תחזית גלעד שליט

גלעד שליט- 8/12/10 תחזית זו נכתבת היום ה- 5/9/2010, להלן מילות המסר שנכתבות אלי... "נתחיל ונאמר שזהו שיעורו העמוק של גלעד בנינו היקר, גלעד התנסה במאות גלגולים בהם לא היה קשוב לעצות והתובנות שקיבל, היה אנוכי , נבזה חסר סבלנות וביצע מעשים שונים שאין הדעת נחה עליהם. אין אנו כועסים או רואים בזה כפשע- כי השמים מרחמים על כולם ואין לנו האפשרות לכעוס גם אם נבחר בכך. השיעור שלו עומד להסתיים בשבי בו הוא נמצא. גלעד כיום נמצא בחדר מואר באור נרות ולא באור יום, החדר מטויח ומסודר עם מיטה וארון, שולחן ומנורת שולחן , 3 קומות מתחת לאדמה, מדברים עימו, מרגיש ביקורת משוביו גם פחד ומצוקה, הוא יודע שהרגע קרב ולא יאחר, בזה הרגע אנו שולחים אור ואהבה, בריאות ורוגע לגלעד ולשוביו, כך שלבם יהיה רחום וחנון, גלעד ישוחרר לא בחטיפה (לא מומלץ) אלא אך ורק במשא ןמתן עקשני ומתוח, בו ישוחררו אסירים רבים. זהו שיעור ענק לממשלת ישראל לדעת לוותר , לשחרר, להרפות. שירות השלום המתנהלות בתקופה זו- יביאו בשורות טובות , ישתחרר בחוכמה והצלחה מרובה. 8.12.2010- אופציה ראשונה- זהו התאריך הראשון שבו יכול גלעד להשתחרר מהשבי . יתנהל משא ומתן קדחתני ועיקש למשך 3 שבועות - לא קלים ..השובים יבקשו יותר מהמוצע להם , עלול להתפוצץ. על שני הצדדים להתגמש, אחרת אף אחד לא ירוויח מזה- לא משפחות האסירים המייחלים לשחרור קרוביהם ולא משפחת שליט ומדינת ישראל. 7/2011- אופציה שניה - באם תתפוצץ העיסקה הראשונה זה שוב ידחה למועד זה. היד החלה לרוץ על ספר תהילים להלן תקשור עם נשמת גלעד לגבי המועד 8/12/10: " כי אתה תקותי ...עליך בטחתי ..כי אין מציל..כי זה ישפיל וזה ירים לישראל...ציוה על שמים מעל ודלתי שמים פתח..".........ינחת בקיר נטוי גדר מתנות לסוררים, בצל כנפיך ארנן, ירדו לתחתיות האדמה ,...מפחד אויב תשמור על חיי....תסתירני מסוד רשעים....ישולם נדר". פירוש: "כי אתה= ארה"ב שעלה אני בוטח, כי איני רואה מציל אחר, וזה ירים אותי ממקומי לישראל...אנא ה' פתח דלתות שמים בהם אוכל להיכנס. מקום הימצאי בין קירות וגדרות , תנו מתנות /הקלות לשובים בלילות אני מזמזם לי מנגינות כדי לשמח את נפשי- לא מתעללים בי, אני נמצא מס' קומות מתחת לאדמה, כי השובים פוחדים מצה"ל, לכן מסתירים אותי ..על מנת שאשוחרר - תעשה עסקה". תקשור חי התקבל הלילה 5/9/2010. ע"י גלי נדיב אלוף. מדיום - אתר הבית: http://g-lucy.fav.co.il/ במלחמת עופרת יצוקה- חזיתי מועד התחלה וסיום וכתבתי - תארך 21 יום .. וכך היה. הלוואי שיתגשם במהרה ונזכה לראות את גלעד.
1201.jpg
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה