סתם

סתם

אני ארשום את 10 האלבומים האהובים עליי ביותר, תרשמו בתגובה את שלכם וככה אני אדע מי אוהב מה, יש לציין שמלבד ה10 האלו יש עוד עשרות אם לא מאות שאני אוהב גם. iron maiden-seventh son of a seventh son iron maiden-killers pantera-cowboys from hell judas priest-british steel judas priest-painkiller death-the sound of preseverans nevermore-dead hart in a dead world slayer-seasons in the abiss metallica-ride the lightning testament-first strike is deadly(advance)(אוסף) האלבומים כמובן לא מסודרים לפי איזה סדר, סתם 10 האלבומים האהובים עליי...

למה אתה מעדיף

את cowboys ואת ride ואת killers?

לדעתי

קאובויס הרבה יותר טוב מוולגר דיספליי אוף פאוואר, אלבום מושלם פשוט, לזה התכוונת נכון? קאובויס על פני וולגר? קילרס הוא אלבום מחוספס ומאוד אפל מה שלא תגיד ורייד הרבה יותר טוב לדעתי ממסטר אוף פפטס, זה אחד מהאלבומים היחידים של מטאליקה שבו ג'יממס עושה עבודה טובה בעמדת הסולן לדעתי...

סתם

אני ארשום את 10 האלבומים האהובים עליי ביותר, תרשמו בתגובה את שלכם וככה אני אדע מי אוהב מה, יש לציין שמלבד ה10 האלו יש עוד עשרות אם לא מאות שאני אוהב גם. iron maiden-seventh son of a seventh son iron maiden-killers pantera-cowboys from hell judas priest-british steel judas priest-painkiller death-the sound of preseverans nevermore-dead hart in a dead world slayer-seasons in the abiss metallica-ride the lightning testament-first strike is deadly(advance)(אוסף) האלבומים כמובן לא מסודרים לפי איזה סדר, סתם 10 האלבומים האהובים עליי...

אני כבר מפה יודע שאתה מוריד מהרשת

ולא רוכש באופן מקורי, וחבל. אין אלבום כזה בשם First strike is deadly (advanced) ואני יודע זאת בודאות. גם אני קראתי לו ככה שהוא היה אצלי על המחשב עד שרכשתיו. ואני לא הייתי משוויץ באלבום אהוב אם אין לי אותו מקורי בבית...

דפיילר ידידי

בגיל 17 אין לי כסף לקנות כל כך הרבה אלבומים, יש לי 8 אלבומים מקוריים והשאר או צרובים או על המחשב, אני בדעה שהורדה כזו מהרשת למישהו שאין לו כסף לעשרות אם לא מאות דיסקים חדשים היא לא עבירה כלל וכלל, כי הרי גם אני וגם אתה יודעים שללהקות המפורסמות לא חסר כסף בכיס, עם זאת אם וכאשר יהיה לי כסף כבר יש רשימה של מקוריים שאני מתכוון לקנות.

בגילך היו לי 50 אלבומים בערך

וזה בגלל שבמקום לקנות אלכוהול וסוגריות- קניתי מטאליקה, מיידן, מגה-דת' ופנתרה. הרי לך :)

יש משהו

בדבריך, הרבה כסף הולך לי על שטויות... סיגריות, אכילה במזללות ואלכוהול, ממש אורך חיים של כוכב רוק, חחח אגב בשר והכוח הטמון בו מתנגן עכשיו ברקע, אך איזו גאונות!!!

דפיילר צודק בקטע הזה...

נגיד בשבוע האחרון הוצאתי 150 שקל על אלכוהול, ועוד 60 על סיגריות, זה כבר המון דיסקים... יש לי משו כמו 10 אלבומים מקרריים, לא רק של מטאל... מבאס, אלבום מקורי גם נשאר לילדים...נשאר תמיד. צרוב זה סתם חרטה.

למקורי יש ערך מוסף

זה ברור אבל אם שומרים על הצרוב אז גם הוא שווה משהו ובטח שלא חרטה, העיקר המוזיקה... 150 שקל על סיגריות?! בלי להעליב אבל או שאתה פריק, או שסתם אתה מעשן הרבה חחחח, סתם בצחוק גבר.

לדעתי

קאובויס הרבה יותר טוב מוולגר דיספליי אוף פאוואר, אלבום מושלם פשוט, לזה התכוונת נכון? קאובויס על פני וולגר? קילרס הוא אלבום מחוספס ומאוד אפל מה שלא תגיד ורייד הרבה יותר טוב לדעתי ממסטר אוף פפטס, זה אחד מהאלבומים היחידים של מטאליקה שבו ג'יממס עושה עבודה טובה בעמדת הסולן לדעתי...

גיימס תמיד עשה עבודה טבוה בעמדת סולן...

אני הכי הרבה אוהב את קיל אם אולל, ואחר כך רייד ואז גאסטיס ואז מסטר. פנטרה אין מה להשוות בין האלבומים זה כבר לפי טעם לדעתי. שניהם מצוינים.

למקורי יש ערך מוסף

זה ברור אבל אם שומרים על הצרוב אז גם הוא שווה משהו ובטח שלא חרטה, העיקר המוזיקה... 150 שקל על סיגריות?! בלי להעליב אבל או שאתה פריק, או שסתם אתה מעשן הרבה חחחח, סתם בצחוק גבר.

אופס...תיקון

רק 60 על סיגריות, אז אתה בסדר בחור! 150 על אלכוהול, עוד יותר טוב!!!

דפיילר ידידי

בגיל 17 אין לי כסף לקנות כל כך הרבה אלבומים, יש לי 8 אלבומים מקוריים והשאר או צרובים או על המחשב, אני בדעה שהורדה כזו מהרשת למישהו שאין לו כסף לעשרות אם לא מאות דיסקים חדשים היא לא עבירה כלל וכלל, כי הרי גם אני וגם אתה יודעים שללהקות המפורסמות לא חסר כסף בכיס, עם זאת אם וכאשר יהיה לי כסף כבר יש רשימה של מקוריים שאני מתכוון לקנות.

לי יש 24 דיסקים מקוריים

ואני רק בן 16! אני פשוט יודע מה זה קריעת תחת של אולפן תאמין לי לא יודע אם יצא לך פעם זה עבודה קשה לא פחות מלהיות סבל אז מה לא תשלם לסבל על העבודה שלו? לי יש את כל הדיסקים של מטאליקה כי זאת הלהקה שאני הכי אוהב ואהם יודעים את זה כי הנה הראיתי להם אני קניתי10 דיסקים שלהם אם אני ספרתי נכון וזה כיף!!! ומקורי תמיד יותר כיף מאשר דיסק שכתוב עליו silverline

אחי, אין יותר תפרן ממני בעולם

ועדיין איכשהו עד הצבא הגעתי לסכום יפה של מעל 150 דיסקים היום אני משתחרר כשיש לי 280 דיסקים מקוריים נו נו נו

אופס...תיקון

רק 60 על סיגריות, אז אתה בסדר בחור! 150 על אלכוהול, עוד יותר טוב!!!

חחחח

סבבה אחי...

גיימס תמיד עשה עבודה טבוה בעמדת סולן...

אני הכי הרבה אוהב את קיל אם אולל, ואחר כך רייד ואז גאסטיס ואז מסטר. פנטרה אין מה להשוות בין האלבומים זה כבר לפי טעם לדעתי. שניהם מצוינים.

האטפילד הוא הפרונט מן הכי טוב בהיסטוריה!!!!!!

אחרי רוברט פלאנט וקורט קאוביין
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר