פאק!

פאק!

למה העוינות והרצינות הזו מכולם? מה אתם במחזור? אם זה פורום מטאל זה לא אומר שאתם חייבים לשמור על התדמית הקשוחה, אני תמיד כותב(חוץ מעכשיו) בנימה הומוריסטית, לא מבינים את ההומור שלי? חבל, למה העוינות, לא ידעתי שאם אתה מטאליסט אסור לך להיות נחמד...

אני מבקש שתבדיל בין עוינות לבין

הרצון להפריד רוח שטות מרוח הפורום. יש הבדל ע-נ-ק-י בין אדם הכותב ומבטא את עצמו בפורום, שהשריש את דעתו המוזיקלית על הקהילה, מקובלת היא או לא, והוא נותן לעצמו להתבדח על מספר רעיונות ומושגים מסוימים אותם הוא מוצא מבדחים -עבור הקהילה והפורום ולא עבור עצמו-. אם אתה לא מצליח לעשות את ההבדלה הזאת, אז אנחנו נמשיך להיות "עוינים" כפי שאתה קורא לזה, אבל אני מעדיף להביט בזה כאל חינוך מחדש, ואפילו אחד עדין במיוחד.

"חינוך מחדש"

מאוד טוטאליטרי...(סטאלין מישהו?) אני צוחק...

בחירת המילים אולי תמוהה

אבל אתה מתנהג בצורה לא מחונכת לרוב. אני יכול מצד שני להעמיד אותך בפינה.

למה?

כי: א.אתה יכול למחוק לי את ההודעות ב. אתה בן 23 ג. הרקע שלך במטאל רחב יותר משלי ד. כל התשובות נכונות התנהגות שהולמת גיל צעיר משלך אני חייב לציין, אני קורא לזה "לעשות שרירים"... טוב די, אני לא אתווכח יותר, בוא נסגור על זה שאני יותר לא אשתמש בחוש ההומור שלי(כן הזה מכרמיאל) ומעכשיו אני אדבר רק על מטאל!

אני מנסה באמת למתן את היחס שלי כלפי צעירים

וזוכה באופן כללי בחוגי מטאל רבים לביקורת מאד צוננת על היחס האוהד שלי לצעירים במטאל, והתקוות שאני מפתח בדור הבא של המטאל הישראלי. הטענה העיקרית נגד הכתיבה שלי במטאליסט בטור האישי הייתה שאני מנהל "קייטנה למטאליסטים קטנים בני 16" - מה שפגע בי מאד, כי היה מאד אמיתי. אני הרגשתי כאילו אני מנסה לקבץ מטאליסטים צעירים בני 16 תחת קורת גג אחת עם הבוגרים יותר, ולהעלים את הפרדת הגיל. תגיד לי אתה, האם באמת טעיתי, וכפי שאתה מציג את זה, מטאליסטים צעירים לא מסוגלים להתנהג בוגרים לגילם או לפחות לעמוד בציפיות הנמוכות של מטאליסט "ותיק" (עאלק) בן 22 ? תעשה על זה חושבים ותחזור אליי.

פאק!

למה העוינות והרצינות הזו מכולם? מה אתם במחזור? אם זה פורום מטאל זה לא אומר שאתם חייבים לשמור על התדמית הקשוחה, אני תמיד כותב(חוץ מעכשיו) בנימה הומוריסטית, לא מבינים את ההומור שלי? חבל, למה העוינות, לא ידעתי שאם אתה מטאליסט אסור לך להיות נחמד...

לקחת את זה קשה נראה לי ..

דבר ראשון לדעתי אין קשר בין הגיל של יותם לזה שהוא ביקש ממך לשמור את ההומור שלך לעצמך ואתה לא יכול לומר על יותם שהוא מדחיק אותך לפינה בגלל שאתה בן 16 והוא בן 22 . דבר שני אולי תפסיק עם השוואות סטאלין ? זה לא לעניין .

כמו שאמרו מקודם...

כמו שיותם אמר ואחרים, הם לא רוצים שזה יהפוך להייד פארק 2, רוצים פורום יותר רציני, בדיחות שמה וכאן זה סבבה, ולא נושאים שלמים עליהם, זה דופק תפורום,זה אישית למה אני מעדיף פורומים אירופאיים, הם הרבה יותר רציניים בקטעים האלה, שלא כמו בםפורמים ישראליים...

להוציא את העובדה שיש נישה של מטאליסטים

בחו"ל, שמרבית המטאליסטים חושבים שהם המציאו את המושג "מטאל באינטרנט" מלאים בהתנשאות וביומרה, ובכלל עם פן אנטישמי בחלק מהמקומות... ניחא.

וזוכה באופן כללי בחוגי מטאל רבים לביקורת מאד צוננת על היחס האוהד שלי לצעירים במטאל, והתקוות שאני מפתח בדור הבא של המטאל הישראלי. הטענה העיקרית נגד הכתיבה שלי במטאליסט בטור האישי הייתה שאני מנהל "קייטנה למטאליסטים קטנים בני 16" - מה שפגע בי מאד, כי היה מאד אמיתי. אני הרגשתי כאילו אני מנסה לקבץ מטאליסטים צעירים בני 16 תחת קורת גג אחת עם הבוגרים יותר, ולהעלים את הפרדת הגיל. תגיד לי אתה, האם באמת טעיתי, וכפי שאתה מציג את זה, מטאליסטים צעירים לא מסוגלים להתנהג בוגרים לגילם או לפחות לעמוד בציפיות הנמוכות של מטאליסט "ותיק" (עאלק) בן 22 ? תעשה על זה חושבים ותחזור אליי.

יכולים יכולים

סתם השתעשעתי קצת בלעשות רושם שאני טיפש, אני נהנה מזה באופן זה או אחר, מעכשיו רק מטאל וברצינות!

כמו שאמרו מקודם...

כמו שיותם אמר ואחרים, הם לא רוצים שזה יהפוך להייד פארק 2, רוצים פורום יותר רציני, בדיחות שמה וכאן זה סבבה, ולא נושאים שלמים עליהם, זה דופק תפורום,זה אישית למה אני מעדיף פורומים אירופאיים, הם הרבה יותר רציניים בקטעים האלה, שלא כמו בםפורמים ישראליים...

ואללה

מבין אותך, אבל בכל זאת ישראלים תמיד ישארו ישראלים, זה היופי! אבל מעכשיו אהיה רק רציני...

זה לא הגיל זה התרגיל

חחחחח סתם לדעתי יש אנשים בני נוער שעושים עבודה לא פחות טובה מכל וותיק אחר הנה תראה למשל את ניר מסיילם הוא ילד יחסית לזאב זה אומר שהוא לא יכול לנגן פיצוץ? מה שהוא כן!!! חוץ מזה מה יותר טוב מלטפח את דור העתיד? מישהו חייב לעשות את זה אחר איפה ניהיה?????? מה זה שאני צעיר זה אומר שללהקה שלי אין מוסיקה טובה? לדעתי האישית ואתם רשאים לחלוק עלי כל אחד שאוהב ויכול שיעשה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר