סתם

דייב מסטיין כפרפורמר

הוא מצויין. אותה נישה כמו הטפילד. הכריזמה מתעלה על הכל. אה כן - ולהבדיל מהטפילד כיום, הוא דופק את הראש, עושה סולואים ונשמע כמו שהוא נשמע ב-1986. בן זונה :)

לא הכי כריזמטי

אבל בהחלט ביניהם. בכל מקרה אני דווקא מאמין בדייב מאסטיין כהכי כריזמטי. בהכל מקרה - גם דיקנסון כריזמטי כהאטפילד - לשמוע ולראות אותו ברוק אין ריו כשהוא בנאדם בן 50 במופע המטאל הגדול בהיסטוריה(יותר גדול אפילו מה Live 8 בלונדון) זה מדהים אותי. הבנאדם כריזמטי כמו עדר שדים. והוא נשמע הרבה הרבה יותר טוב מהאטפילד(לא שאני מזלזל בהאטפילד חלילה).

דיקינסון אכן נשמע מצויין גם כיום

וזה מדהים אותי. לחלוטין. ההופעה של איירון מיידן בגראספופ - שם הם עשו רק שירים ישנים - הצליחה להחזיר בי אמון מלא בהם.

באוזפסט

אוזי איבד את הקול שלו בעקבות איזו מחלה אז הלפורד החליף אותו, לכמה הופעות.

לא שמעתי על זה...

נשמע לי תמוה מאד.

מאוכזבי מטאליסט

התאחדו! חחחחח

הם התאחדו

בגראספופ 2005. כל השאר לא מאוכזבים אמיתיים. מאוכזבים אמיתיים קמים ועושים משהו. כמו ללכת למטאליסט מלכתחילה.

דייב מסטיין כפרפורמר

הוא מצויין. אותה נישה כמו הטפילד. הכריזמה מתעלה על הכל. אה כן - ולהבדיל מהטפילד כיום, הוא דופק את הראש, עושה סולואים ונשמע כמו שהוא נשמע ב-1986. בן זונה :)

מטאליקה מתו עם בורטון

ברגע שבורטון מת הם עוד שמרו את זה טיפה אבל המוסיקה בג'אסטיס טובה אבל לא מטאליקה והקליפ של וואן הכריז על מטאליקה כממוסחרת ומהרגע שהם פגשו את בוב רוק יימח שמו הם כבר לא מטאליקה הם לא קיימים כיום מבחינתי אבל מסטיין הוא תמיד יהיה מסטיין והאטפילד השתנה אבל עדיין האטפילד עשה לי משהו בהופעות ולא הייתי בהופעה שלהם ובהופעה של מגהדת' הייתי (בערך) ולא ממש ריגש אותי כי הם לא ממש הלהיבו את הקהל כמו דסטרקשן שנתנו את אחת ההופעות הטובות שהיו פה ויהיו פה מגהדת' עלו כמו שגאנס היו פה בלי רצון להופיע!!!

אני לא

מנסה להתחיל איתך, אבל מאיפה את ובמה את עובדת? ולאלו שיגידו שזה לא קשור לפורום מטאל, אז שששששש!!!

חח .. תסביר לי איך זה קשור באמת

אני מגן יבנה ואני אחראית על פרויקט השאלת ספרים בבי"ס שלמדתי בו לפני כן עבדתי בדיילות .. חח

אה סבבה

סתם עניין אותי... איזה מטאל את אוהבת?

הם התאחדו

בגראספופ 2005. כל השאר לא מאוכזבים אמיתיים. מאוכזבים אמיתיים קמים ועושים משהו. כמו ללכת למטאליסט מלכתחילה.

לא הבנתי

למה התכוונת... הייתי במטאליסט, ואין ממש מה לעשות, את המשטרה בחיים לא נצליח לתבוע ואת ההפקה של מטאליסט...ובכן אני מרחם עליהם, אין להם כסף גם ככה והם עובדים קשה.

אה סבבה

סתם עניין אותי... איזה מטאל את אוהבת?

בלאק מלודי וגותי

קשוחה

את קשוחה מדי בשבילי, אני יותר בקטע של טראש, הבי וכאלה... גם קצת דת' פה ושם, פרוג פאוואר ממש בקטנה...אם בלאק אז רק סיילם כחול לבן הכי טוב!

לא הבנתי

למה התכוונת... הייתי במטאליסט, ואין ממש מה לעשות, את המשטרה בחיים לא נצליח לתבוע ואת ההפקה של מטאליסט...ובכן אני מרחם עליהם, אין להם כסף גם ככה והם עובדים קשה.

צריך לתבוע את המשטרה לא את מטאליסט הפקות...

קשוחה

את קשוחה מדי בשבילי, אני יותר בקטע של טראש, הבי וכאלה... גם קצת דת' פה ושם, פרוג פאוואר ממש בקטנה...אם בלאק אז רק סיילם כחול לבן הכי טוב!

אני לא רוצה להשמע כמו האח הגדול והמגונן

אבל זה כן נראה כאילו אתה מתחיל איתה... כאילו - ברגע שגילית שהטעם המוזיקלי שלה שונה משלך אז... "יותר מדי קשוחה בשבילך ?" שמע, ללא ספק היא לא שומעת מוזיקה כדי שאתה תהיה מרוצה, אני לא מבין לאן כל זה חותר.

מטאליקה מתו עם בורטון

ברגע שבורטון מת הם עוד שמרו את זה טיפה אבל המוסיקה בג'אסטיס טובה אבל לא מטאליקה והקליפ של וואן הכריז על מטאליקה כממוסחרת ומהרגע שהם פגשו את בוב רוק יימח שמו הם כבר לא מטאליקה הם לא קיימים כיום מבחינתי אבל מסטיין הוא תמיד יהיה מסטיין והאטפילד השתנה אבל עדיין האטפילד עשה לי משהו בהופעות ולא הייתי בהופעה שלהם ובהופעה של מגהדת' הייתי (בערך) ולא ממש ריגש אותי כי הם לא ממש הלהיבו את הקהל כמו דסטרקשן שנתנו את אחת ההופעות הטובות שהיו פה ויהיו פה מגהדת' עלו כמו שגאנס היו פה בלי רצון להופיע!!!

להגיד שהקליפ של One הרג את מטאליקה

זה בין הדברים הכי טיפשיים לומר. תאמין לי שלא הבעיה שהם התמסחרו, אלא הבעיה היא שהם החליטו לשנות סגנון. אם הם באמת היו יודעים מה טוב בשבילם הם היו עושים עוד "אלבום שחור" כדי למכור עוד 30 מיליון עותקים, אבל הם לא. הם החליטו לנגן מה שבראש שלהם. מצד שני - למי אכפת... יש מספיק יצירות מופת שאפשר להשען עליהן.

לא הבנתי

האיומים בתביעה נראו לי מגוכחים מההתחלה

מאסטיין לא כזה כריזמטי, הטפילד ודיקינסון הרבה יותר אנשי במה ממנו...

מסטיין בחור יוצא דופן

בכריזמטיות שלו. לא סתם אומרים שמסטיין זה מגהדת', הוא באמת בן אדם מוכשר. ולדעתי הוא יושב למעלה עם פרונטמנים כמו הטפילד, דיקינסון וחברים.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר