חיסון נגד אסטמה = דיכוי

החיסון החדש נגד אסטמה יגרום לדיכוי המחלה והעברתה למישורים עמוקים יותר באדם. האדם מנסה לרפא את עצמו על ידי האסטמה, ואם לא יהיה לו את שסתום השחרור הזה, הוא יצטרך לשחרר אותה ע"י יצירת פתולוגיות עמוקות יותר. אשמח לתגובתך, כולל בלינק המצורף.

חיסון נגד אסטמה = דיכוי

שלום רב, אכן בהחלט מדובר בדיכוי המחלה אשר יכול לגרום להחמרת מצבו של האדם במישורים אחרים. זוהי כמובן ההבנה ההומאופתית, יש צורך לטפל בכל אדם באופן אישי ולא לטפל במחלות באופן גורף. הרפואה המודרנית מניפה את הדגל של מלחמה כנגד המחלה, ולא מניפה את הדגל של טיפול באנשים תוך הבנת האמוציות, הפחדים וחיי היום יום. מאחל לכולנו רפואה שלמה וחג שמח שלומי.

שיעולים מאסטמה הוא לעיתים קרובות גרוע בלילה או בשעות הבוקר המוקדמות, שקשה לישון. לפעמים השיעול הוא סימפטום היחיד שלך. לפעמים שיעולים מעלה ריר, או ליחה. 

אסטמה כיצד לאבחן ולטפל

כעת באפשרותך לדעת יותר על הסימפטומים של אסטמה, שאתה יכול לראות שזה קל לבלבל אותם עם סימפטומים של תנאים אחרים-לדוגמה, הצטננות או ברונכיט. אבל אסטמה יכול להיות רציני, לכן אם יש לך שיעול לא נעלמות או הם לעיתים קרובות של נשימה, או wheeze הרבה, במיוחד בשעות הלילה או אחרי חלק פעיל, הוא רעיון טוב לשאול את הרופא שלך או אחרות לקופת לבדוק מה גורם התסמינים.

אסטמה דרכי טיפול

קוצר נשימה. יש אנשים שאומרים הם לא תפסו את נשימתם, או שהם חשים נשימה, או בנשימה עצורה. אתם עשויים להרגיש כאילו אין אפשרות לקבל מספיק אוויר מתוך הריאות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר