קנדידה

קנדידה

קנדידה

הקנדידה היא פטריה שנמצאת במעיים באופן טבעי ואינה אמורה להפריע לנו במהלך החיים. מסיבות שונות הפטריה מתחילה לשגשג ואז מתחילות להופיע מגוון רחב של תופעות. הגישה בהומאופתיה היא שאנו מטפלים האדם כאנדבדואל ולא במחלה, אנו לוקחים בחשבון לא רק את הקנדידה אלא בעיות נוספות , אופי, טעם באוכל, הרגלי חיים וכו' וכו'. ישנה הצלחה יפה בטיפול בבעית הקנדידה אך יש להבין שזהו תהליך וכמו שלא יוצאים מאיזון והופכים חולים ביום אחד כך גם ההבראה היא תהליך. ההמלצה שלי היא שתפני לטיפול אצל הומאופת קלאסי. אשמח לענות על עוד שאלות עינת וול הומאופתיה קלאסית aynati@hotmail.co.il 054-687327

טיפול בקנדידה

שלום רב את מבקשת מידע על שיטות טיפול בקנדידה בפורום של הומאופתיה,תחום זה מדבר על דרך טיפול שמותאמת לאדם באופן אינדווידואלי כלומר,ההתייחסות ההומאופתית לקנדידה היא כמו לכל תופעה אחרת מאחר ואנו מטפלים באנשים ולא במחלות,קיים קשר הדוק בן כל חלקי הגוף והנפש ולכן לא ניתן להתייחס לבעית הקנדידה בנפרד וכל טיפול אחר שינתן לבעיה עצמה באופן ספציפי ללא התייחסות כלל לאדם עצמו ולייחודיות שבו לא יוכל לטפל בעומק,שורש הבעיה ויהווה טיפול סימפטומתי בלבד,כך גם תוצאותיו. בעית הקנדידה היא בעיה מוכרת ונובעת מחוסר איזון פנימי,יש לטפל באדם עצמו,לאחר הכרות עמוקה עמו והבנת הסיבות לתופעה ניתן להתאים את התרופה הייחודית לו. אני ממליצה לך לפנות להומאופת קלאסי לצורך תשאול מקיף וטיפול יסודי בבעיה. חשוב גם לקחת בחשבון את נושא התזונה בהקשר לקנדידה ולקבל המלצה נכונה לתפריט מתאים ללא פחמימות פשוטות כגון סוכר וקמח לבן. בברכת רפואה שלמה אילנית אבני-הומאופתית קלאסית מייל - ilanita@aquanet.co.il

היי המליצו לי על זה

http://www.refua.info/forum.asp?page=message_table&category_id=76&message_id=-1

אני כל כך מכיר ואני מחפש המלצות נוספות אם מישהו התנסה במקרה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר