יש מצב שכל חברי הפורום יספרו קצת על עצמם?

מה הם עשרת האלבומים האהובים עליכם, איך אתם אוהבים את המטאל שלכם? וגם מי אתם בכללי? אפילו אם אפשר תמונה

אני בעד אבל בתנאי שלא ננזף אחרי זה

אהלן אני עודד, בן 16, מקיבוץ העוגן אי שם בעמק חפר. עשרת הגדולים שלי הם: metallica-ride the lighetning metallica-kill 'em all metallica-master of pupets(מה אני יעשה אני חולה עליהם) symphony x-the divine wings of tragedy dream theater-images & words pantera-vulgar display of power orphaned land-mabool machine head-through the ashes of ampiers death-human slayer-sysons in the abyss אני אוהב מטאל אמיתי, ישר ולענין. לא משהו רך, איטי, ומעצבן. לא שבדי מידי, וגם לא יותר מידי בלאקרי. בקיצור ט'ראש, דת', פאוור, הבי, פרוגרסיב, וזה אני.

אני ארטור(עם ט' ולא ת'!!!).

אני גר בעיר המאד קטנה כרמיאל, אוהב שירה מוזיקה קלאסית ילדים וכלבים חומים אז אם את אסרטיבית, מלאת חיים, אז תתקשרי ל... סתם, סתם, נסחפתי חחחח. אני ארטור מכרמיאל, בן 17. 10 הגדולים שלי משתנים בלי הרף אבל לעת עתה: iron maiden-seventh son of a seventh son iron maiden-killers judas priest-painkiller death-the sound of preseverance pantera-cowboys from hell mercyful fate-dont brake the oath iron maiden-iron maiden pantera-vulgar display of power overkill-wrecking everything live testament-first strike still deadly את המטאל שלי אני אוהב...מטאל!! אין משהו מסוים, אבל בעיקר אני מקשיב לאחרונה לטראש ולהבי כאשר התחלתי קצת לשמוע בצפר שזה לפנים, והשאלתי מחבר אלבום של אופת', מחר אני אבדוק גם אותם...

אממ על עצמי

אני ודים בן 16 וחצי מב"ש...אני אוהב לנגן על גיטרות וwwe!!!! 10 האלבומים האהובים עלי במטאל הם Megadeth-Rust in peace Kreator-Violent Revolution Death-Symbolic Iron Maiden-The number of the beast Pantera-Vulgar... Megadeth-Peace sells Judas priest-British steel Anthrax-Among the living Megadeth-Countdown to extinction Kreator-Extreme Aggression

אני יותם

אני אוהב את המטאל שלי בעיקר בז'אנר הת'ראש מטאל. אני מאד אוהב גם הבי מטאל, דת' מטאל על מרבית גווניו, קצת פאוור וקצת סלאדג'. העשירייה הקבועה שלי (מאז שנה שעברה, אז אלבום אחד הצליח להשתחל פנימה ולהדיח את הספולטורה - אראייז משם) : 1. Testament - The gathering 2. Metallica - Master of puppets 3. Death - Symbolic 4. Megadeth - So far...so good...so what? 5. Slayer - Reign in blood 6. Iron maiden - Powerslave 7. Pantera - Vulgar display of power 8. Machine head - Burn my eyes 9. Morbid Angel - Domination 10. Exodus - Tempo of the damned

איזה מגניב!

כולנו אוהבים את וולגר!!! אני כ"כ אוהב אותו שכשגנבו לי תדיסק מן עם הדיסק בתוכו, ישר יום אחרי קניתי עוד אחד.זה הציק לי כל היום, שמעתי את השירים בראש והייתי חייב לקנות אותו!!הזמנתי לפני איזה שלושה חודשים מרייבן, את far byond driven. והם אמרו לי שהוא לא במלאי כרגע, ושהוא ישלח כשהוא יהיה במלאי. והכולרע הזה ישי שוורץ, עונה לי בטלפון תירוצים מפגרים, שלושה חודשים!! ושילמתי עם אשראי, לך תדע אם הם כבר חייבו.מעצבנים.

גיא

מידע תוכל למצוא בארכיב של מי אתה, ומה פועלך. 10 אלבומים, טוב נענה לאתגר. 1. Opeth - Still life 2. Opeth - Morning rise 3. Metallica - Master of puppets. 4. My dying bride - The angel and the dark river 5. Ayreon - The Human Equation 6. OrphandLand - Mabool 7. Tristania - A world of a glass 8. Sepultura - Arise 9. OverKill - Hororscope 10, Death - The Sound of ... הערות: 1. השתדלתי לגוון. 2. השתדלתי להתרכז במטאל... אחרת לאנת'מה היו 2 אלבומים לפחות.

איזה מגניב!

כולנו אוהבים את וולגר!!! אני כ"כ אוהב אותו שכשגנבו לי תדיסק מן עם הדיסק בתוכו, ישר יום אחרי קניתי עוד אחד.זה הציק לי כל היום, שמעתי את השירים בראש והייתי חייב לקנות אותו!!הזמנתי לפני איזה שלושה חודשים מרייבן, את far byond driven. והם אמרו לי שהוא לא במלאי כרגע, ושהוא ישלח כשהוא יהיה במלאי. והכולרע הזה ישי שוורץ, עונה לי בטלפון תירוצים מפגרים, שלושה חודשים!! ושילמתי עם אשראי, לך תדע אם הם כבר חייבו.מעצבנים.

אני לא מבין מנין התעוזה

לקרוא לאדון יקר כמו מר ישי שוורץ כולרע, אחד שמשקיע את הנשמה שלו בשביל להביא דיסקים של מטאל לארץ מחו"ל, כנגד כל הסיכויים הריווחיים, וקורה שכמויות נגמרות במלאי, אתה כבר מכנה אותו בכינויים, במין תחושת עילוי שכנראה הוא לא קורא פה. דע לך ידידי בעל השם החשוף לכל שאפילו די קל לזכור, שאם לא מר שוורץ קורא פה בעצמו, ידידיו הטובים קוראים פה ויזכירו לו להביט בפורום מדי פעם ולראות כפויי טובה כמוך הורסים את שמו הטוב, שנקנה בזיעת אפו. הבן אדם בחר להקדיש את חייו ליבוא דיסקים של מטאל, בשביל שלך יהיה מה לשמוע באופן חוקי, ואתה יורק לו בפנים. תתבייש, זה מה שאני יכול להגיד, אפילו אם הכינוי הזה נבע מרוח שטות.

גיא

מידע תוכל למצוא בארכיב של מי אתה, ומה פועלך. 10 אלבומים, טוב נענה לאתגר. 1. Opeth - Still life 2. Opeth - Morning rise 3. Metallica - Master of puppets. 4. My dying bride - The angel and the dark river 5. Ayreon - The Human Equation 6. OrphandLand - Mabool 7. Tristania - A world of a glass 8. Sepultura - Arise 9. OverKill - Hororscope 10, Death - The Sound of ... הערות: 1. השתדלתי לגוון. 2. השתדלתי להתרכז במטאל... אחרת לאנת'מה היו 2 אלבומים לפחות.

אתה אוהב את "צליל ההתמדה" יותר משאר דת' ?

ומאיפה המשוואה האנושית נכנס ? אלבום מקסים, לא ידעתי שאתה אוהב אותו גם כן :)

אני לא מבין מנין התעוזה

לקרוא לאדון יקר כמו מר ישי שוורץ כולרע, אחד שמשקיע את הנשמה שלו בשביל להביא דיסקים של מטאל לארץ מחו"ל, כנגד כל הסיכויים הריווחיים, וקורה שכמויות נגמרות במלאי, אתה כבר מכנה אותו בכינויים, במין תחושת עילוי שכנראה הוא לא קורא פה. דע לך ידידי בעל השם החשוף לכל שאפילו די קל לזכור, שאם לא מר שוורץ קורא פה בעצמו, ידידיו הטובים קוראים פה ויזכירו לו להביט בפורום מדי פעם ולראות כפויי טובה כמוך הורסים את שמו הטוב, שנקנה בזיעת אפו. הבן אדם בחר להקדיש את חייו ליבוא דיסקים של מטאל, בשביל שלך יהיה מה לשמוע באופן חוקי, ואתה יורק לו בפנים. תתבייש, זה מה שאני יכול להגיד, אפילו אם הכינוי הזה נבע מרוח שטות.

כן? אז בוא אני יגיד לך משהו מר אבני

אני הערכתי אותו מאוד, ולכן במקום ללכת לחנות מאוד קרובה ונוחה, החלטתי לקנות באינטרנט בסירבול רב. קניתי 4 דיסקים אצלו, וקיבלתי רק שלושה. אחרי שלושה חודשים כבר, הוא לא מביא לי אותו, ואני עדין מחכה, יכולתי כבר מזמן לקנות אותו בחנות רגילה. ואם זה לא הערכה, אז מהיא? האיש עלה לי על העצבים ,דיסק אחד מסכן של 60 שקל לא יכול להביא לי? אם אתם תוהים מה אני עושה ער בשעה כזאתי, ניהלתי שיחה מאוד עמוקה עם אחי. ובלי לשים לב הגענו לבוקר.

אתה אוהב את "צליל ההתמדה" יותר משאר דת' ?

ומאיפה המשוואה האנושית נכנס ? אלבום מקסים, לא ידעתי שאתה אוהב אותו גם כן :)

כן בהחלט.

האלבום היחידי שנותן פייט מבחינתי הוא symbolic , שלמעשה 2 האלבומים האלה מבחינה מוסיקלית שייכים לאותה הנישה. מבחינתי צ'אק השתבח עם השנים ככל שהוא הוסיף יותר מלודיות למוסיקה שלו. את Death ממש אני אוהב החל מ-human. למרות שגם קודם היו להם אלבומים טובים, אבל אני לא מוצא את עצמי מקשיב להם. את scream bloody לעומת זאת, שהיה טוב אם היו יכולים למחוק אותו מהקריירה שלהם. מבחינתי כמובן. Ayreon נכנסו לרשימה משני סיבות. 1. אלבום מעולה. 2. נציג הפרוג-מטאל. אני חסיד לא קטן של ארז'ן לוקאסן תעיד העובדה שיש לי כמעט כל דבר שהוא הוציא. היצירות שלו פומפזיות בד"כ, ויומרניות בהחלט. אבל לי זה מעולם לא הפריע. האלבום האחרון הוא בהחלט הפסגה של יצירותיו.מכל הבחינות. לא פעם ישבתי משתאה לנוכח היופי של קטעים מסויימים. אגב נדהמתי מהקלות בה הרכבתי את רשימת 10 האהובים. זה לא שלא היו לי לבטים. אבל חתכתי אותם בקלות. לדוגמא בעבר הייתי מכניס ללא היסוס את rust in peace היום בהסתכלות לאחור הוא לא מספיק חזק. כי בסופו של דבר יש פה בעיקר 2 שירים מדהימים והשאר פחות. את אלבום שהיה לי לבטים לגביו הוא fear not של carnival in coal שיש בו הרבה מעבר לגימיק הוא בהחלט מבחינתי אמירה אסטטית אבל לשים אותו ברשימה כזו זה גימיק. אלבום שאולי דשדש זה haggard - ...and thou shalt, אבל החלטתי לשים על המשבצת של הרוק הגוטי סימפוני את טריסטניה כי בסופו של דבר אני אוהב אותם יותר. ועכשיו לרשימה של אלבומים שדשדשו... testamnet- the new order iron maiden - sevneth son of the... machine head - burn my eyes . cynic - focus . Slayer - Seasons in the abyss

כן? אז בוא אני יגיד לך משהו מר אבני

אני הערכתי אותו מאוד, ולכן במקום ללכת לחנות מאוד קרובה ונוחה, החלטתי לקנות באינטרנט בסירבול רב. קניתי 4 דיסקים אצלו, וקיבלתי רק שלושה. אחרי שלושה חודשים כבר, הוא לא מביא לי אותו, ואני עדין מחכה, יכולתי כבר מזמן לקנות אותו בחנות רגילה. ואם זה לא הערכה, אז מהיא? האיש עלה לי על העצבים ,דיסק אחד מסכן של 60 שקל לא יכול להביא לי? אם אתם תוהים מה אני עושה ער בשעה כזאתי, ניהלתי שיחה מאוד עמוקה עם אחי. ובלי לשים לב הגענו לבוקר.

אני דווקא יכול להעיד על נסיון מאוד חיובי

אם רייבן. אני אתן לך דוגמא. שקניתי את הדי וי די של אפיקה הם בטעות שלחו לי את הדיסק. שלחתי לו דואר ותוך שבוע קיבלתי את הדי וי די + החזר כספי על הוצאות המשלוח שלי.

יש מצב שכל חברי הפורום יספרו קצת על עצמם?

מה הם עשרת האלבומים האהובים עליכם, איך אתם אוהבים את המטאל שלכם? וגם מי אתם בכללי? אפילו אם אפשר תמונה

עשרת האלבומים ותמונה

מאחפה אני יודע עשרת אלבומים... שונא לדרג..זה בדרך כלל הולך לפי מצבי רוח.. כמה אלבומים שאני אוהב לא מדורג: Slaughter of the Soul - At the Gates Judas Priest - Painkiller Death - Humen Emperor - In the Nightside Eclipse Exodus - Tempo of the Damned Finntroll - Jaktens Tid Kreator - EXTREME AGGRESSION Mayhem - Chimera Orphaned Land - Mabool Pantera - Cowboys From Hell Slayer - Reign in blood Immortal - Pure Holocaust תאמינו לי אני לא יודע איך אתם מדרגים את זה...בכל מקרה הבאתי 12 אני חושב, וכנראה פיספסתי עוד כמה אלבומים שאני ממש אוהב. והנה תמונה מה מגעילה, צולמה אצל חבר שלי בתחילת החופש.

עכשיו אני!

קוראים לי עדן, אני בת 19 עוד מעט, חיילת (זמנית כנראה יש לציין) בצבא ההגנה לישראל (יא.. רייט..). אפשר לקרוא עלי ועל כל הכותבים הוותיקים יותר במאמרים - שוכני קהילת מטאל.. אין מצב בחיים שאני מדרגת לך עכשיו 10 דיסקים.. אני שונאת ששואלים אותי את זה כי יש לי מן תאוריה כזאת שכל דיסק הוא בפני עצמו ואין מה להשוות לאחרים, אבל אני כן יכולה לרשום 10 דיסקים ששמעתי לאחרונה: 1. Love History - Anaszi 2. Death - Human 3. Testament - Practice What You Preach 4. Quo Vadis - Passage In Time 5. Nevermore - The Godless Endeavor 6. Queensryche - Empire 7. Draconian - Arcane Rain Fell 8. Exodus - Tempo Of The Damned 9. Katatonia - Viva Empitess 10. Pantera - Cowboys From Hell לאחרונה אני נזכרת לי לשמוע דיסקים שלא שמעתי מלא זמן כמו שאתם שמים לב :)

אני דווקא יכול להעיד על נסיון מאוד חיובי

אם רייבן. אני אתן לך דוגמא. שקניתי את הדי וי די של אפיקה הם בטעות שלחו לי את הדיסק. שלחתי לו דואר ותוך שבוע קיבלתי את הדי וי די + החזר כספי על הוצאות המשלוח שלי.

נו אז מה אתה אומר שהוא שונא אותי?

אני לא קיבלתי תדיסק שלי שלושה חודשים.ומה רציתי לעשות?לשמוע דיסק?לתת להם כסף?????כן! אז מה הבעיה!?
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר