בקשר לתמציות הומיאופתיות של ד"ר רקווג

לאחרונה משווקים בארץ סידרה של תכשירים הומיאופתיים של ד"ר רקווג מתוצרת גרמניה, המסומנים באות הלועזית R ואחריה מספר סידורי כלשהו, לפי סוג הסימפטומים הרלוונטיים. לפני כשבוע התחלתי להשתמש ב-R14 המיועד לבעיות שינה וכן ב-R47 למצבי לחץ ועצבנות נמשכים זמן רב. ברצוני לציין ששימוש במוצרי חברת "בוארון" הצרפתית בעבר לא הניבו תוצאות, לכן די הופתעתי לטובה משיפור במשך ואיכות השינה וכן בהרגשה הכללית ובמצב הרוח (למרות שכאמור אני שרוי זמן רב בתקופה די קשה מבחינה כלכלית). ברצוני לשאול: כמה זמן עלי להמשיך ולהשתמש בטיפות הנ"ל? בדף ההוראות המצורף אין התייחסות לסוגיה זו. האם התכשיר יעיל רק כל עוד משתמשים בו, או שיש השפעה מצטברת גם אחרי שמפסיקים? שאלתי זו מתייחסת למעשה גם לסוגים אחרים של תכשירים הומיאופתיים, טבעיים ומשלימי תזונה שמציפים את מדפי בתי המרקחת וחנויות הטבע.

תמציות הומיאופתיות

שלום רב, המוצרים אותם אתה מציין כאן של ד"ר.. אינם תרופות הומאופתיות קלאסיות אלא תערובות של חומרים שונים הנמכרים כתרופה הומאופתית, לכן אנני יכול להתייחס למוצר מאחר וכל חברה עושה דברים שונים ומוזרים, אשר עולם ההומאופתיה הקלאסית לא מכיר ולא משתמש בהם. מעניין אותי, מהו המחיר של תרופה אחת כזאת? בכבוד רב, שלומי.

המחיר הרשמי של בקבוק (המוצר ההומיאופתי של ד"ר רקווג) הוא 40 ש"ח בסופר פארם.

נו אז... זה עדיין לא הופך אותו לתרופה הומאופתית

אשר מופיעה בספרי התרופות ההומאופתיות. זהו מוצר מסחרי. בכבוד רב, שלומי.

למה משמש r183  אין כל הוראות וידוע

במקרה נתקלתי בהתכתבות הזו. כמה התנשאות בתגובה של שלומי! זה בהחלט מעלה גיחוך! 

מעט הבדל בין הומאופתיה קלאסית למודרנית: בהומאופתיה קלאסית , ההומאופט יושב עם המטופל ומתשאל אותו , ועל סמך הניתוח המעמיק, נותן לו רמדיה אחת. במעקב אחרי מצבו, ההומאופט מחליט האם לשנות את הרמדיה , מתי ובאיזה אופן.

עליו להיות מדויק כדי לקלוע למטרה - מכאן יש אכזבה רבה בנוגע לטיפול הומאופתי שלא הצליח- כי ל תמיד ההומאופים קולעים למטרה, מה שמצריך ביקור חוזר. הרמדיות עצמן לא יקרות, הידע - כן, לכן מפגש עם ההומאופט עולה סביב 500 שח. 

הומאופתיה מודרנית עובדת אחרת, על ידי שילובים הומאופתיים, וזה ההבדל המהותי מהקלסית, הדוגלת בנתינת רמדי אחד בלבד. 

על ידי כך, הסיכוי ל“קליעה בול” גדל משמעותית, כי בפורמולה אחת יש כמה וכמה מרכיבים שיוצרים אפקט של הרגעה, למשל, כמו בדוגמא של R47. 

מנסיון יחסית רחב, R47  של דר רקווג זו פורמולה מצויינת! ובשילוב R14  זה מכסה את כל ההפרעות של חרדה, סטרס, התקפי פאניקה באופן יעיל.

זהירות: R14 קצת מטשטש, לכן השיקול הקליני שלי תמיד לתת קודם R47 ולראות מה מצבו של המטופל. במידת הצורך להוסיף גם R14.

אמנם , תכשירים של "ארים" נמכרים ללא מרשם בבית מרקחת,אך כדאי להיות במעקב אצל הומאופט מודרני המתמחה בסדרה, כדי באופן קליני להעריך את מצבו של המטופל ולשקול המשך טיפול עם שילובים המתאימים. 

לגבי שאלת המשך הטיפול והאפקט המצטבר - במצבים חריפים וקשים יחסית מומלץ לסיים את הבקבוקון שמספיק לחודש וחצי ואז להעריך את המצב מחדש. במידה והמצב רגוע,ניתן להפסיק ולראות האם הצטבר אפקט המאפשר להמשיך בחיים ללא סיוע. 

במידה ועדיין יש סימפטומים - אפשר להמשיך למחזור נוסף של חודש וחצי וכך הלאה, עד להחלמה. 

רצוי לפעול לשינוי אורח חיים ולהשתמש בטיפולים משלימים נוספים על מנת להגיע לתפקוד מלא ובריא. 

רפואה שלמה!

אינה מירב מריאכין

מומחית לרפואה אינטגרטיבית

בוגרת קורס של דר רקווג - הומאופתיה מודרנית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר