הומיאופטיה קלאסית

אני מעונינית לקבל מידע לגבי לימודי הומיאופטיה,השאלות המענינות אותי הן: 1)האם רצוי שאהיה טיפוס רוחני מאוד על מנת ללמוד הומיאופטיה ? 2)אולי כדאי שאנסה את התהליך של הומיאופטיה על עצמי אצל הומיאופט על מנת לראות אם אני מאמינה בתהליך על מנת ללמוד את המקצוע? 3)האם ניתן להיות שכיר במקצוע או רק עצמאי? 4)מהו השכר בעיסוק זה ? 5)האם מדיסין היא מכללה טובה בעיניך בתחום? 6)מה התכונות שצריכות להיות לי לדעתך על מנת להתאים להיות מטפלת בתחום? סליחה שתקפתי בהרבה שאלות אשמח אם תענה לי תודה מראש עינת

הומאופתיה קלאסית

שבת שלום ענת, תודה על השאלות, הן חשובות ורציניות ואנסה לענות לך באותה נימה. 1. שאלת האם צריכים להיות אדם רוחני בכדי לעסוק בהומאופתיה - אז אחזיר אלייך (כמו יהודי טוב) אתת השאלה - מהו אדם רוחני לפי הבנתך? 2. ללא ספק כדאי ורצוי ללכת להומאופת קלאסי לטיפול, ללא קשר אם את הולכת ללמוד הומאופתיה קלאסית או לא (אם את הולכת ללמוד אז בהחלט רצוי). 3. רוב ההומאופתים הקלאסיים עובדים באופן עצמאי, חלקם עובדים כשכירים במקומות כמו קופ"ח או מוסדות אחרים. 4. השכר הגבוה ביותר בעבודה זו הוא בעצם העזרה לאנשיפ בשעת מצוקה, אין שכר גבוה יותר מזה, ולגבי כסף אם את שואלת, אם ההומאופת הוא מקצועי ורציני התמורה היא בהחלט טובה. 5. לגב מקום הלימוד - לא יהיה מכובד להמליץ כאן על מכללה אחת ולא על אחרת. ובקיצור, אם מתמידים ורציניים אפשר להתפרנס בכבוד. 6. לגבי התכונות - להיות אדם ישר, אמין... יש לדעת שלימודי ההומאופתיה הקלאסית הם לא טיול בפארק, יש צורך להשקיע שנים של לימודים הן במסגרת הפורמלית והן בלימודי המשך לאורך שנים. מקווה שהתשובות שקבלת מספקות, אם את מעוניינת לשאול עוד שאלות את מוזמנת ואם את רוצה לדבר עימי באופן אישי לגבי לימודים והדרך ההומאופתית את מוזמנת לרשום את המייל שלך בהודעה ואשמח לחזור אלייך. שבת שלום ובהצלחה שלומי.

שלום לכולן,

אני רוצה להמליץ על מטפלת הומאופתיה קלאסית ולא על קורס מכיון שהיא עזרה לי מאוד.

קיבלתי ממנה יחס אישי והבנה בתקופה שאף אחד לא הבין אותי.

אני שמה פה קישור לאתר שלה שתוכלו ליצור איתה קשר : הומאופתיה קלאסית

מקווה שגם אתם תתחברו איתה כמו שאני התחברתי.

המשך יום מקסמים לכולכן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר