גניבות בצוללת

גניבות בצוללת

בטח כולכם כבר שמעתם על הגניבה שהייתה אתמול (21/1) במהלך ההופעה של בצפר. 2 גיטרות חשמליות + בס שישה מיתרים נגנבו, הציוד שייך לחברי להקת איניסניריישן. עוד פרטים כאן: http://www.jerusalemetal.com/news.shtml אני לא מבין את החוצפה הזאת, לגנוב לנגנים את הכלים, מאיפה זה בא לאנשים?!

פשוט זוועה.

לא יאמן. לאן הגענו!?

עלובי נפש

גנבים חסרי כבוד עצמי. גועל נפש, פרחחים עלובים.

בס וגיטרה אחת הוחזרו

עלובי נפש

גנבים חסרי כבוד עצמי. גועל נפש, פרחחים עלובים.

אם הם היו מצטרפים לגילדה של הגנבים.

היה להם יותר כבוד עצמי... אני יודע שזה לא אמור להצחיק... אבל תארו לכם שהם רצו להקים להקה ובדיוק היתה חסרה להם גיטרה ובס. ואז בעוד כמה שנים שישאלו אותם בראיון עיתונאי למה קוראים ללהקה שלכם The Theives ...

בהתחשב בעובדה שהכלים הוחזרו

אז כן, זה די מצחיק

עדיין חסרה גיטרה אחת

בכל זאת מצחיק... אולי יקראו ללהקה {והיא תהיה בסגנון פאנק בריטי} ONE STOLEN GUITAR

הגיטרות הוחזרו בזכותי

ראיתי את מה שנועם הבאסיסט כתב בהייד פארק על זה והזדעזעתי,בבוקר שאחרי חבר שלי מתקשר אליי ואומר לי, "נחש מה עשיתי אתמול?". אני אומר לו "מה?", "גנבתי באס שש מיתרים ואיזו חשמלית." אמרתילו להחזיר את זה, השגתי את המספר של נועם, והוא התנצל. הוא היה מאוד שיכור, ואמר שהוא ראה אותן נטושות בשירותים. בעזרת המצלמות של הצוללת הוא מצא להם מי לקח את הגיטרה השנייה.הוא לא חלאת אדם, הוא אדם עם בעיות סמים ואלכוהול, ופשיעות, שגר בלי הורים, והוא במהלך שיקום כרגע. אבל הוא מתחרט מאוד על מה שהוא עשה.

וואלה??

מה ז"א מוזנחות בשירותים??? ומה עם הגיטרה השנייה? אין לו קשר לזה? הוא רוצה ראיון בג'רוזאלם??

אה, אז נסלח לו בגלל שהוא בא מבית הרוס ?

אני חושב שההגדרה שאתה מחפש היא "מטומטם", ואני שואל את עצמי למה הוא התקשר אליך להשוויץ ?

שיפרסם הודעת סליחה אם הוא גבר

הוא כ"כ אוכל את עצמו, שיבקש סליחה כמו בנאדם. שלח תחברים שלו להחזיר את הגניבות שהוא עשה. והמקרה הזה רק מראה את הרמה של החדר אמנים בצוללת, כל ילד יכול להכנס, להתסכל ולבדוק ת'ציוד, לי פעם נעלם כבל לבס, לחבר מצילה, לאחד סנר והפעם זה היה בס ו2 גיטרות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר