Aborted

Aborted

אהלן וסהלן, דבר ראשון מה אתם חשובים על הלהקה? שמעתי תדיסק החדש והתלהבתי ממנו. יש לכם עוד דברים כמו "גורמאגדון" להמליץ לי עליהם? תודה =)

להקה בת זונה

האלבום לפני גורמגדון גם אחושליקי טוב, פחות אבל ממש טוב

האחרון שלהם הוא המוצלח בין כל הארבעה

אבל..כאילו.. זו להקה של ארבעה אלבומים. כמה המלצות אתה כבר צריך מלהקה של ארבעה אלבומים, כשאתה כבר מכיר את שני האלבומים היותר מוצלחים ?

Aborted

אהלן וסהלן, דבר ראשון מה אתם חשובים על הלהקה? שמעתי תדיסק החדש והתלהבתי ממנו. יש לכם עוד דברים כמו "גורמאגדון" להמליץ לי עליהם? תודה =)

בנאדם!

תקשיב אני בשוק שאתה בקושי מכיר אותם, ושלא הורדת כבר איזה מיליון שירים שלהם.להקה גדולה יחסית,ושעוד היתה בארץ.אני אישית לא התחברתי אליהם.מהסיבה שפשוט אני לא מת על דת' ברוטאלי.זה די נמאס לי,ואני יעשה השוואה די רחוקה אבל למה לשמוע אותם ולא את להבות'? הם נשמעות בדיוק אותו הדבר! דת' ברוטאלי יצא מהתחת כי הוא כבר לא מקורי,הסולנים התחילו לשיר בקול דבילי חסר משמעות ודבילי (לדעתי).המקצבים ישר גריינדים,מילות השיר תמיד על מוות,ייסורים,וקרביים.מזה? למשל אחי אם היית בא להופעה של בצפר,היית יכול לראות להקה שנקראת ויסרה טרייל משהו כזה,שעם כל הכנות במילה אחת חרא! חוץ מהמתופף שבאמת אהבתי(והוא גם נראה צעיר),הלהקה לא מקורית,כל שיר נשמע כקודמו,סולן שנשמע כמו בחור ששתה יותר מידי בירה,גיטריסט מה מעפאן! עם סאונד מעפאן! וגיטרה מעאפנה! ובאנה הם הופיעו בלי באסיסט!!!! מה הם שרוטים? לא מופיעים בלי באס במיוחד במטאל!!!! הבאס נותן כ"כ הרבה איזו טעות.

אני לא אתפוס אותך במילה כל כך

אבל כמה תיקונים : וייסרה טרייל מנגנים Gore-Grind. הרעיון שלהם הוא להשמע מזעזע, מרוח, ביובי ומונוטוני. אפשר להאשים להקה שהיא מצליחה במה שהיא מנסה לעשות ? אני ממליץ לך לשמוע את Morticiain לפני שאתה מעביר ביקורת על כמה Viscera trail לא מוצלחים לדעתך. בעוד וייסרה טרייל הם גור-גריינד, אבורטד הם Death-grind שזה כבר תחום קצת שונה, בעיקר בגלל השירה. הטכניקה של השירה לא דומה - והתוצר אולי מזכיר זה את הקודם לאוזן בלתי מיומנת, אבל סוונצ'ו מאבורטד הוא אחד מהגרואליסטים היותר מוצלחים כיום - והדוגמה האיכותית לכך היא אלבומם האחרון "בית המטבחיים העתיק", בו הוא מבהיק לא רק בשאגות דת' ברוטאל נמוכות, אלא גם בשאגות הארדקור מיוסרות. Lehavoth מנגנים דת' ברוטאל עם סממנים מיוחדים. הריפים שלהם אינם מהירים, כמו רוב הדת' הברוטאלי, ונשענים הרבה פעמים על מקצבי הארדקור (ואפילו ניו מטאל מדי פעם). הליריקה של להבות לא עוסקת בליריקה טיפוסית לדת' הברוטאלי וז'אנר הגריינד והגור. הליריקה של להבות היא עיסוק מטאפורי בקיים, במציאת ה"אני" הפנימי, והוקרה אישית להוויה האנושית על כל טעמיה.

מה אתה נתפס לקטנות?

בסוף הכל גריינד מעפאן חסר מקוריות. אני לא אוהב את זה לא בגלל שזה מבחיל אותי בחייך,אני פעם להנאתי הייתי מסתכל על גופות של חתולות נדרסות ובועט בהן אחר כך(אני לא מתחיל לעשות פה פוזות של אני מפחיד, ככה הייתי). אני יכול לשמוע הכל חוץ משירים שחוזרים על עצמם.בקשר לאבורטד זה שונה.הם כן יותר מקוריים ויותר מגניבים אבל בסופו של דבר בגלל המעתיקנים שלהם זה גרם לי לחשוב שגם הם לא מקוריים.מבין? גור,גרינד,דת',ברוטאל,הכל אותו זבל.יש דת' שאני אוהב, אבל זה רק אם הוא לא נשמע כמו עוד אלף להקות.סלחו לי על ההכללות, אבל זו דעתי.

בנאדם!

תקשיב אני בשוק שאתה בקושי מכיר אותם, ושלא הורדת כבר איזה מיליון שירים שלהם.להקה גדולה יחסית,ושעוד היתה בארץ.אני אישית לא התחברתי אליהם.מהסיבה שפשוט אני לא מת על דת' ברוטאלי.זה די נמאס לי,ואני יעשה השוואה די רחוקה אבל למה לשמוע אותם ולא את להבות'? הם נשמעות בדיוק אותו הדבר! דת' ברוטאלי יצא מהתחת כי הוא כבר לא מקורי,הסולנים התחילו לשיר בקול דבילי חסר משמעות ודבילי (לדעתי).המקצבים ישר גריינדים,מילות השיר תמיד על מוות,ייסורים,וקרביים.מזה? למשל אחי אם היית בא להופעה של בצפר,היית יכול לראות להקה שנקראת ויסרה טרייל משהו כזה,שעם כל הכנות במילה אחת חרא! חוץ מהמתופף שבאמת אהבתי(והוא גם נראה צעיר),הלהקה לא מקורית,כל שיר נשמע כקודמו,סולן שנשמע כמו בחור ששתה יותר מידי בירה,גיטריסט מה מעפאן! עם סאונד מעפאן! וגיטרה מעאפנה! ובאנה הם הופיעו בלי באסיסט!!!! מה הם שרוטים? לא מופיעים בלי באס במיוחד במטאל!!!! הבאס נותן כ"כ הרבה איזו טעות.

חח סוף סוף שומעים ממך...

:)

Aborted

יש למישהו משו בסגנון המוסקאלי שלהם להמליץ לי?!

חח סוף סוף שומעים ממך...

:)

אחי הייתי בפנימיה פול זמן

כמעט שבועיי.ם ועברתי ליד הבית שלך איזה 5 פעמים בזמן האחרון. אני הרבה ברעננה, תרים צלצול מידי פעם.

יש למישהו משו בסגנון המוסקאלי שלהם להמליץ לי?!

פעם דפיילר

הביא איזה להקה , שאני לא זוכר איך מאייתים אותה באנגלית - אין קווסט או משהו כזה, הוא אמר שהם מבלגיה או מקנדה

final breath

אין לי מושג מה אני מוצא בהם,או מה מיוחד בהם,לדעתי הם טובים.נראה לי שתאהב אותם.למרות שחשבתי שאתה יותר בקטע של בלאק וט'ראש.אני בחיים לא יבין תטעם המוסיקאלי שלך.אם אתה אוהב מטאליקה או לא,ולמה אתה אוהב את מגהדת' יותר,אתה מסובך מידי!

הא?..

מטאליקה אני אוהב..אבל כמעט ורק את KILL EM ALL. תראש' זה מצוין דת' גם, בלאק גם. מגהדת'...מה זה משנה עם הם "יותר טובים" ממטאליקה או לא?

רק קיל אם אול?

השלושה הראשונים די דומים אחד לשני.רק שבכל אחד יש שינוי כזה ואחר.ג'אסטיס האלבום הכי כבד שלהם,זה אתה בטוח תאהב.ט'ראש אתה שומע רק מטאליקה,מגהדת',טסטמנט,דסטרקשן,סודום,וקריאטור לא? אתה אוהב גם הבי לא? אני יודע שאת אדגאיי אתה אוהב.ואוהו כמה שהוויכוח מי יותר טוב מטאליקה או מגהדת' חשוב.זה וויכוח שהיה נצחי עד צאת האלבום האחרון של מסטיין(בכוונה אני אומר רק מסטיין).הבלאק שאתה שומע מסריח,לא יודע איך אתה סובל את זה.אבל גם מה שקורה לך,זה שאתה יורד מלהקות מאוד מהר.דימו,צ'ילדרן,וכו'.

פעם דפיילר

הביא איזה להקה , שאני לא זוכר איך מאייתים אותה באנגלית - אין קווסט או משהו כזה, הוא אמר שהם מבלגיה או מקנדה

In Quest

אחלה להקה, לפחות לפי המעט שיצא לי לשמוע. הסולן שלהם הוא סוון, הסולן של אבורטד. דוגמיות פה.

מה אתה נתפס לקטנות?

בסוף הכל גריינד מעפאן חסר מקוריות. אני לא אוהב את זה לא בגלל שזה מבחיל אותי בחייך,אני פעם להנאתי הייתי מסתכל על גופות של חתולות נדרסות ובועט בהן אחר כך(אני לא מתחיל לעשות פה פוזות של אני מפחיד, ככה הייתי). אני יכול לשמוע הכל חוץ משירים שחוזרים על עצמם.בקשר לאבורטד זה שונה.הם כן יותר מקוריים ויותר מגניבים אבל בסופו של דבר בגלל המעתיקנים שלהם זה גרם לי לחשוב שגם הם לא מקוריים.מבין? גור,גרינד,דת',ברוטאל,הכל אותו זבל.יש דת' שאני אוהב, אבל זה רק אם הוא לא נשמע כמו עוד אלף להקות.סלחו לי על ההכללות, אבל זו דעתי.

אל תבוא בגישה כזאת

לומר שכל הגריינד "מעפן" בפורום מטאל זה קצת...אמממ... מתנשא. גריינדקור לא בא להביא זרם חדש מבחינה מוזיקלית לעולם המוזיקה באשר הוא. הוא בא להשמע קולני, זועם, בלתי נסבל ובלתי ניתן לשמיעה. אם האוזן שלך לא מסוגלת לעכל אותו - הרי הוצאת את יוצרי המוזיקה הנ"ל (או אנטי-מוזיקה באותה הלשון) מרוצים. מבחינתם אין הבדל בינך לבין המאזין הממוצע שאוהב הבי-מטאל / רוק אלטרנטיבי / פופ / יורו-דאנס והרשימה לא נגמרת. מבחינת ז'אנר הגריינדקור, המתיימר בצדק להיות הקיצוני ביותר מכל הז'אנרים המוזיקלים באשר הם שנעשים עם כלים המרכיבים להקות רוק (כלומר, עם גיטרות תופים ושות') - כל שאר מאזיני המוזיקה, מפופ-רוק עד בלאק מטאל, הם אנשים המתפשרים מבחינת המוזיקה על המסר. גריינדקור הוא מסר אומנותי בלתי נסבל (המסר לאו דווקא חייב להיות אומנותי. הוא יכול להיות פוליטי, הומוריסטי או אפילו אנתרופי גרידא) שאוזני אדם אמורות לסבול בנוכוחותו. מצד שני, לומר שדת' מטאל על רובו או אפילו מיעוט נבחר ממנו מתעלה עליו משום שהוא יותר "מוזיקלי", זה קצת... אמירה שאינה במקום. דת' מטאל במקורו אמור להיות ז'אנר קשה לעיכול, אליטיסטי, המסנן את המאזינים שלו בשכבה קשה של סיבולת האזנה, וזאת בעיקר להתמודד עם הסולן שצורח. מאזין פופ ממוצע לא ישרוד שיר אחד, לא של קניבל קורפס ולא של דארק טרנקוויליטי. גריינדקור מצמצם פי כמה וכמה את המשפך. כל אהדה מוזיקלית שיכול אדם לרכוש לדת' מטאל מצומצמת בזאת לכדי המסר בלבד. המסר הזה, שהוא התהוותו הקיצונית של קיומה של אנטי-מוזיקה, הוא המהות מאחורי הגריינדקור. אבורטד, מכיוון שהם יותר מוזיקלים מלהקה כמו Napalm death למשל (וזאת משום שאפשר למצוא שם השאלות ריפים מז'אנר הת'ראש עד הדת' מטאל, סולואים מלודים וסוג ברור של התמקצעות מוזיקלית ועמידה בדרישות הגבוהות של הז'אנר בדת' מטאל) הם יותר קליטים מהם. נאפלם דת' לעומת זאת, ביחוד באלבומם הראשון - הם עיסת מסרים המוחבאים תחת חומה של רעשי רוקנרול המובלחים בתערובת בין דת' מטאל, הארדקור ופאנק. לסיכום : לבוא ולומר "כל הגריינדקור אותו הדבר", כשההורים שלך לא מבדילים בין מטאליקה לדארקת'רון, זה קצת חוסר-הפנמה ואי למידת לקחים מהטעויות שגרמו לז'אנר הזה להיווצר מלכתחילה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר