מה זה האפור הזה?

מה זה האפור הזה?

מה שלומכם אנשים טובים? זה נשמע מזה דפוק, אבל מאז שהאתר החליף צבעו לא הצלחתי לפתוח אותו. עד הפירמוט.. (: אז שאלה פשוטה: עם בוא החורף.. מה אתם שומעים עכשיו?

החורף הנורא, והפנצ'ר הזה

לא עושים לי טוב בלב. Susperia - Unlimited פה כדי לאזן את הסיטואציה הרגשית.

בדיוק מה ששמעתי בעבר

וזה יותר מידי שירים בשביל לכתוב. אני לא מהאלה שיש תקופות לשירים ולהקות. יש לי שירים שאני חולה עליהם ושומע אותם כבר 4 שנים.

בעיקר דברים חדשים שקניתי לא מזמן

AC/DC - Let There Be Rock Testament - Practice What You Preach Sepultura - Chaos A.D. Rush - 2112 Anthrax - Among The Living Metal Church - Metal Church Phenomena II - Dream Runner

שפיץ? דת' מטאל?

חשבתי שאתה לא סובל גראוולים! אבל זה דיסק אדיר כאוס. גם שאר הדיסקים מצויינים.

מי אלה פאנומאה שתיים?

שפיץ? דת' מטאל?

כאוס איי די הוא לא דת' מטאל -

הוא האלבום שנתן את הצד ההארדקורי לת'ראש מטאל ביחד עם פנתרה, פרונג וקריאטור. השאגות של מקס קאבלרה יותר דומות לשאגות של הניו מטאל מאשר למורביד אנג'ל. למרות שאין ספק שבמורביד ויז'נס מדובר בדת' מטאל.

נכון זה מאוד הארדקור

זה לא כמו רוטס. אבל עדיין, מה לשפיץ ולשאגות? חוץ מזה,שיכול להיות שהוא גם אוהב את השירים היותר דת' שלהם.

מה זה האפור הזה?

מה שלומכם אנשים טובים? זה נשמע מזה דפוק, אבל מאז שהאתר החליף צבעו לא הצלחתי לפתוח אותו. עד הפירמוט.. (: אז שאלה פשוטה: עם בוא החורף.. מה אתם שומעים עכשיו?

לכבוד הנזלת שלא נגמרת

ולשיפור המצב רוח אני שומעת ביומיים האחרונים black eyed peas אבל בחורף כמו בחורף- אופת' ודרקוניאן.

מי אלה פאנומאה שתיים?

זה הרכב M.H.R.

מה שנקרא "MELODIC HARD ROCK" הגעתי אליהם כי יש שם חבר'ה שהיו בבלאק סאבבת' (NEIL MURRAY, GLENN HUGHES, RAY GILLEN המנוח) MHR זה MELODIC HARD ROCK דיי נשמע גלאמי כזה אני מת על זה ואני בכלל מחפש הקשרים של להקות ויש שם הרבה שקשורים לבלאק סאבבת' מה גם שאני דיי אוהב את RAY GILLEN, למרות שאין הרבה דברים שהוא הקליט מת מאיידס ב 93'

שפיץ? דת' מטאל?

ספולטורה זה הגבול הקיצוני שלי לצורך העניין :)

גם הוא לפעמים כבד לי אני אוהב את ARISE אוהב לדפוק איתו את הראש כשאני צריך וקראתי במלא מקומות שגם זה טוב, אז הלכתי על זה לא מתאכזב, בכל אופן, אבל כן צריך אוירה נכונה קל לי להתחבר אליהם כי אני זוכר עוד כש ARISE יצא שהיה אפשר לראות את זה ב MTV אפילו (כן כן אני זוכר את זה מגיל 6...) זה בערך הגבול שלי :) יש גם את הצד האולי פחות כבד אבל יותר קיצוני שזה להקה בשם SABBAT, "ת'ראש בריטי" זה הגבול שלי בערך אני מחבב אותם, אבל מעבר לזה זה כבר קצת חסר טעם לדעתי... :)

שפיץ מחמיא לספולטורה

זה כמו לשמוע את הרב עובדיה אומר" תראי לי תציצים". מוזר...... אבל שיבושם לך! אחלה של להקה.

:P אני חייב להמליץ עוד המלצה לא קשורה

נוער שוליים - ציירי לך שפם זה אחד הדיסקים הכי טובים ששמעתי לאחרונה ואני ממש ממש ממש ממש לא אומר את זה בצחוק זה דיסק כל כך טוב

חחחח הייתי בן 5 6 כשזה יצא!

ודי אהבתי את השיר הזה. ומעולם לא שמעתי את האלבום. אבל כיום אם אני יישמע את זה, אני לא חושב שאני יתחבר לזה.

לכבוד הנזלת שלא נגמרת

ולשיפור המצב רוח אני שומעת ביומיים האחרונים black eyed peas אבל בחורף כמו בחורף- אופת' ודרקוניאן.

וואי הם טובים!

יש להם אחלה גרוב! כמה שאני לא אוהב כ"כ פופ, הם עושים את זה טוב. היפ הופ מגניב כזה, עם מלא עיבודים רציניים ולא איזה שירים דביליים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר