אלרגיה לאבק ולעונות מעבר-דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!בבקשה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

שלום. אני סובלת מאלרגיה לאבק שמתבטאת באסטמה קלה (זה לא כ"כ מפריעה לי, לעיתים רחוקות אני צריכה להתשמש בממשאף ונטולין), בנזלת כרונית (אני כל החיים מצוננת, גם בחורף וגם בקיץ) וגירודים וצריבה בעינים בצורה נוראית. בעונות המעבר האלרגיה מחריפה והנזלת לא נגמרת והעיינים כ"כ כואבות לי מרוב הגירודים, והם כל הזמן אדומות. ניסיתי כל מיני סוגים של כדורים נגד האלרגיה וכל מיני טיפות עיינים, שעוזרים לי בחודש הראשון אבל לאחר מכן המצב חוזר לקדמותו. אני מחפשת טיפול שישפיע לצמיתות כמי איכות חיי נפגעת מזה. הרופאים מציעים טיפול בזריקות, שכל שבוע מקבלים זריקה במשך 3 חודשים ואח"כ כל ששבועיים, אבל אני לא מעוניינת בטיפול הזה ורציתי לדעת אם יש דרך בהומאופטיה לטיפול בבעיה. אודה לך אם תמליץ לי על טיפול מסויים ועל מטפל באיזור רחובות והסביבה. בתודה מראש רביד.

אלרגיה

שלום רב, ניתן בהחלט לסייע בעזרת הומאופתיה בנושאים של אלרגיות. הטיפול אינו מצריך זריקות או התערבות כימית בגוף, טיפול אשר כולנו מודעים לתופעות הלוואי שלו. הניסיון הקליני הוא טוב ורב, ואני בהחלט ממליץ לפנות להומואפת ולהתחיל בטיפול מקצועי ורציני בהקדם. חשוב להבין כי הטיפול ההומאופתי איננו למחלה עצמה, אלא הטיפול ניתן לאדם באופן אישי. אשמח לדעת בת כמה את? האם קיבלת טיפול אלטרנטיבי כלשהו בעבר? בכבוד רב, שלומי.

תודה

תודה על תשובתך המהירה. אני בת 25 ועדיין לא התנסתי בטיפול אלטרנטיבי כל שהוא. אני באמת מקווה שזה יעזור. השאלה מתי מתחילים לראות תוצאות? מתי כבר מתחילים לחוש בשינוי? כי אני מתחתנת במאי השנה ואני ממש לא רוצה שביום החתונה תתקוף אותי האלרגיה כי זה פשוט יהרוס לי את היום! אם תוכל, אשמח אם תמליץ לי על מטפל באזור רחובות - ראשון לציון. תודה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר