דלקות אוזניים ונוזלים באוזניים

תינוק בן שנה לפני חודשיים עבר ניתוח צינוריות באוזניים. עד הניתוח היה דלקת אחת ונוזלים באוזניים טופל באנטיביוטיקה. היום אחרי חודשיים כבר עם 2 דלקות מטופלות באנטיביוטיקה . האם יש משהו שניתן להמליץ עליו כאן למניעת או הפחתת דלקות אוזניים וכן נוזלים באוזניים? האם זה טיפות לאוזן או לפה? שמעתי על נרות מסוג מסוים שמניחים בתוך האוזן לא פנימה מדליקים אותם וזה גורם לאידוי הנוזלים ,האם אכן קיים פטנט כזה? אשמח לקבל כמה שיותר פירוט כגון סוג צמחים ומינרלים וכו' מה הכי מומלץ למצב כזה? תודה רבה רבה

דלקות אוזניים ונוזלים באוזניים

שלום רב, מה אנחנו למדים ממה שאת כותבת כאן, כי גם לאחר ניתוחים באוזניים עדיין יש בעיות באוזניים. לגבי הנרות - אני אישית לא הייתי לוקח את הבנות שלי לסוג טיפול כזה. אנני יכול להמליץ לך מה לעשות, זאת הבחירה שלך. אני אישית אם היה מדובר בקרוב משפחה שלי הייתי מפנה אותם לטיפול הומאופתי במהירות האור. ניתן בהחלט לעזור לתינוק ולנסות לשפר את מצב בריאותו. בכבוד רב, שלומי.

דלקות אזניים

שלום לימור, כל זמן שי צנוריות או שעור התוף לא נסגר - אין להשתמש בנרות הופי. אלרגיות הן גורם עיקרי לדלקות אוזניים כרוניות. יש לקבוע אם לתינוקכם יש אלרגיה למזון או אלרגיה נשימתית. אלרגני המזון הנפוצים ביותר הם: חיטה, ביצים, מוצרי חלב, תירס, פירות הדר ובוטנים. לא תוכלו לרפא את דלקת האוזניים בשלב המתקדם שלה ע"י סילוק המזונות האלגניים. זיהוי האלרגנים והמנעות מהם, או סילוק הרגישות אליהם יסייעו למניעת השנות המחלה. דבר חשוב נוסף, אל תתנו לתינוקכם לשתות מבקבוק בעודו שוכב על הגב. החלב עלול לעבור בקלות לתוך חצוצרות השמע שלו ולפתח זיהום. החזיקו אותו כשראשו זקוף לפחות בחלקו בעת מתן הבקבוק. דבר נוסף, עליכם להמנע מעישון סיגריות המגביר את הישנות הזיהומים בדרכי הנשימה. הטיפול הרצוי , לפי נסיוני המקצועי, ביטול האלגיות בשיטת IPEC בשילוב עם טיפול בהומיאופתיה מתקדמת (= הומוטוקסיקולוגיה). בהצלחה, אלי ירקוני - מטפל רב תחומי.

ממליצה לכם לעשות טיפול באמצעות נרות הופי לקראת החורף, זה ממש עוזר לבעיות באוזניים, צינון, סינוסטים ובכלל כל בעיות החורף. בקיצור ממולץ ביותר....

09:26 10-06-2003|limor_mrom כתב:
תינוק בן שנה לפני חודשיים עבר ניתוח צינוריות באוזניים. עד הניתוח היה דלקת אחת ונוזלים באוזניים טופל באנטיביוטיקה. היום אחרי חודשיים כבר עם 2 דלקות מטופלות באנטיביוטיקה . האם יש משהו שניתן להמליץ עליו כאן למניעת או הפחתת דלקות אוזניים וכן נוזלים באוזניים? האם זה טיפות לאוזן או לפה? שמעתי על נרות מסוג מסוים שמניחים בתוך האוזן לא פנימה מדליקים אותם וזה גורם לאידוי הנוזלים ,האם אכן קיים פטנט כזה? אשמח לקבל כמה שיותר פירוט כגון סוג צמחים ומינרלים וכו' מה הכי מומלץ למצב כזה? תודה רבה רבה

לא כל כאב באוזן מעיד על דלקת חריפה באוזן,

ולא כל דלקת אוזניים חריפה מצריכה שימוש בתרופה אנטיביוטית.

דלקות אוזניים דרכי טיפול

דלקת באוזן התיכונה – הסוג הנפוץ יותר של דלקות האוזניים,

המלווה בחום וגורמת לכאב אוזניים קשה ביותר.

דלקות אוזניים בילדים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר