*** הגיע המבול של אורפנד ב LP!!! ***

לכל האספנים ואוהבי התקליטים, המבול בתקליט הגיע והוא יהיה היום למכירה בכמות מוגבלת במטאל שופ, מחירו 99.9 ש"ח!
vynal.jpg
front.jpg

אחלה :)

זה גם סאונד הרבה יותר טוב מאשר דיסק. שווה לקנות !

אווה

לא רק שאני לא אספן כי אין לי שום דיסק חוץ ממבול,הייתי שמח לקנות אבל יש לי תאלבום ואין לי פטיפון.אני מעדיף לקנות אלבום של צ'ילדרן וטסטמנט.אבל בחורף אני קונה את אל נורא! בהצלחה חוץ מזה כל הכבוד!

אחלה :)

זה גם סאונד הרבה יותר טוב מאשר דיסק. שווה לקנות !

לא נכון

כל המטרה של דיסק זה קומפקטיות וסאונד יותר טוב.שמעת פעם תקליט?זה סאונד לא משהו.במיוחד בגלל שהפאטיפונים לא כ"כ היו מתקדמים בעבר,ותראה איזה מערכות סטאריו יש היום.

טעות בידך

LP תמיד יהיה יותר טוב מדיסק, בבקשה אל תגיב תגובות שאין לך בסיס עליהם בכלל. תודה.

למה סתם לגרום לו להרגיש רע?

אל פי זו איכות ירודה מאיכות של דיסק, דיסק הוא פיתוח מאוחר יותר והלייזר שקורא אותו מונע ממנו לעשות את הרעשים שלהם גורמת טכנולוגיית המחט והויניל, יש אמנם נגנים שמנגנים אל פי בלייזר אבל מחירם אסטרונומי והם לא נמכרים בארץ, הקטע של האל פי הוא דווקא הרעשים וה"עיקצוצים" של המחט.

תודה רבה!

הויכוח בין דיגטלי לאנאלוגי הוא נצחי

זה נכון שהדיסק נתן ניקיון דיגיטלי לשירים ולסאונד אבל הוא לקח את חלק מהנפח והשומן שהיה לסאונד שבא מהתקליט, יש פלוסים ומינוסים וכל אחד יכול להחליט שהפורמט השני יותר טוב, אישית אני מצטער שהתקליט הלך מהעולם כמעט, רק בגלל הגודל העצום של העטיפה, באסה שכל עטיפה היום היא רבע גודל ממה שהיה פעם...

תסביר לי משהו

למה בכלל הוצאתם תקליט? מה מיוחד בו? נ"ב:לי יש קייס דיסיקים עם 60 דיסקים בערך, אתה רואה את עצמך מסתובב עם פאטיפון ו60 תקליטים? זה הרבה יותר טוב ככה.חוץ מזה קראתי בדיסק רייד דה לייטנינג של מטאליקה על הדיסק,וכתוב שהוא הרבה יותר טוב.וגם שריטה פיצית בתקליט, יכולה להרוג אותו.והוא נהרס מהר בגלל השפיץ שמפעיל אותו.

אני פעם הייתי מסתובב עם ווקמן

כמו שאמרתי יש פלוסים ומינוסים בכל אחד מהצדדים, גם בדיסק יש צדדים טובים. התקליט הוא לאספנים ולכאלה שעדיין אוהבים את הפורמט, התקליט יצא בכמות מוגבלת ובארט וורק שונה!

הויכוח בין דיגטלי לאנאלוגי הוא נצחי

זה נכון שהדיסק נתן ניקיון דיגיטלי לשירים ולסאונד אבל הוא לקח את חלק מהנפח והשומן שהיה לסאונד שבא מהתקליט, יש פלוסים ומינוסים וכל אחד יכול להחליט שהפורמט השני יותר טוב, אישית אני מצטער שהתקליט הלך מהעולם כמעט, רק בגלל הגודל העצום של העטיפה, באסה שכל עטיפה היום היא רבע גודל ממה שהיה פעם...

מאה אחוז!

יש לי תקליט של מיידן סתם בשביל הפוזה, הוא מייפה לי את החדר... אהל תכל'ס שמעתי אותו אצל חברים ויש אפקט מסויים לתקליט, יש איזו מגניבות בלתי מוסברת.

אני פעם הייתי מסתובב עם ווקמן

כמו שאמרתי יש פלוסים ומינוסים בכל אחד מהצדדים, גם בדיסק יש צדדים טובים. התקליט הוא לאספנים ולכאלה שעדיין אוהבים את הפורמט, התקליט יצא בכמות מוגבלת ובארט וורק שונה!

פששש

יש אספנים לאורפנד?כבוד ועדיין לא הבנתי מה שונה בו?מה אני מקבל בו שאין לי באלבום? סתם ד"א a call to awake אחד השירים הכי מטורפים ששמעתי בחיים שלי.יש בו מלודיה יפה,שירה מדהימה כמובן,סולו מצוין,והקטע פרוג בסוף!! אלוהים אתם חיות!!!!!

תודה רבה!

מצטער אני לא מסכים

תשאל כל היפי מושבע שאוהב ביטלס, ותשאל אותו במה חווית השמיעה נעלה יותר. תקליט או דיסק. בלי שום ספק הוא יענה לשאלותך : תקליט.

היפים...ביטלס...היו זמנים...

מאה אחוז!

יש לי תקליט של מיידן סתם בשביל הפוזה, הוא מייפה לי את החדר... אהל תכל'ס שמעתי אותו אצל חברים ויש אפקט מסויים לתקליט, יש איזו מגניבות בלתי מוסברת.

תקליטים זה נוסטלגיה וקישוט

דיסקים משרתים את המטרה יותר טוב.נכון שיש חוויה נוסטלגית בתקליטים אבל לא יותר מזה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר