שיחות נפש ופילוסופיה :-)

היי חבר'ה! סתם שאלה שעלתה בי לאחרונה: תגידו, מה אתם חושבים שהייתם עושים עם עצמכם היום לולא הייתם פוגשים את המטאל אז ?? לי אישית אין מושג מה הייתי עושה. ככל הנראה היו לי חיים משעממים וחד גוניים למדי. תמיד חיפשתי את הצד האחר והתחברתי אליו שאתחבר אליו דרך המטאל והתרבות שסביבו. הייתה תקופה שניסיתי "להתיישר" (אין לי מושג למה אפילו ניסיתי!!),זה עבד חרא והרגשתי חרא. אין מה לעשות נגד זה...קשה לי להתכחש לאישיות שלי, קשה לי ללכת ולאמץ לי זהות מזוייפת...

עלי אישית המטאל השפיע מעבר לשינוי מינימלי של העדפות מוזיקליות.

זה גרם לי להפתח ליותר דברים, לקבל דברים שפעם היו תמוהים לדעתי וכרגע הם נורמליים לחלוטין. בנוסף, הרבה אנשים מנגנים על גיטרות "אויר", אני עברתי לגיטרה מוחשית, כן אמנם זה עצוב שהתחלתי לנגן על בס בגלל המוזיקה הזאת אבל הי! זה שינה את החיים שלי לחלוטין. אני נהנה לנגן עם החברה שלי, ישנן הופעות בתת-תקציב מדי פעם אבל זה בסדר, זאת בסה"כ ההתחלה, אז מי יודע, אולי העובדה הזאת(שכאמור נבעה משמיעת מטאל) תביא לדברים גדולים יותר בעתיד.

נראה לי שאת מבלבלת בין סיבה למסובב

לאנשים שהם ממילא נון קונפורמיסטים באופיים יש יותר סיכויים להימשך למטאל, וגם לכל מיני עיסוקים "מיוחדים" אחרים. לא המטאל מביא לחיים מעניינים, אלא הרצון (הנסתר או המודע) לחיים מעניינים. מה שלא אומר שכל מי שאוהב מטאל הוא נון-קונפורמיסט בכל צד מצדדי חייו. בגילי המופלג אני עדיין מעדיפה בגדים שחורים, אבל אם תראי אותי ברחוב, תראי אישה במראה שחור קלאסי, לא מראה שחור גותי. אני עדיין מקשיבה למוזיקה קיצונית, אבל השכנים כבר לא מתלוננים על הווליום. אני עדיין תומכת בקבוצות עם נטיות אנרכיסטיות, כותבת שירה רדיקלית, ומסתובבת עם מכשפות, אבל מתפרנסת מעבודה "משעממת" בחברה מסחרית. נו.

תרשי לי לחלוק עליך

אני חושב שהמטאל דווקא יכול לעורר באנשים צד שהם לא היו מגלים בלעדיו.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר