פיגמנטציה מסביב לעין

אני בת 19 ויש לי פיגמנטציה מסביב לעין-כתם חום (אובחנתי אצל רופא עור)האם ניתן להבהיר את העור למרות שזה מסביב לעין-ואם כן באיזו דרך ?

פיגמנטציה

שבת שלום, מעניין אותי מהי האבחנה של רופא העור ? האם מדובר בויטיליגו ? אנני מכיר דרך להבהיר את העור בדרך הומאופתית. לפי ההבנה והדרך ההומאופתית הקלאסית, כל מה שקורה לנו בחיים, כל פתולוגיה פיזית או נפשית היא חלק מהתמונה הרחבה יותר של המחלה, של ההפרעה באיזון של האורגניזם. רק כאשר נראה את אותה התמונה נוכל לדעת מהו אופי "הקלקול" וכיצד ואם ניתן לתקנו. מאחל לך בריאות ואור שלומי.

קוסמטיקה רפואית נותנת כיום מענה לסוגיות רבות, אחת מהן היא כתמי פיגמנטציה שמופיעים עם השנים על כפות הידיים. בשיטת רונליזה, ניתן לטפל בבעיה בקלות ובתוך פרק זמן קצר יחסית. בטיפול שנראה כאן, מבוצעת מריחה של מספר חומרים על גב היד: גרגרים מינרליים, ג'ל מחמם, מעט סבון וקוז'יק. יש לשפשף את כפות הידיים בעדינות באמצעות החומרים.

לאחר מכן מוסיפים לשכבה פילינג צמחים, חומצות טבעיות ולחות רב תכליתית ומעסים שוב את גב כף היד. זה הזמן למרוח על גב כף היד פילינג 30 אחוז ולהמתין כמעט חצי שעה. לאחר המתנה, מוסרים החומרים ועל הידיים יש למרוח לחות רב תכליתית ומקדם הגנה.

בבוקר שלמחרת, מנקה המטופלת את העור בגרגרים, סבון וקוז'יק, ולאחר מכן מורחת לחות רב תכליתית ומקדם הגנה. בערב יש למרוח גרגרים, סבון וקוז'יק, לחות רב תכליתית, חומר הבהרה וקרם לילה. יש למרוח את ההבהרה ואת קרם הלילה (באריזה השחורה) במשך כחודש. כך תוכל המטופלת ליהנות מעור חלק וללא כתמים באמצעות טיפול קוסמטיקה אחד בלבד.

לצפייה בסרטון לחצו כאן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר