שפה נפוחה

שפה נפוחה

היום התעוררתי עם שפה עליונה מאוד נפוחה, עברו כבר 6 שעות והיא עדיין נראית כמו שפה של פאמלה אנדרסון ביום רע במיוחד... זה מעולם לא קרה לי, ואין לי שום כוונה לצאת מהבית ככה - אולי יש למישהו רעיון למה זה קרה, ואיך אפשר לטפל בזה?

שפה נפוחה

שלום רב, אין לי מושג ממה הבעיה נגרמה, אולי תגובה אלרגית או אולי תהליך דלקתי או אולי..? האם נבדקת אצל רופא? לצערי לא ניתן, לא אפשרי ולא מקצועי לתת דיאגנוזה או דרך טיפול דרך המדיה במיוחד כאשר לא מכירים את האדם ולא רואים את הפתלוגיה מול העיניים. רפואה שלמה שלומי.

שפה נפוחה מאת עדי.

הבקר התעוררתי עם שפה תחתונה נפוחה והעליונה במקצת. חשתי כאבים ויכולת דיבור- בקושי. אני ילדה בגיל 13 ובעלת ריבועי- ברזל, אשר סביר להניח שהגורם להתנפחות היה הפצע שמאחורי השפה (המוגלד), אשר מפריע כמעט לכל פעולה אפשרית עם הפ: אם זה לצחצח שיניים, לאכול, לדבר או לחייך. אני מאוד שמחה אם תעזרו לי בהקדם האפשרי. בתודה מראש עדי. :|

שפה נפוחה לעדי

בוקר טוב עדי, דבר ראשון שצריך לעשות הוא להיבדק ע"י רופא ולשמוע את חוות דעתו. אשמח לשמוע ממך לאחר מכן. בברכה, שלומי.

אני גם היום התעוררתי עם שפה תחתונה נפוחה זה מרגיש כאילו יש לי גולה נפוחה מתחת לעור

אני לא יודעת מימה זה נובע אולי אני אלרגית למישחה ליבוש פצעים שישתמשתי בה בלילה

מה לעשות להשאיר את זה כך? או ללכת לרופא? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר