עור

עור

שלום! לתינוק שלנו יש בכמה איזורים אור יבש ומחוספס כבר כמה חודשים, הרופא עור אמר שיכול להיות "Dermatitis Atopic" ורשם משחה לשבוע עם steroids לשימוש חיצוני. לפני זה ניסינו משחות כגון "Calendula" ושמנים "Balineum" יש טיפול בתחום? תודה, ליאו

עור

שלום לא הייתי משתמשת במשחה סטרואידית לסימפטום שהגדרתו "יכול להיות ש...". משמעות הדבר היא שהרופא לא בטוח והוא מנסה. ניסויים על תינוקות לא מוצאים חן בעיני בד"כ.... כל הומאופת קלאסי יאמר לכם שיש לטפל בעור בזהירות רבה. אנחנו יודעים שטיפול עורי שמדכא את הסימפטום יכול לגרום לו "לצאת" במקומות אחרים בגוף- בד"כ בצורה יותר בעייתית. רוב האנשים לא ערים לכך והם מרוצים כשבעית העור חולפת ולא יודעים שהאסטמה שהופיעה אח"כ פשוט "מחליפה" את הבעיה שנעלמה. לכן אני מאד ממליצה לטפל באופן הומאופתי (שאיננו דיכוי התופעה) או לחלופין לחכות ולראות, אולי הבעיה תחלוף מאליה. בברכה עירית פרידמן הומאופתית קלאסית iritfrd@netvision.net.il

עור המשך

שלום רב, אני בהחלט מסכים עם עירית, יש לטפל במחלות עור במשנה זהירות ובצורה מקצועית ולא להתחיל בניסיונות כאלו ואחרים. הטיפול ב"אטופיק" הוא ארוך ודורש הבנת הדרך והרבה סבלנות. המלצתי החמה לפנות להומאופת/ית באופן אישי ולהתחיל בטיפול. בכבוד רב, שלומי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר