יום שישי -הגיע הזמן לנסות שוב את האחרון של אופת'

שמיעה מספר 2, עם קצת יותר ריכוז מהפעם הקודמת- ועדיין לא נראה לי שנתפסתי אני לא בטוחה כמה אני אוהבת אותו אולי פשוט צריך לשמוע אותו כמה פעמים בדיסקמן ולא על המחשב ובאמת להתרכז אבל בנתיים הוא לא מדורג מי-יודע-כמה גבוה בין כל השאר. מישהו חושב אחרת?

תני לו עוד זמן

זה פרוייקט ההקשבה החדש שלי. בזמן האחרון יש אלבומים שאני מנסה לתת להם עוד צ'אנס ומגלה אותם מחדש.

לא יודע

אני פשוט לא מתחבר אליהם,עברתי על כל הדיסקוגרפיה, מלבד כמה שירים לא התחברתי בכלל.

בשביל מה להתאמץ כל כך?

אם זה לא נשמע לך טוב אז אל תשמעי וזהו.. מה רק בגלל שהם שוודים? אני לא יודעת - שמעתי פעם אחת והספיק לי.. ממש ממש לא אוהבת.. איכסה פיכסה :)

אני לא כל כך מבין מה ההתסייגות מהאלבום הזה ?

נשמע כמו אלבום של אופת' לכל דבר, רק עם קלידים.

יום שישי -הגיע הזמן לנסות שוב את האחרון של אופת'

שמיעה מספר 2, עם קצת יותר ריכוז מהפעם הקודמת- ועדיין לא נראה לי שנתפסתי אני לא בטוחה כמה אני אוהבת אותו אולי פשוט צריך לשמוע אותו כמה פעמים בדיסקמן ולא על המחשב ובאמת להתרכז אבל בנתיים הוא לא מדורג מי-יודע-כמה גבוה בין כל השאר. מישהו חושב אחרת?

אני כבר חושב לגמרי אחרת...

אחרי שלא שמעתי כלום אבל כלום חוץ מהאלבום הזה, תקראי לזה שטיפת מוח, גיליתי שכרגיל יש פה עוד מוצר מצוין שרק צריך לתת לא זמן להבשיל אצלך. אני חושב שפה שגיתי לחלוטין... בכלל מישהו צריך לחקור מה קרה להרגלי האזנה שלנו בתרבות שפע מוסיקלית כזו במיוחד אם אתה לא מגביל את עצמך. זה שווה כמה עמודים טובים. אני לא משווה אותו לאלבומים קודמים שלהם כי לדעתי הגישה שלהם לכתיבת עברה שינוי והיא נגיד פחות מטאלית. אני לא מסכים אם יותם שזה אופת' עם קלידים, כי הקלידים לדעתי לא משנים הרבה. ואני לא חושב שהאלבום שונה בגלל הקלידים. האמת שגם הדיסק הזה שווה סקירה וכשיהיה לי קצת יותר זמן ... אני אנסה לכתוב עליו סקירה. אבל בינתיים אני אחרי שלב ההיכרות הארוך,והקצת מייגע, גיליתי שיש פה אלבום שאותי עניין.

אני לא כל כך מבין מה ההתסייגות מהאלבום הזה ?

נשמע כמו אלבום של אופת' לכל דבר, רק עם קלידים.

מסכים

ציהיו קצת פתוחים. אחלה אלבום
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר