שרשור שברון לב !

שרשור שברון לב !

אז מה מטאליסטים שומעים כשהם עצובים ונשבר להם הלב ? אני אישית ממליץ על האלבומים : Cinderella - Night Songs (NOBODY'S FOOL במיוחד) Blue Oyster Cult - Fire Of Unknown Origin Ozzy Osbourne - No More Tears ואם רוצים קצת להרוג את האקס/ית אין כמו Slayer - Reign in Blood ! :)

Testament - Return to Serenity - Live at the Fillmore

וגם: Megadeth - A tout le monde (לא ממש קשור לנושא אבל שיר מאוד יפה) Epica - Solitary Ground Pearl Jam - Black The Eternal - Hollow Inside Pantera - Hollow Testament - The Legacy ויש עוד מלא, בהזדמנות.

עצוב?

מזה? אני בקושי עצוב. אבל אם כן למי יש כח למוסיקה?! אני ישר קורע לכרית תצורה!!!!! ואם זה לא עוזר מעשן בשרשרת. זה תמיד מרגיע אותי. אני חייב להפסיק את ההרגל הזה. אבל אני בקושי עצוב, אז מה איכפת לי?!

"אז מה מטאליסטים שומעים כשהם עצובים ונשבר להם הלב ?"

מה אל הבנת בשאלה? תענה לעניין.

וגם: Megadeth - A tout le monde (לא ממש קשור לנושא אבל שיר מאוד יפה) Epica - Solitary Ground Pearl Jam - Black The Eternal - Hollow Inside Pantera - Hollow Testament - The Legacy ויש עוד מלא, בהזדמנות.

אם אתה רוצה שיר דום ממש טוב אז הנה

my dying bride-a doomed lover

שרשור שברון לב !

אז מה מטאליסטים שומעים כשהם עצובים ונשבר להם הלב ? אני אישית ממליץ על האלבומים : Cinderella - Night Songs (NOBODY'S FOOL במיוחד) Blue Oyster Cult - Fire Of Unknown Origin Ozzy Osbourne - No More Tears ואם רוצים קצת להרוג את האקס/ית אין כמו Slayer - Reign in Blood ! :)

פשוט שומעים כל מה שבא ליד בכל מקרה אתה כ"כ עצוב שאתה לא באמת שם לב למוזיקה או למילים אלא אם כן זה סלייר - ואז אי אפשר לפספס שזה שם

יש שתי דרכים למטאליסט להעביר שברון לב עם מוזיקת מטאל

האחת היא לרמוס אותה על ידי מוזיקת כאסח, במקרה שלכם זה סלייר אני מבין - אבל בשבילי הטנק של בולט ת'רוור עושה את העבודה. במקרה שרוצים לדשדש בדכדוך עד שהוא יעבור - אני מניח שכל להקה עצובה תעזור. שמעתי פה סינדרלה, בלדות של טסטאמנט, מגה-דת' ופנתרה- אבל חבר'ה - בשביל זה המציאו את אמורפיס.

אם דכאון- אז שומעים דכאון

קטטוניה בשבילי. או דרקוניאן....

אוקיי...

כשאתה ממש מדוכא אתה יכול לשמוע את Lovelorn Rhapsody של Anathema, אבל אני לא לוקח אחריות על הורידים שלך

גראנג'...

יש שתי דרכים למטאליסט להעביר שברון לב עם מוזיקת מטאל

האחת היא לרמוס אותה על ידי מוזיקת כאסח, במקרה שלכם זה סלייר אני מבין - אבל בשבילי הטנק של בולט ת'רוור עושה את העבודה. במקרה שרוצים לדשדש בדכדוך עד שהוא יעבור - אני מניח שכל להקה עצובה תעזור. שמעתי פה סינדרלה, בלדות של טסטאמנט, מגה-דת' ופנתרה- אבל חבר'ה - בשביל זה המציאו את אמורפיס.

בלדות של טסטאמנט זה דווקא מעודד

אני חולה על הבלדות שלהם, יש להם אחת ממש חזקה באלבום השלישי.מעודד =)

שרשור שברון לב !

הייתי אומר 1000 פעמים להתראות.

אבל זה לא כזה שיר טוב. והאמת שהוא די מעצבן באורך שלו. אם megadeth אז trust ו-almost honest עדיפים, אם כי הקונטקסט מאוד מסויים... אם חשקה נפשכם במעט מרירות, וכעס מדוד, מאסטין הוא האיש... אנת'מה טובים בשברון לב ובכלל. נגיד one last goodbye . זה לא שהטקסט כזה גאוני, אבל הבצוע עושה אותו מיוחד. חוץ מזה שהטקסט נראה לי מדבר על פרידה כתוצאה ממחלה, אבל אני לא בטוח. או למשל Are You There? אני מאוד אוהב גם את הטקסט וגם את הביצוע. בדי.וי.די זה היה אחד הרגעים הכי קסומים בהופעה קסומה ביותר גם כך.

נזכרתי!

בלי שום צל של ספק, סקורפיונס. אם אני מתוח, עצבני, עצוב, כועס, מתרגש, כל אלה מרגיעים אותי. ביחד עם כוס קפה וסיגריה כמובן. וגם פעם אחת ידידה שלי שלחה לי שיר של אנת'מה, ואמרה לי שאם אני בדאון כדאי שאני יקשיב לזה. שיר שנקרא deep מאוד יפה. ואחרי כל זה, אם אני כועס על מישהו, וולגר, ומיד משין הד.ואם אני רוצה להרביץ למישהו(נדיר), אני שומע מנאוור כדי להרגיש חזק.

כמה שלי...

Nevermore- Insignificant Nevermore- Sell My Heart For Stones Primal Fear- Bleed For Me Dream Theater- Space Dye Vest Dream Theater- Voices כמה מוזר: Meshuggah- Obsidian

נזכרתי!

בלי שום צל של ספק, סקורפיונס. אם אני מתוח, עצבני, עצוב, כועס, מתרגש, כל אלה מרגיעים אותי. ביחד עם כוס קפה וסיגריה כמובן. וגם פעם אחת ידידה שלי שלחה לי שיר של אנת'מה, ואמרה לי שאם אני בדאון כדאי שאני יקשיב לזה. שיר שנקרא deep מאוד יפה. ואחרי כל זה, אם אני כועס על מישהו, וולגר, ומיד משין הד.ואם אני רוצה להרביץ למישהו(נדיר), אני שומע מנאוור כדי להרגיש חזק.

מנאוור כדי להרגיש חזק...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר