חיסונים לתינוקות

ביתי בת חודשיים (כמעט) ואני מתלנטת מאוד בנושא מתן חיסונים. הייתי שמחה לשמוע את דעתך בנושא מתן חיסונים בכלל לתינוקות, על אלו חיסונים כדאי לא לוותר, לאיזה גיל ניתן לדחות את החיסונים וכיצד להימנע מהידבקות במחלות מסוכנות. בתודה מראש, שרון.

חיסונים לתינוקות

שלום רב, נושא החיסונים נדון כאן רבות, אין אפשרות לומר לך מה לחסן ומה לא, ההחלטה היא שלך לבד. המלצתי היא לפנת ל: 1. ארגון "חסון" - מידע על חיסונים (מצורף לינק). 2. לבצע חיפוש בנושא זה באינטרנט. 3. לפנות להומאופת באופן אישי ולדבר איתו על הנושא בצורה רצינית ומקצועית. בהצלחה שלומי

חיסונים לתינוקות - המשך

ובנוסף.... חשוב להבין שיש לנו כהורים אפשרות לבחור אם לחסן את הילדים או לא. בדיוק כמו שאנו בוחרים לתת לתינוק את ההריון האופטימלי, את ההנקה האופטימלית… יש לדאוג גם לבריאות. בשנים האחרונות הורים נעשו יותר מודעים ולשים לב לבעיות שנוצרות אחרי חיסונים וכו'. יש מספר אפשרויות שאפשר להחליט: 1. כמה חיסונים לתת. 2. מתי לתת חיסונים. לטיפות החלב יש נטייה להפחיד את ההורים גם בנושא של הזמנים. יש לקחת את הדברים בפרופורציות. אם ילד חולה, מבחינת טיפת חלב ניתן בהחלט לדחות את החיסון. רופאים שיוצאים נגד חיסונים מסכנים את הרשיון שלהם, וגם לנו כהומאופתים אסור לבוא להורים ולומר לא לתת את החיסון. אפשר לספר מה אנו נתנו כהורים לילדים שלנו. אפשר להעביר ידע ואינפורמציה אך לא לומר במפורש מה לתת ומה לא, זה יכול לסבך אותנו משפטית. חשוב לקרוא את כל האינפורמציות שיש, כל הזמן יוצאים ספרים חדשים ומאמרים בנושא, כדי ורצוי להיות מעודכנים. עד לא מזמן לא יידעו את ההורים בארץ שיש נזק מחיסונים. עדיף שכל אדם יחלה במחלות ילדות כשהוא ילד ולא בגיל מבוגר שאז המחלה קשה יותר. לכל המחלות יש טיפול הומאופתי תומך. כיצד מכינים חיסון? מכניסים את גורם המחלה או חלק ממנו כדי ליצור תנגודת למחלה. יש חיסונים שמכילים גורם חיי, גורם מומת, מוחלש או חלק ממנו או תוצרי הרעל שהוא מייצר. כל אחד מהם מעורר את מערכת החיסון בדרך זו או אחרת. ממשלות במדינות המערב הוציאו תקנות שלא מאפשרות לתבוע את חברות התרופות המיצרות את החיסונים. הם החליטו שהחיסון של כל האוכלוסייה מאוד חשוב. כשאנו באים בסופו של דבר לשטח הבעיות מאוד גדולות. 1. הצורה שהחומר נכנס לגוף - כשנותנים חיסון מכניסים בצורה אלימה (מחט) גורם מחלה מוחלש או מומת. בדרך כלל אומרים לך לחכות קצת במרפאה כדי לראות אם הגוף לא נכנס לשוק גדול ואז צריך ללכת למיון. 2. הבעיה השנייה היא שבתוך החיסון יש חומרים מאוד רעילים - הורגים בצורה כימית גורם מחלה, צריכים לשמר אותו וכו'. משתמשים בחומרי שימור מאוד רעילים ככספית אשר פוגעים במערכת העצבים, הריריות… יש את הפורמלין שהוא חומר משמר רעיל שגורם ללוקמיה. החומר השלישי הוא אלומיניום ונכון להיום מצאו את הקשר בין האלומיניום לבין אלצהיימר. נותנים את החומרים האלו, מתוך רצון טוב לשמור על בריאות הילדים, ואנו מכניסים לגוף. חברות התרופות אומרות שיש רק מעט מהחומרים האלה. אך מעט זה יחסי, המעט הזה מכווץ היום לחיסון אחד ואז מעט זה בעצם הרבה. חשוב לדעת ולזכור תופעות הלוואי של החיסונים יכולים להיות אלו המוכרים לנו ב- 48 שעות הראשונות לאחר החיסון, אך ישנן תופעות אשר מופיעות גם לאחר חודש ויותר כמו מחלות עור, מחלות של מערכת העצבים, אוטיזם ועוד. בהצלחה שלומי.

אני ממליצה לך לקרוא עוד, מצרפת לך מידע על חיסון לתינוקות באתר נורופן לילדים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר