק/תראש מטאל - אני רוצה גם לקנות דיסק קצת יותר מלודי ללא שום נגיעות של גראול. משהו בכיוון הדום/האבי(לא אולדסקול)/פאוור כמו, אני יודע, Masterplan, Nevermore או blind gurdian את הלהקות האלה, אגב, לא שמעתי אז סתם שתדעו שאני לא מבין כלום בתחומים האלה ולכן אני צריך כיוונים חדשים רק שלא יהיה קיטשי מדי או "עליז" מדי (כמו האמרפול ואדגאי) תשתדלו רק בבקשה להגיב כמה שיותר מהר כי אני רוצה לנסוע מחר ואני לא רוצה לשגע את המוכר שם שישמיע לי מיליון דיסקים מפה ומשם

המלצות פאוור שאני נהנתי ממנו

Blind Guardian - A Night At The Opera Blind Guardian - Nightfall in Middle Earth הארד-רוק מטאלי Queensryche - Operation- Mindcrime Queensryche - Emperor Rhapsody :) ? אני ממש אוהב את Edguy - Hellfire Club לא אני לא שומע יותר מדי פאוור... שמעתי לאחרונה את DragonForce..משעממם בטרוף.

אתה צריך חד וחלק

אלבום של אייסד ארת', כדאי להתחיל מאחד מהבאים : Horror show שהוא מפגן נגינה מרהיב וההכי כבד שלהם Somwthing wicked this way comes שהוא הכי קליט שלהם Dark Saga שהוא האהוב עלי :)

בתור אחד שגם מעדיף את המטאל הקיצוני על פני דברים מלודיים יותר..

הייתי ממליץ על נוורמור בלי לחשוב פעמיים. אין להם בדיוק סגנון מוגדר, זו אולי אחת הסיבות שהם מוצאים גישה שמתאימה כמעט לכל מאזין מטאל באשר הוא. אלבומים: (Nevermore (self-titled Dreaming Neon Black Dead Heart In A Dead World This Godless Endeavor (סעמק כמעט המלצתי על כולם).

the quill

ללהקה הזאת יש את אחד הסולנים הכי כיפיים ועוצמתיים לפי דעתי. הם מנגנים שילוב של הבי מטאל עם סלאדג' מקפיץ כזה. אני ממליץ לכולם לחפש את הלהקה הזאת, יש להם שני אלבומים ואני חושב שהאחרון(horry! it's a deathtrip) יותר טוב אבל גם הראשון בנזונה.

alchemist

אם בא לך דווקא כן לשמוע משהו כבד, אבל משהו שלא שמעתה כמותו אף פעם אתה חייב לשמוע אתה הלהקה הזאת. הם בין להקות המטאל המובילות מאוסטרליה, ומוחתמים אצל רילפס. את האמת, אני לא ממש יודע איך להגדיר לך את מה שהם מנגנים או כמו מי הם נשמעים(כי אין כזה דבר), ואפילו הסולן שלהם לא ממש מגרגר כמו איזה מישהו אחר. אלבומים מומלצים:organasm,spiritech

אם לא מאוחר מידי

אז Dragonforce החדש - כדור מלודי לרקה

המלצות פאוור שאני נהנתי ממנו

Blind Guardian - A Night At The Opera Blind Guardian - Nightfall in Middle Earth הארד-רוק מטאלי Queensryche - Operation- Mindcrime Queensryche - Emperor Rhapsody :) ? אני ממש אוהב את Edguy - Hellfire Club לא אני לא שומע יותר מדי פאוור... שמעתי לאחרונה את DragonForce..משעממם בטרוף.

תודה לכולכם

מחר בחנות אני אבדוק את ההצעות

פונה לעזרתכם פעם נוספת

Ayreon

והדיסק "המשוואה האנושית" מדהים!!

אכן אלבום נהדר

אני לא מכיר את שאר החומר של איירון, אבל אם הוא מלודרמטי ומרהיב (לא מוזיקלית, אלא אוויריתית) כמו המשוואה האנושית - אני מאד מאד אשמח.

גם אני לא

אבל אני מכירה "מכור" לאיירון והוא אומר שהוא ככה.. למרות שהוא הכי אוהב את המשוואה האנושית. אני רואה באלבום כיצירת מופת. ככה דיסק מלודרמטי בשילוב מלא איזון עם דום-פאוור-גראולינג-פולקלור אמור להיות [ראו את day three: pain] אני חושבת שיש להם נקודת זכות בגלל גיוסו של סולנה של דרים תיאטר כגיבור הראשי של האלבום [בליריקס הוא ME]

תנסה את the final expriment

הוא המספר שניים שלי ביצירותיו של ארז'ן. אם כבר ארז'ן... אני אציין את אכזבתי מהאלבום האחרון שהוא השתתף בו stream of passion . חשבתי שיש הרבה יותר פוטנציאל מאחר והסולנית מרסלה בוביו (ככה מאייתים?!) נתנה הופעה מרעננת מאוד במשוואה האנושית.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר