טיפול באמצעות גלי הלם

מכרה שלי סובלת מכאבי כתפיים כרוניים. הלכה להרבה מומחים, אולם לא מצאה מזור. אחרי שיטוט נרחב מצאה מרפאה שמתמחה בטיפול באמצעות גלי הלם, אחרי מספר טיפולים היא אומרת שזה קצת פחות כואב, אבל עדיין מטריד, אבל יותר נסבל. אשמח לשמוע על כאלה שחוו בעיה דומה.

שלום לך, לצערי יש היום המון מומחים לסימפטומים ובעיות ספציפיות של איבר זה או אחר, ופחות מדי מומחים לאדם השלם על כל מאפייניו ואבריו. גלי הלם מטפלים במחלה\בסימפטום ולא בחולה, במקום לכוון את הטיפול למחלה צריך לטפל בחולה. הומאופתיה קלאסית מסוגלת לטפל בכאבי כתפיים כרוניים ומעבר לזה, מכיוון שהטיפול מתייחס לאדם השלם, יכול מאוד להיות שבעקבות הטיפול ישתפרו עוד דברים(בגוף ובנפש) שמטרידים אותה ושהיא לא קישרה אותם לבעיה המקורית. 

מקווה שעזרתי,

כל טוב,

עידן סקורצרו - הומאופת קלאסי  Rchom     

0524-585857

מסכימה עם אידן (איני מומחית הומאופתיה, אך אני מטופלת מזה שנים בשיטה זו)

הנה ציטוט מהמדריך של דפי זהב בנושא:

"לכל אדם יש כוח חיות משל עצמו. כשהאדם בריא לגמרי, זה אומר שהוא נמצא במצב מאוזן, נפשית וגופנית. מחלה היא בעצם הפרה של אותו איזון. התופעות והסימפטומים הם תוצאה של תגובת-נגד לגורם המזיק, ולכן צריך לראות בהם סימני אזהרה. במקרה כזה צריך להפעיל את כוח החיות בכיוון ההפוך לכיוון המחלה ולחזור לאותה נקודת האיזון. נכון שבדרך כלל אנחנו לא הולכים לטיפול כשהכל בסדר, אבל אם רוצים להקדים תרופה למכה ויודעים שבחורף הקרוב פשוט אסור לנו להיות חולים - טיפול הומאופתי שמתבסס על היסטוריה רפואית, מאפיינים גופניים וכו', יכול לחסוך הרבה טישואים"

עוד משפט שלדעתי מבטא את הגישה:

"זה חלק מגישה כוללת יותר הגורסת כי האדם הוא יחידה אחת, ובעיה בחלק אחד של הגוף נובעת הרבה פעמים מבעיה בחלק אחר לגמרי."

......................................................

את גלי ההלם אני לא מכירה, אבל על פניו נראה שהטיפול לא יורד לעומקה של השיטה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר