שרשור שברון לב !

צחק צחק

אבל בימים הראשונים אחרי רכישת הדיסק, הייתי בסרטים!!!!! ועד עכשיו אני מדמיין לעצמי בראש מלחמות עם הדיסק הזה. וכמו ילד קטן אני מתחיל להרגיש כמו איזה לורד, והולך מכות עם הכרית. (כיף חיים מומלץ!)

הייתי אומר 1000 פעמים להתראות.

אבל זה לא כזה שיר טוב. והאמת שהוא די מעצבן באורך שלו. אם megadeth אז trust ו-almost honest עדיפים, אם כי הקונטקסט מאוד מסויים... אם חשקה נפשכם במעט מרירות, וכעס מדוד, מאסטין הוא האיש... אנת'מה טובים בשברון לב ובכלל. נגיד one last goodbye . זה לא שהטקסט כזה גאוני, אבל הבצוע עושה אותו מיוחד. חוץ מזה שהטקסט נראה לי מדבר על פרידה כתוצאה ממחלה, אבל אני לא בטוח. או למשל Are You There? אני מאוד אוהב גם את הטקסט וגם את הביצוע. בדי.וי.די זה היה אחד הרגעים הכי קסומים בהופעה קסומה ביותר גם כך.

אני מסכים איתך על המגה-דת'

קריפטיק רייטינג הוא בהחלט אלבום לשברון לב...

צחק צחק

אבל בימים הראשונים אחרי רכישת הדיסק, הייתי בסרטים!!!!! ועד עכשיו אני מדמיין לעצמי בראש מלחמות עם הדיסק הזה. וכמו ילד קטן אני מתחיל להרגיש כמו איזה לורד, והולך מכות עם הכרית. (כיף חיים מומלץ!)

רוצה לדמיין מלחמה בעת שמיעת שיר?

תשמע אלכסנדר דה גרייט של מיידן, ישר אתה כובש את פרס!

את דעתי על מיידן אתה יודע

ד"א 40 שקל fear of the dark! כמו חדש, לא נגעתי בו כמעט.

אני מסכים איתך על המגה-דת'

קריפטיק רייטינג הוא בהחלט אלבום לשברון לב...

דווקא מבחינתי יוט'נזיה יותר הולך עם שברון הלב

ואם אני שומע אנת'רקס אפילו שיברון הלב שלי קופץ ומתחרפן

כי אנתרקס היא כמו חבורת מעודדות

איך אפשר שלא לחייך ?

את דעתי על מיידן אתה יודע

ד"א 40 שקל fear of the dark! כמו חדש, לא נגעתי בו כמעט.

אתה עוד תתחרט

שמכרת אותו... אל תצא בהצהרות נגד מיידן, אתה הרי לבד אמרת ששמעת רק 2 אלבומים,תאר לך שמישהו חובב טראש ענקי שלא שמע עדיין מטאליקה(עד כמה שזה אפשרי) יבסס את דעתו רק על לואד ורילואד? מבין? תרחיב אופקים...

שרשור שברון לב !

אז מה מטאליסטים שומעים כשהם עצובים ונשבר להם הלב ? אני אישית ממליץ על האלבומים : Cinderella - Night Songs (NOBODY'S FOOL במיוחד) Blue Oyster Cult - Fire Of Unknown Origin Ozzy Osbourne - No More Tears ואם רוצים קצת להרוג את האקס/ית אין כמו Slayer - Reign in Blood ! :)

נייט דה

מסכימה עם האנת'מה לגמרי. גם פיין אוף סלביישן אחלה לשברון לב. אבל הבלדות לוקחות..

אתה עוד תתחרט

שמכרת אותו... אל תצא בהצהרות נגד מיידן, אתה הרי לבד אמרת ששמעת רק 2 אלבומים,תאר לך שמישהו חובב טראש ענקי שלא שמע עדיין מטאליקה(עד כמה שזה אפשרי) יבסס את דעתו רק על לואד ורילואד? מבין? תרחיב אופקים...

אני לא

יש לי אותו כמעט שנה, וחוץ משיר הנושא, אני לא נהנה ממנו. והוא במצב מצוין. למה לא לקנות אלבום של צ'ילדרן במקום? ואני לא אמרתי ששמעתי שני אלבומים. שמעתי את קילרס,נמבר,פאוורסלייב,פיר אוף דה דארק,דה טרופר,וסמוור אין טיים.

עודד

יש שיר אחד שאתה חייב לשמוע ואז אם לא תשתנה הדעה שלך על מיידן אל תקרא לי ארטור! phantom of the opera

שרשור שברון לב !

אז מה מטאליסטים שומעים כשהם עצובים ונשבר להם הלב ? אני אישית ממליץ על האלבומים : Cinderella - Night Songs (NOBODY'S FOOL במיוחד) Blue Oyster Cult - Fire Of Unknown Origin Ozzy Osbourne - No More Tears ואם רוצים קצת להרוג את האקס/ית אין כמו Slayer - Reign in Blood ! :)

אצלי זה פיונה אפל

סבח, פיונה אפל היא לאנשים עם לב של אבן !

סתם, אבל מתי נשבר לך הלב שהיית צריך לשמוע פיונה אפל ? אני חייב להוסיף לרשימה גם כמה להקות של פוזרים שאני שומע כשנשבר לי הלב : Killswitch Engage - The end of a heartache + Alive or just breathing 36 Crazyfists - A snow capped romance שזהו אלבום מומלץ לכל חובבי האימוקור היותר מיינסטרימי, כמו קילסוויץ' אנגייג' רק אפילו יותר אימו, ונשען הרבה יותר על המוסכמות של הרוק-פאנק-פופ של MTV2, שלשם הם מתאימים כמו כפפה.

נו יותם!

עד שהוא מסיר מעליו את מסכת הקשיחות אתה הורס הכל? כל הכבוד סבח אנחנו גאים בך!

שרשור שברון לב !

כשאחד מהפלוגה שלי מהטירונות התאבד

שמתי את individual thought patterns של דת' כי הייתי כל כך מזועזע שרציתי לברוח מהמציאות ולא היה לי איכפת מה אני שומע. פשוט שמעתי את הדבר הראשון שהיה לי בדיסקמן, העיקר לצאת מזה כמה שיותר מהר די עזר. אחרי כמה דקות של שמיעה המועקה בגרון ירדה קצת

מצטער לשמוע, מתי זה קרה ?

גם מולי התאבד אחד מהחיילים בטירונות.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר