מה העניינים? קפצתי להמליץ על החדש של ברוס דיקינסון...

הרבה הרבה זמן לא הייתי פה... יותם -- ממש שימח אותי לראות אותך כמנהל הפורום! אתה האיש... ויש כאן גם המון שמות שאני לא מכירה בכלל. לכולם השלום והברכה. בכל מקרה, שמעתי עכשיו את החדש של ברוס דיקינסון, שיצא בעוד שבועיים בערך והייתי חייבת לחלוק את ההתלהבות עם מישהו. אז באתי. שירים מעולים, דיקינסון במיטבו, כמו שאיירון מיידן היו צריכים להישמע היום אם לא היו עוברות להם כל מיני ציפורים בראש.

*זורקת קונפטי באוויר וצורחת בתהרגשות*

או משהו כזה. וואי כרמית שנים...שנים שלא נראית פה.. ברוכה השווה :)

הוא אכן אלבום מצוין

המלצתי עליו כבר כבדרך אגב לפני איזה שבוע וחצי כרמיתוש, את מאחרת.. תבקרי לעתים קרובות, ילדים, הרשו לי להציג בפניכם את המנהלת הראשונה והאמיתית של פורום המטאל של וואלה, למי שלא מכיר, להצדיע בדום מתוח :)

בתור אחד מעתיקי הפורום...

אני חייב לציין שזה באמת אירוע משמח קפצי לעיתים קרובות יותר מיידן הם כבר לא אותו דבר בלעדייך:)

בתור אחד מותיקי הפורום #2

גם אני שמח לראותך פה. בנוסף, אני קורא לדימה לבוא ולהרים איתי פה שרשור תמונות ת'הומו P: נ.ב. דימה, באמא שלך, שכנע את בז'לובסקי לארגן לי איזו חופשונת על המטאליסט D:

דבר ראשון זה מישלובסקי

דבר שני לא בטוח שהוא בעצמו יצא לזה... לייק קו עזה יו נואו...

מה העניינים? קפצתי להמליץ על החדש של ברוס דיקינסון...

הרבה הרבה זמן לא הייתי פה... יותם -- ממש שימח אותי לראות אותך כמנהל הפורום! אתה האיש... ויש כאן גם המון שמות שאני לא מכירה בכלל. לכולם השלום והברכה. בכל מקרה, שמעתי עכשיו את החדש של ברוס דיקינסון, שיצא בעוד שבועיים בערך והייתי חייבת לחלוק את ההתלהבות עם מישהו. אז באתי. שירים מעולים, דיקינסון במיטבו, כמו שאיירון מיידן היו צריכים להישמע היום אם לא היו עוברות להם כל מיני ציפורים בראש.

נחמד לראות שאת באה לפה מידי פעם

ואם את ממליצה אז זה חובה לבדוק :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר