אלבומי 'נוסטלגיה'

אלבומי 'נוסטלגיה'

בזמן שאני שומע עכשיו את Megdaeth - Youthansia עלתה לי המחשבה לראש: איזה אלבומים עושים לכם את ההרגשה הכיפית הזאת של נוסטלגיה? כי אני יודע שלפחות אני לא שמעתי ה מ ו ן זמן את האלבום הזה, ועכשיו כשאני מקשיב לו, אני נזכר בזמנים אחרים, בדברים אחרים, או כמו שנאמר 'נוסטלגיה' מה זה אצלכם?

slipknot slipknot

אלבום המטאל הרציני ששמעתי

תיקון טעות

אלבום המטאל הרציני הראשון ששמעתי

תיקון טעות

אלבום הניו מטאל הרציני הראשון שהוא שמע.

אלבומי 'נוסטלגיה'

בזמן שאני שומע עכשיו את Megdaeth - Youthansia עלתה לי המחשבה לראש: איזה אלבומים עושים לכם את ההרגשה הכיפית הזאת של נוסטלגיה? כי אני יודע שלפחות אני לא שמעתי ה מ ו ן זמן את האלבום הזה, ועכשיו כשאני מקשיב לו, אני נזכר בזמנים אחרים, בדברים אחרים, או כמו שנאמר 'נוסטלגיה' מה זה אצלכם?

המון המון דברים.

אני כבר תקופה ארוכה "ממיר" את אוסף התקליטים שלי לדיסקים, כך שיש המון דברים שאני שומע אחרי 10 שנים. דוגמא טובה תהיה Helloween - keeper of ששמעתי אחרי 10 שנים בערך.

אם כבר מדברים...

מגהדת' RUST IN PEACE KILLING IS MY BUISNESS מטאליקה KILL EM ALL איירון מאיידן POWERSLAVE לד זפלין כל האלבומים אימורטל פיור הולוכוסט אקאודוס - בונדד ביי בלוד קריאטור - פלשיור 2טו קיל Anthrax - Among the Living וכו' וכו'

אצלי זה...

Pantera - Cowboys From Hell האלבום שהכניס אותי למטאל. כל פעם שאני שומע אותו עוברים לי בראש מלא זכרונות (ושלא לדבר על הצמרמורת שעוברת לי עם כל שיר). איזו נוסטלגיה... Children Of Bodom - Follow The Reaper In Flames - The Jester Race שני אלבומי האקסטרים מטאל הראשונים שלי (כן אני יודע ששתי הלהקות האלו הן די רחוקות מההגדרה אקסטרים מטאל, אבל אלבומים שגורמים לי לנוסטלגיה ומעבירים בי צמרמורת עם כל שמיעה הם כן. במיוחד האלבום של צ'ילדרן). אממ...זהו בגדול, יש עוד אלבומים מתחום הת'ראש והדת' שמעלים בי זכרונות אבל האלבומים שציינתי כאן הרבה יותר מתאימים להגדרה "אלבומי נוסטלגיה"

כל מה שמיידן

במיוחד בן7 של בן7 קילרס ואיירון מיידן עצמו... גם קצת פריסט דוגמת פלדה אנגלית וזועקים לנקמה(נראה לי ככה מפרשים).

נוסטלגיה

כשהתחלתי לשמוע מטאל בשנת 1985 כשהייתי חייל התחלתי עם סגול כהה וסקורפיונס <אז היה עידן התקליטים <וגם היה קשה להשיג חומר- לא כמו היום<

אצלי זה...

kill 'em all פעם ראשונה ששמעתי את זה לא ממש הייתי בקטע של מטאל וישבנו על נרגילה וזה היה ברקע ואז שמתי לב לזה שאלתי את חבר שלי מזה הוא ענה לי ופשוט נדלקתי ומאז כל פעם שאני שומע אותו אני מקבל תחושה של ילד בן 12

תיקון טעות

אלבום הניו מטאל הרציני הראשון שהוא שמע.

new metal sucs!!!!!!!!!

אלבומי 'נוסטלגיה'

disturbed הלהקה הכי חמה שיש

DISTURBED- down with the sickness מזכיר לי איך ששמעתי את השיר בפעם הראשונה ונדלקתי על הלהקה ועד היום יש לי אובססיה על הלהקה... הם פשוט גדולים... וו אני פשוט לt יכולה להמתין יותר לאלבום החדש שלהם :! TEN THOUSAND FISTS www.myspace.com/disturbed www.disturbed1.com

new metal sucs!!!!!!!!!

you mean NU-Metal ?!!

אפילו אני מכיר בעובדה שאין הבדל אמיתי

disturbed הלהקה הכי חמה שיש

DISTURBED- down with the sickness מזכיר לי איך ששמעתי את השיר בפעם הראשונה ונדלקתי על הלהקה ועד היום יש לי אובססיה על הלהקה... הם פשוט גדולים... וו אני פשוט לt יכולה להמתין יותר לאלבום החדש שלהם :! TEN THOUSAND FISTS www.myspace.com/disturbed www.disturbed1.com

להקת נו מטאל

כמה טובה היא כבר יכולה להיות ? ז'אנר לא מזהיר גם כן... והיה יותר טוב בלעדיו, כל הכבוד להם שהם מותחים את עצמם עמוק אל תוך הסגנון הנוח והמיינסטרימי הזה, אבל ככה עושים כסף טוב, לא מוזיקה טובה, לדעתי. כל הסקרצ'ינג הזה, ההיפ הופ והקפיצות קופים לא תורמים למוזיקה כל כך... זה פשוט "מגניב" כמו שקורן מגניבים או לימפ ביזקיט... סגנון ירוד, גם אם הלהקה נחה על זרי הדפנה האומנותיים בתחום הזה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר