DISSECTION בוטלו.

DISSECTION בוטלו.

איזה חרא. אני פשוט לא מאמין איך כל אירוע פה נדפק בשניות האחרונות. אפשר להתווכח עד מחר אם מטאליסט אשמים, אבל אם רוצים להאשים מישהוא אז את דייב מאסטיין, הוא פשוט יצא מפגר. מה שבאמת, אבל באמת מבאס זה שקניתי כבר כרטיס ב170 ש"ח שזה מחיר הוגן למגהדת' ודייסקשן אבל עכשיו כשדיסקשן לא יופיעו בפסט' ולפי דברי מטאליסט הם יופיע במועד מאוחר יותר (מה שאני לא כ"כ מאמין, אבל שיהיה) אני אצטרך לשלם עוד כסף להופעה במועד המאוחר יותר. זה כבר לא כ"כ הוגן.

אני רק רוצה לומר

בתור פורש טרי מהמערכת שם, שזה תמוה מאד, הנסיון להכניס עבריין שהופלל בעזרה לרצח וישב בכלא לארץ על תקן אומן, במיוחד שהאומנות שלו היא הגורם מס' 1 לעבירה.

כן, ובגלל זה קשה לי להאמין שדייסקשן יבואו בתאריך אחר

כי אז יעשו לג'ון בעיות במשרד החינוך והלהקה לא תקבל אישור ממשרד החינוך כי ולא תוכל להופיע... ולמה פרשת ממטאליסט ?

אם אני אגיד ש"לתת יותר תשומת לב לפורום"

זה יהיה שקר. אבל זה כנראה מה שיקרה גם :) מלבד זאת - כי נמאס לי לכתוב לארגון שאני לא לוקח בו חלק, בגדול. ובקטנה - בארגון שאני לא מרוצה מההתנהלות שלו, ואני לא יכול לשנות אותו.

יותם בשבילנו תמיד תשאר פרופ' מטאל

איזה קטע לא ידעתי שפרשת.. בכל אופן אולי זה יעשה לך רק טוב.. אתה ישבת המון זמן על כל המאמרים שלך שמה.. אולי אפילו קצת יותר מידי.. :)

אם יורשה לי לשאול......

בנוגע לכרטיסים, כמה עולה כרטיס נכון לעכשיו?

קניתי כרטיס שבוע שעבר במטאלשופ והוא עלה לי 170 ש"ח בגלל שהמהדורה הראשונה נמכרה.

אבל אתה יכול בכל זאת לשאול אותם (מטאלשופ) מה המחירים עכשיו: 03-5235115

נכון מאוד.

כרטיס כרגע במוקדמות עולה 170 ש"ח. הכרטיסים שעלו 150 ש"ח היו מן "מבצע" של קידום מכירות (די מוצלח).

מישהו מחפש למכור כרטיס או שלושה שידבר איתי....

אם אני אגיד ש"לתת יותר תשומת לב לפורום"

זה יהיה שקר. אבל זה כנראה מה שיקרה גם :) מלבד זאת - כי נמאס לי לכתוב לארגון שאני לא לוקח בו חלק, בגדול. ובקטנה - בארגון שאני לא מרוצה מההתנהלות שלו, ואני לא יכול לשנות אותו.

חבל שפרשת .. אהבתי את הדברים שכתבת :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר