כף רגל סוכרתית

רציתי לשאול אם יש טיפול הומופאטי למצב זה א טיפול אלטרנטיבי אחר כי לרפואה הקונבנציונלית אין הרבה מה להציע

כף רגל סוכרתית

שלום רב, האם אפשר לקבל יותר פרטים? מאחר ואנו לא מתאימים את הטיפול לאיבר אלא לאדם, חסרה לי אינפורמציה בסיסית על מה ומי מדובר. רפואה שלמה שלומי.

כף רגל סוכרתית

מדובר באמא שלי שהיא בת 65 סובלת מסכרת ולחחץ דם גבוה מספר שנים בשבועיים האחרונים החלה לקבל פצעים ברגלה שמסרבים להתרפא ואף אחד הפצעים מתפשט לציין כי לרפואה הקונבנציונלית אין הרבה מה להציע והרופאים חלוקים בדעתם בין קטיעת הרגל ובין ניסיונות להציל אותה בטיפול אנטיביוטי שבנתיים אני לא רואה שהוא עוזר

כף רגל סוכרתית

שלום רב, ותודה על הפירוט. התאור המתואר כאן מתאים לאנשים הסובלים מסוכרת ולצערי ברוב המקרים בטיפול הקונבנציונאלי אצל חולי סוכרת, המצב הולך ומחמיר. האם ניתן לסייע ע"י טיפול הומאופתי, אני חושב שבהחלט יש מקום לנסות, אך יש צורך להבין את מהות הטיפול ולהיות מאד סבלניים במיוחד כאשר מדובר על מחלה כרונית ממושכת. רפואה שלמה שלומי.

תגובה לכף רגל סוכרתית

תודה על התגובות המהירות אך לא הבנתי בתגובתך איזה טיפול יכול ההומופאט לתת לבעייה הספציפית של הרגל ולאו דווקא של הסכרת שממנה סובלת אימי כבר הרבה שנים אתה צודק אכן הבעייה ברגל נובעת מהסכרת אבל היום הייתי מעדיף בתחילה לכבות שרפות ןלטפל תחילה ברגל

הטיפול ההומאופתי

לילה טוב, הטיפול ההומאופתי ניתן ע"י רמדי, תרופה הומאופתית. הרמדי נלקחת דרך הפה והיא אמורה להיות מותאמת לאדם באופן אישי. רפואה שלמה שלומי.

פצעים והרגשת "שריפה" בכפות הרגליים.

שלום שמי הוא צחי אני אינני הומופאט אך בעבר סבלתי ממיגרנות לכן הלכתי לטיפול הומופאתי שלא עזר לי לכן אני אישית מאד סקפתי בנוגע להומופאתיה. אך גיליתי פתרון אלטרנטי אחר שהעביר לי את המיגרנות והוא טוב גם לחולי סכרת שסובלים בכפות רגליהם. אם ברצונך להיות בקשר ולקבל מידע אשמח לעזור כתובתי היא dovpo@netvision.net.il

כף רגל סוכרתית

מדובר באמא שלי שהיא בת 65 סובלת מסכרת ולחחץ דם גבוה מספר שנים בשבועיים האחרונים החלה לקבל פצעים ברגלה שמסרבים להתרפא ואף אחד הפצעים מתפשט לציין כי לרפואה הקונבנציונלית אין הרבה מה להציע והרופאים חלוקים בדעתם בין קטיעת הרגל ובין ניסיונות להציל אותה בטיפול אנטיביוטי שבנתיים אני לא רואה שהוא עוזר

טיפול ברגל סוכרתית

ישנו היום טיפול חדשני, במשחות אוזון שמורחים על הפצעים ועל הרגליים אפילו לפני שמתחילים להיות פצעים, אבי משתמש במשחה שמאד מאד עוזרת לו. קנינו אותה בניצת הדובדבן שאף הפנו אותנו ליצרן לקבלת הסברים מקיפים יותר.

הטיפול הכי טוב הוא מניעה. אבל כדאי להתייעץ עם רופא שמבין בזה כמו ד"ר מרדכי ליפו. ובכל מקרה לא להזניח!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר