סתם

לי יש 24 דיסקים מקוריים

ואני רק בן 16! אני פשוט יודע מה זה קריעת תחת של אולפן תאמין לי לא יודע אם יצא לך פעם זה עבודה קשה לא פחות מלהיות סבל אז מה לא תשלם לסבל על העבודה שלו? לי יש את כל הדיסקים של מטאליקה כי זאת הלהקה שאני הכי אוהב ואהם יודעים את זה כי הנה הראיתי להם אני קניתי10 דיסקים שלהם אם אני ספרתי נכון וזה כיף!!! ומקורי תמיד יותר כיף מאשר דיסק שכתוב עליו silverline

אחי אני גם בערך במצב שלך.......

גיל 16 רק עם שלושים וחמש בנרתיק(מה שלא בנרתיק כנראה כבר זקן או אין לי כוח אליו) בעיקרון הייתי קונה הרבה אך לאחרונה נאלצתי לצמצם בגלל שאני חוסך לג'קסון קלי 3 ודרך אגב כל הדיסקים מקוריים חוץ מאיזה הופעה חיה של פנתרה שהיא לא דיסק

בגילך היו לי 50 אלבומים בערך

וזה בגלל שבמקום לקנות אלכוהול וסוגריות- קניתי מטאליקה, מיידן, מגה-דת' ופנתרה. הרי לך :)

בחור חכם אמר לי פעם :

"רוני, תוציאי כסף על דיסקים ולא על חולצות" זה היה אחד המשפטים היחידים שניערו אותי וקלטתי כמה מטופש זה להגיד שאין כסף ולהמשיך להוריד דברים. לי יש עקרון שאני מורידה בד"א רק אלבומים שעוד לא שמעתי ואני רוצה לנסות וברגע שאני קונה את הדיסק אני מוחקת מהמחשב. יש גבול לגניבה. ותכלס גם אני מוציאה מלא כסף על אלכוהול....אבל.....אלכוהול זה טוב

מה זה השטויות האלה?!

אני קונה אלכוהול פעם ב... והרבה סיגריות ואני מוצא את הזמן לקנות דיסקים ולא כל העולם חייב שני מיליון דיסקים כל אחד מה שבא לי אני חוסך כרגע אז אין לי הרבה אבל לפני חודש קניתי 4 דיסקים בפעם אחת כי היה בא לי לא צריך לקנות בקביעות תמשיכו לשתות אלכוהול אם זה עושה לכם טוב! סיגריות זה דבר אחר......

האטפילד הוא הפרונט מן הכי טוב בהיסטוריה!!!!!!

אחרי רוברט פלאנט וקורט קאוביין

אחי

איך בדיוק שמת את קוביין והטפילד באותה רשימה עם פלאנט? פלאנט הוא ליגה, קוביין מקורי ויצירתי אבל יכולותיו הווקליות לא משתוות לאלו של פלאנט, או אפילו מתקרבות והטפילד מתאים בצורה יפה למבנה של מטאליקה אבל הוא לא כל כך טוב, סולני מטאל שהיו יכולים להיות באותה רשימה עם פלאנט, ברוס דיקינסון, רוני ג'יימס דיו וזהו, דיקינסון ובמיוחד דיו, הם הזוהר ארגובים של המטאל חחחחחחחחחחחחח!!!

דפיילר ידידי

בגיל 17 אין לי כסף לקנות כל כך הרבה אלבומים, יש לי 8 אלבומים מקוריים והשאר או צרובים או על המחשב, אני בדעה שהורדה כזו מהרשת למישהו שאין לו כסף לעשרות אם לא מאות דיסקים חדשים היא לא עבירה כלל וכלל, כי הרי גם אני וגם אתה יודעים שללהקות המפורסמות לא חסר כסף בכיס, עם זאת אם וכאשר יהיה לי כסף כבר יש רשימה של מקוריים שאני מתכוון לקנות.

ואתה חושב שבגיל מבוגר יהיה לך כסף לדיסקים .. ?

ואתה חושב שבגיל מבוגר יהיה לך כסף לדיסקים .. ? תמיד יש על מה להוציא חוץ מעל דיסקים כשזה לא חשוב לך יכול להיות שזה חשוב לך , אבל זה תלוי כמה אתה רוצה לקנות דיסקים מקוריים , הרי לכולנו יותר נוח להוריד מהאינטרנט או לצרוב מחבר אני עובדת ומכל משכורת אני לוקחת כמה מאות כדי לקנות דיסקים ואני בת 18 ..

יש משהו

בדבריך, הרבה כסף הולך לי על שטויות... סיגריות, אכילה במזללות ואלכוהול, ממש אורך חיים של כוכב רוק, חחח אגב בשר והכוח הטמון בו מתנגן עכשיו ברקע, אך איזו גאונות!!!

Flesh and the Power it holds

Death

ואתה חושב שבגיל מבוגר יהיה לך כסף לדיסקים .. ?

ואתה חושב שבגיל מבוגר יהיה לך כסף לדיסקים .. ? תמיד יש על מה להוציא חוץ מעל דיסקים כשזה לא חשוב לך יכול להיות שזה חשוב לך , אבל זה תלוי כמה אתה רוצה לקנות דיסקים מקוריים , הרי לכולנו יותר נוח להוריד מהאינטרנט או לצרוב מחבר אני עובדת ומכל משכורת אני לוקחת כמה מאות כדי לקנות דיסקים ואני בת 18 ..

אני לא

מנסה להתחיל איתך, אבל מאיפה את ובמה את עובדת? ולאלו שיגידו שזה לא קשור לפורום מטאל, אז שששששש!!!

אחי

איך בדיוק שמת את קוביין והטפילד באותה רשימה עם פלאנט? פלאנט הוא ליגה, קוביין מקורי ויצירתי אבל יכולותיו הווקליות לא משתוות לאלו של פלאנט, או אפילו מתקרבות והטפילד מתאים בצורה יפה למבנה של מטאליקה אבל הוא לא כל כך טוב, סולני מטאל שהיו יכולים להיות באותה רשימה עם פלאנט, ברוס דיקינסון, רוני ג'יימס דיו וזהו, דיקינסון ובמיוחד דיו, הם הזוהר ארגובים של המטאל חחחחחחחחחחחחח!!!

פלאנט ? דיו ?

איפה האלפורד ? איפה אדמס ? איפה טייט ? ואם כבר דיו איפה מרטין ? אקיצר - ללא ספק ג'יימס הוא סולן המטאל הטוב בהיסטוריה של המטאל, לא בגלל שהוא סולן מוכשר כמו דיקינסון וחבר מרעיו (כי הוא לא) אלא כי הוא הכריזמטי ביותר. אם הפייט הסופי יהיה בינו לבין דיקינסון - הטפילד לדעתי יקח את היתרון למעשה -בגלל- שהוא לא מוכשר כמו דיקינסון ועדיין נשמע יותר טוב ממנו. אבל זה רק אני. הדעה שלי היא לא התנ"ך או משהו.

את הלפורד שכחתי באמת...

מה שאמרת זה בדיוק מה שחבר שלי אמר, מצחיק חחחח אגב שמעתם את ההופעה של סבאת' עם הלפורד מ2004? זה בן זונה!!!

סאבאת עם האלפורד ???

פלאנט ? דיו ?

איפה האלפורד ? איפה אדמס ? איפה טייט ? ואם כבר דיו איפה מרטין ? אקיצר - ללא ספק ג'יימס הוא סולן המטאל הטוב בהיסטוריה של המטאל, לא בגלל שהוא סולן מוכשר כמו דיקינסון וחבר מרעיו (כי הוא לא) אלא כי הוא הכריזמטי ביותר. אם הפייט הסופי יהיה בינו לבין דיקינסון - הטפילד לדעתי יקח את היתרון למעשה -בגלל- שהוא לא מוכשר כמו דיקינסון ועדיין נשמע יותר טוב ממנו. אבל זה רק אני. הדעה שלי היא לא התנ"ך או משהו.

לא הכי כריזמטי

אבל בהחלט ביניהם. בכל מקרה אני דווקא מאמין בדייב מאסטיין כהכי כריזמטי. בהכל מקרה - גם דיקנסון כריזמטי כהאטפילד - לשמוע ולראות אותו ברוק אין ריו כשהוא בנאדם בן 50 במופע המטאל הגדול בהיסטוריה(יותר גדול אפילו מה Live 8 בלונדון) זה מדהים אותי. הבנאדם כריזמטי כמו עדר שדים. והוא נשמע הרבה הרבה יותר טוב מהאטפילד(לא שאני מזלזל בהאטפילד חלילה).

מאסטיין לא כזה כריזמטי, הטפילד ודיקינסון הרבה יותר אנשי במה ממנו...

סאבאת עם האלפורד ???

באוזפסט

אוזי איבד את הקול שלו בעקבות איזו מחלה אז הלפורד החליף אותו, לכמה הופעות.

פלאנט ? דיו ?

אני איתך!

האטפילד אחלה של פרפומר ולדעתי אולי הוא לא מגיע לגבהים של דיקינסון אבל זה כמו שתשווה בין אקסל רווז לפישר מקניבל הסגנון שלהם שונה לגמרי אבל אני מעריך יותר סולנים שמנגנים זה קשה אני בעצמי שר ומנגן ויש לי הערכה עצומה להאטפילד אלכסי פלין הם חיות!! ודייב מסטיין ממה שאני ראיתי לא יודע להופיע!!!!

מאוכזבי מטאליסט

התאחדו! חחחחח
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר