אפרופו לימודי הומואופתיה - למישהו ידוע על התכנית של מדיסין לבוגרי מקצועות פארא רפואיים?

הי שלומי ולכל חברי הפורום! אני סטודנטית למדעי החיים בגבת רם באוניברסיטה העברית אני מעוניינת לקבל מידע על לימודי הומאופתיה לבוגרי ביולוגיה, הבנתי כי קיימת תכנית במדיסין לבוגרי מקצועות פארא רפואיים שהיא רק שנתיים. האם מישהו יודע מה טיב התכנית והאם בעלי BSc (תואר ובגר במדעי החיים) מוגדרים מתאימים? האם יש עוד מקומות לימוד ידועים בארץ? משום מדיסין לא עונים לי וחשבתי שאולי פה מישהו ידע. המון תודה מראש ושבוע טוב רותם

לימודי הומואופתיה

שלום רותם, אני יודע כי קיים מסלול מקוצר ללימודי הומאופתיה במדיסין שלוחת בר אילן לאקדמיים. אנני יודע אם מדובר שם על תואר או תעודה, ולכן הדרך היחידה היא לפנות אליהם באופן אישי. מאחל לך בהצלחה שלומי.

לימודים מקוצרים

רותם שלום אני הומאופתית קלאסית וכן אחות מוסמכת Bsc. בחרתי ללמוד במסלול הארוך ולא במסלול המקוצר ,ואני שמחה על כך מאוד. המסלול המקוצר מיועד לבוגרי מקצועות פארא רפואיים מאחר ואינו כולל לימודי פיזיולוגיה,פתלוגיה,אנטומיה וכד. חשוב גם לדעת שסך כל שעות ההומאופתיה הנלמדות במקוצר הן פחות מאילו שמקבלים במסלול הארוך. ישנה חשיבות לאורך זמן הלימוד מאחר והלומד עובר תהליכים עמוקים וחשובים שיתרמו לו כמטפל בהמשך. הלימוד עצמו מרתק,ופותח אופקים רבים. אני ממליצה בחום על לימוד במסלול ארוך,אם במכללה ואם באופן פרטי. אשמח לתת מידע נוסף. לימודים מהנים,שולמית.

שלומית אני זקוק למידע

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר