הרפס- פצעי חום/קור כל אחד וההגדרה שלו..

שלום.. אני סובלת מפצעי הרפס מסביב לפה כבר מאז שאני בת 7.. הם ממש באים לבקר אותי פעם עד יותר מפפעם בחודש.. והם תוקפים אותי בלי רחמים.. פצעים גדולים שעוברים רק אחרי שבועיים שלוש.. יותר מהעובדה שלזה לא נראה אסטטי ואנשים ממש נגעלים מזה בצורות מחרידות, זה כואב מאד.. מאד.. אני סובלת מזה כל היום כל הזמן.. ניסיתי את כל התרופות שקיימות כל המשחות וכל הכדורים..כלום לא עזר כלום לא העלים לי את זה או לפחות הקטין את הרמה של הביקורים של הפצעים והגודל שהם תוקפים.. ניסיתי תקופה מסויימת תרופה שנקראת "ליסטרין" כדורים.. גם לא כלכך עזר.. הקטין אולי בקצת או שזה סתם מזל.. סיפרו לי דברים מדהימים על אהמופטיה.. אז אמרתי ששווה לנסות. מחכה לתגובה... בתודה מראש...

ממליץ בחום על טבעוני

יש מספר שמנים הרומטיים שעוזרים ,לי היה הרפס על הגב , כאבי תופת ולכן ממליץ על שמן זרעי רימונים ושמן זרעי ענבים בברכה צחי

מערכת חיסונית!

הרופאים הרגילים רק יתנו לך עוד ועוד כדורים ומשחות ויהרסו לך את הגוף,הדבר היחידי שמנצח הרפס זו מערכת חיסונית חזקה!!!!אני אומר לך את זה מניסיון אחרי שנים של סבל נוראי והטיפול העיקרי שלך הוא עם עצמך,תזונה בריאה ואך ורק בריאה בלי פשרות ובלי וויתורים,זה הבסיס,הגוף והמערכת חייבים להיות נקיים,אחר כך באים הדברים האחרים כמו מצב נפשי,מצב נפשי לא טוב ומצבי רוח לא טובים זה פתח לעוד ועוד התפרצויות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר