אז תעלה את זה בשירשור אחר ויהיה נחמד מאוד (לא צריך לפרט דעה על האלבום)

אמרתי אין לי כח לשרשור...

בלי קשר ממש...(אין לי כח לשרשור עצבני).

אבל אני לא מתחבר לראסט אין פיס, הוא מוזר לי יחסית לשאר המגהדת', אני מעדיף את יוטאנזיה וקאונטדאון על פניו...הוא לא אלבום קונבנציונלי, הוא...שונה.

זה מה שיפה בו

הוא לא מתפשר, ולא לשניה. הוא לא הולך לנוסחאות ולשירים "יפים" או מסודרים ומאורגנים. הוא ספיד מטאל בשיא שלו, לפני הנפילה של שנות ה-90. אה וכן, מרטי פרידמן עושה בו את מלאכת-הסולואים הכי טובה ששמעתי בכל אלבומי המטאל(גם מיוחדת, גם מרגשת, גם טכנית וגם מאוד מאוד מלודית. Tornado of souls זו דוגמא נהדרת).

אני מעדיף את הסולואים ביוטאנאזיה

סוחפים וקליטים לגמרי, לגבי עבודת הסולואים הכי טובה במטאל, זה קצת קשה לי, הייתי אומר שאחד האהובים עליי חייב להיות הסולו של דיימבאג דרל ב "דה סליפ", סולו מרגש ומדהים ביופיו...

יש מצב שכל חברי הפורום יספרו קצת על עצמם?

מה הם עשרת האלבומים האהובים עליכם, איך אתם אוהבים את המטאל שלכם? וגם מי אתם בכללי? אפילו אם אפשר תמונה

אני גיא.

בן 15 וחצי מרמת השרון תאריך לידה: 14/1/90 (אני כזה קטין, אבל לפחות נולדתי בשנת המטאל הפוריה ביותר). כמו שאר חברי הפורום גם אני מאוד אוהב ת'ראש, דת', בלאק, פאוור (גרמני לרוב) וקצת דום. חוץ ממטאל אני אוהב לשמוע מוזיקת פולק אירית ופרוגרסיב רוק (אבל לא פרוגרסיב מטאל, אלא אם כן מחשיבים את אופת' כלהקה מן הז'אנר). רשימת עשרת האלבומים המועדפים עליי היא דיי אקראית מכיוון שהיא יכולה להשתנות תוך כמה דקות (למרות שפאנטרה תמיד תהיה הלהקה האהובה עליי וכנראה שתמיד "תככב" בפיסגת הרשימה): 1. Pantera - Vulgar Display Of Power 2. Testament - The New Order 3. Dissection - Storm Of The Light's Bane 4. Death - Leprosy 5. Helloween - Keeper Of The 7 Keys Pt. II 6. Dissection - The Somberlain 7. C.O.B - Follow The Reaper 8. Obituary - Cause Of Death 9. Slayer - Divine Intervention 10. Pantera - Cowboys From Hell להקות ישראליות אהובות: סיילם, ברת'ולומאוס נייט, סוליטרי, איטרנל גריי, ווינטרהורד, דלמרוטס קינגדום ואורפנד לנד.

אני מעדיף את הסולואים ביוטאנאזיה

סוחפים וקליטים לגמרי, לגבי עבודת הסולואים הכי טובה במטאל, זה קצת קשה לי, הייתי אומר שאחד האהובים עליי חייב להיות הסולו של דיימבאג דרל ב "דה סליפ", סולו מרגש ומדהים ביופיו...

שים לב רק רגע

שהחל משנות ה-90 מגה-דת' אמנם נותרו עם סאונד ת'ראשי, אך איבדו את הארסיות שהייתה שייכת להם כל כך הרבה זמן. ראסט אין פיס הוא למעשה אלבום הת'ראש / ספיד מטאל האחרון שלהם, בעוד הם פונים בקאונטדאון לכיוון יותר עדין המזכיר יותר הבי מטאל - עד לקריפטיק רייטינג וריסק שבהם לא כמעט ולא נותרו אלמנטים של ספיד מטאל (בקריפטיק רייטינג יש עוד את שי-וולף, פ.פ.פ. ואת דיסינטיגרייטורס, לפחות), עד לשיבה האמיתית (ולא הצולעת של 2001) עם האלבום של 2004 - The System has failed, שם חזר הסאונד המסורתי עם הלחנים המסורתיים. גם אם הסולואים אינם כמו שהיו בתקופת פרידמן, האלבום כולו ברוח התקופה החיובית.

מה הם עשרת האלבומים האהובים עליכם, איך אתם אוהבים את המטאל שלכם? וגם מי אתם בכללי? אפילו אם אפשר תמונה

אמ.. אני יכתוב גם?

קוראים לי אבישי בלכר אני בן 17 עוד מעט 18 ו.. עשת האלבומים שלי Metallica - Master of Puppets/ And Justice for all Manowar - Louder than hell Immortal - sons of northen darkness Immortal - at the heart of the winter Death - symbolic Megadeth - Rust in peace Orphaned Land - El nora alila Slayer - reign in blood Testament - the gathering Turisas - Batlle Metal

איזה מגניב!

כולנו אוהבים את וולגר!!! אני כ"כ אוהב אותו שכשגנבו לי תדיסק מן עם הדיסק בתוכו, ישר יום אחרי קניתי עוד אחד.זה הציק לי כל היום, שמעתי את השירים בראש והייתי חייב לקנות אותו!!הזמנתי לפני איזה שלושה חודשים מרייבן, את far byond driven. והם אמרו לי שהוא לא במלאי כרגע, ושהוא ישלח כשהוא יהיה במלאי. והכולרע הזה ישי שוורץ, עונה לי בטלפון תירוצים מפגרים, שלושה חודשים!! ושילמתי עם אשראי, לך תדע אם הם כבר חייבו.מעצבנים.

בשבילי וולגר הוא האלבום המושלם

יש בו כל מה שאני אוהב במטאל

שים לב רק רגע

שהחל משנות ה-90 מגה-דת' אמנם נותרו עם סאונד ת'ראשי, אך איבדו את הארסיות שהייתה שייכת להם כל כך הרבה זמן. ראסט אין פיס הוא למעשה אלבום הת'ראש / ספיד מטאל האחרון שלהם, בעוד הם פונים בקאונטדאון לכיוון יותר עדין המזכיר יותר הבי מטאל - עד לקריפטיק רייטינג וריסק שבהם לא כמעט ולא נותרו אלמנטים של ספיד מטאל (בקריפטיק רייטינג יש עוד את שי-וולף, פ.פ.פ. ואת דיסינטיגרייטורס, לפחות), עד לשיבה האמיתית (ולא הצולעת של 2001) עם האלבום של 2004 - The System has failed, שם חזר הסאונד המסורתי עם הלחנים המסורתיים. גם אם הסולואים אינם כמו שהיו בתקופת פרידמן, האלבום כולו ברוח התקופה החיובית.

אני דווקא מאוד מאוד אהבתי את החזרה שלהם ב-2001

ברוח התקופה או לא

האלבום הזה גרוע ולא מגיע לרבע הרמה של כל אחד מאלבומי המופת שהם הוציאו מתחילת דרכם ועד לאמצע שנות התשעים, אני ממש לא אוהב את האלבום החדש, הוא בינוני מינוס ובלי פרידמן זה לא זה...

שפיץ

כן אני לא כותב פה יותר מדיי אבל בשביל הקטע שפיץ חולון אוגוסט 1984 משוחרר טרי מצה"ל. תחביבים : היסטוריה, מדע ותעופה סגנונות מועדפים : האבי מטאל (בעיקר NWOBHM), ת'ראש (אולדסקול), מטאל קלאסי (כמו בלאק סאבבת') ופרוג-רוק סולן מחתרתי (מוזמנים לדף יוצר בבמה : http://stage.co.il/Authors/49894 ) אלבומים אהובים זה קשה. כמו הרוב, גם אני יכול לתת רק את מה שכרגע שולט אצלי. מה שראשון הוא לא בהכרח הכי מועדף... : Paul Di'Anno's Battlezone - Children Of Madness (פול מלך גם מחוץ למיידן) Planet P Project - Pink World - אחד מאלבומי הפרוג-רוק הטובים ששמעתי Judas Priest - Angel Of Retribution - רוב מלך Dario Mollo & Tony Martin - The Cage II - אחד מהסולנים של בלאק סאבבת'. אדיר Anthrax - Spreading The Disease - אחלה אולדסקול ת'ראש Blitzkrieg - Unholy Trinity - אחלה NWOBHM, גם בשנת 95' נשמע כמו 1980 Judas Priest - Ram It Down - פשוט קלאסי Black Sabbath - Sabotage - גם 4 שנים אחרי שקניתי את הדיסק הוא עדיין שווה זהב Megadeth - So Far, So Good... So What ? - עוד קלאסיקה ולקינוח - Iron Maiden - Somewhere In Time - גם ברוס מלך. חשבתי גם לרשום את החדש שלו, Tyranny Of Souls, אבל מותר רק 10, אז אני לא ארשום את Tyranny Of Souls. אופס, רשמתי. עכשיו זה 11 המלצות :)

ואני

קוראים לי כוכב , אני בת 18 וגרה בגן יבנה שומעת בעיקר דום וגותי , אבל אוהבת עוד סגנונות , לדוגמא בלאק . ושמתי גם תמונה ..

נחמד לדעת...

לא רואים תתמונה...אף אחד לא שם תמנוה חוץ ממני :(

אני שמתי

אפילו 2...

אני דורון

יליד ינואר 86, ואני סרבן מצפון שחי בקומונה עם כמה היפיות שלא מגלחות בצ'חי. סתם. משרת בצהל (שריונר). גר ברחובות. חובב קריאה, סרטים, הסתחבקויות, מד"ב ומשחקי תפקידים ו... בירה. הג'ינג'י הרשמי של הפורום. 10 אלבומים (מצטער אם פה ושם יהיו חוסרים) wasp - the crimson idol queensryche - rage for order lamb of god - ashes of the wake orphaned land - el nora alila faith no more- angel dust meshuggah - chaosphere death - symbolic carnival in coal - fear not iron maiden - seventh son of a seventh son
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר