** ערב מחווה לענקית משבדיה - 27.4 **

** ערב מחווה לענקית משבדיה - 27.4 ** ערב מחווה לפאקינג ABBA !!!! מופע פותח: SPLASH עם חומר מקורי! נתראה שם!!!! SPLASH''s Myspace http://www.myspace.com/splashbandisr
backweb.jpg
frontweb.jpg

למה שמישהו ירצה לבוא?...

ברצינות, מה יותר גיי מאבבא?

כפי שאתה רואה...

אפ עיננך רואות - זה בסגנון מטאל !

מה קשור?

זה שזה בסגנון מטאל הופך את זה לדבר טוב וחיובי? אם היו משמיעים לך את בארבי גירל "תביאו בי, אני הומו" בגירסת מטאל, היית נהנה?

מוזר...

בדיוק אתמול החלטנו לנגן שיר של אבא בגירסה מטאלית באחד ההרכבים שלי...

מי נתן לך לכתוב פה?

אתה פשוט לוך(מי שרוסי מבין), מה גיי באבבא? זה חייב להיות כבד כדי להיות טוב? אתה בן9 או 10? אבבא זה מצוין, מלודי וזורם ועובדה שענק כמו מאלמסטין עשה להם קאבר לא רע בכלל ויש מספר להקות משבדיה והעולם שעושות אבבא רק בגרסת מטאל.

תשמע קצת Boney Nem

תסבר קצת את האוזן בקאברים משעשעים לשירי פופ מכל הזמנים. לא תיפגם לך הקשיחות, תאמין לי.

מי נתן לך לכתוב פה?

אתה פשוט לוך(מי שרוסי מבין), מה גיי באבבא? זה חייב להיות כבד כדי להיות טוב? אתה בן9 או 10? אבבא זה מצוין, מלודי וזורם ועובדה שענק כמו מאלמסטין עשה להם קאבר לא רע בכלל ויש מספר להקות משבדיה והעולם שעושות אבבא רק בגרסת מטאל.

פחח איזה הומו !

סתם אני צוחק אחי :-) Yto eta? אין דבר יותר בריא מאשר לשמור על ראש פתוח במוסיקה.

מה קשור?

זה שזה בסגנון מטאל הופך את זה לדבר טוב וחיובי? אם היו משמיעים לך את בארבי גירל "תביאו בי, אני הומו" בגירסת מטאל, היית נהנה?

אם זה עשוי טוב בטח שהיית נהנה

חוץ מזה פעם הייתי חולה על אבבא.

מי נתן לך לכתוב פה?

אני רוסי, הבנתי בדיוק למה התכוונת, ועוד משהו

מה הכוונה מי נתן לי לכתוב כאן? בפעם האחרונה שבדקתי, זה פורום מטאל... טוב עזוב, אין לי כוח לריב על זה, במיוחד לא על נושא כ"כ שטותי. אתה יודע מה? אתה צודק, סבבה?

שמע, אם ת'ריון, סינרג'י, אט-ואנס ואחרות

מרשות לעצמן לעשות טריביוט לאבבא - למה להקת מטאל ישראלית (לדוגמה, אקרופוליס, שם הלהקה המופיעה) לא יכולה להרשות לעצמה לעשות זאת ?

טוב בסדר, אני בסה"כ הבעתי את דעתי, למה כולם כ"כ נחושים בדעתם לשנות אותה?

לדעתי לא צריך לעשות להם טריביוט, אתם חושבים שכן. אני לא רואה את הבעיה כאן... אם אני לא טועה, פלורליזם מותר במדינה הזאת... ומי אמר שההופעה הזאת לא צריכה להתקיים? אני רק אמרתי שמעט(יחסית) אנשים יבואו, That's it.

למה מעט?

אני כבר יודעת על כמה וכמה שרוצים להגיע.. למרות שהתאריך רחוק - אני מאמינה שאהיה שם תבואו יהיה כיף

yep

למה לא בעצם? קצת צחוקים לא הרגו אף אחד. שטויות של "זה לא קשוח" זה כבר ממש פאסה.

אין קשר לזה שזה "לא קשוח", אם שרדתי את "בוא לבר", זה יהיה בקטנה.

אני רק אומר שאני אישית לא מכיר מישהו(פרט לאמא שלי וזה לא ממש נחשב) שאוהב את אבבא, מילא אם כל העניין היה פרודיה. אבל אנשים אשכרה לוקחים את זה ברצינות...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר